Protoss vs terran nebo zerg
19536 příspěvků / Admin
15. 03. 2011 - 12:16
Čau lidi...jsem z bronzový ligy...a chci se zeptat jak hrajete proti  terranovi a zergovi...mám odehraných 300 her 1v1 a pořád s tím válčím i když proti těm slabším mi to jde...

terran hned příjde s milionem marinaků a morouderů...no a zerg se zerglingama a já se můžu bránit jedině cannonama ale potom nemam žadné jednotky na push...


Díky...8 )
[code]http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/Protoss_Strategy[/code]
nebo
[code]http://forum.starcraftcz.com/viewforum.php?f=31[/code]

tohle ti musí stačit ;)
btw hraju za terrany silveru ligu. A z vlastní zkušenosti vím, že forsfield na rampě je dostačují obrana proti mému počátečnímu tlaku :)
zerga v bronzu automaticky walluj. A proti terranům v bronzu musíš jet 4gate,6pool nebo 3 rax (nevím za co hraješ) ,abys vůbec přežil 10minut hry a pak už je převálcuješ krásně macrem.
pokud chces vyhravat, nadrt se 4gate a s tim se dostanes minimalne do diamantove ligy. pokud se ale chces u hry bavit, jed force fieldy, warp prismu, voidy nebo mothership :)
no nevim 4g proti teranovi mi moc efektivni nepripadne (hraju terana silver/gold) jednak pokud clovek neudela na zacatku co nejrichleji sentry tak  2 raudri  mu celkem pocuchaj fazonu a na defnuti staci 2 bukry a trada co mi pripadne lepsi je 3g + robo to mi dela celkem potize odrazit (obcas)