Legenda RPG ožívá?

13. 1. 2017 01:11
Jeden z nejstarších hráčů na tuzemské scéně hlásí návrat do ringu! O post nejlepších se přichází opět utkat Václav "rpg" Vlach!Kdo zažil zlaté časy Counter Strike 1.6 scény, kdy na tuzemské scéně dominovali týmy jako SnoopyGaming, CONFIS Team, inteRaction nebo nEophyte, musel znát i hráče Václava "rpg" Vlacha. Jeden z herních talentů, který dokázal tvrdě zasáhnout jak na serveru tak i na chatu, resp. v diskuzi, byl znám pro svůj um rozdat nejednu hlavu.

Jeden z nejstarších hráčů na tuzemské scéně hlásí návrat do ringu! O post nejlepších se přichází opět utkat Václav "rpg" Vlach!

Kdo zažil zlaté časy Counter Strike 1.6 scény, kdy na tuzemské scéně dominovali týmy jako SnoopyGaming, CONFIS Team, inteRaction nebo nEophyte, musel znát i hráče Václava "rpg" Vlacha. Jeden z herních talentů, který dokázal tvrdě zasáhnout jak na serveru tak i na chatu, resp. v diskuzi, byl znám pro svůj um rozdat nejednu hlavu.

On sám se na nějakou dobu od esportu stranil a v klidu se stal majitelem úspěšné firmy. Ta už mu je nyní malá a rád by opět zažil opojnou zář reflektorů herních turnajů. Sám říká, že všechno dělá na 150% a i nyní tomu tak je.

"Vím, že jsem sice pět let nehrál a bude chvíli trvat, než se do toho dostanu, nicméně jsem připraven. Nelámu si s tím ale tolik hlavu jako dřív. Dělám to s láskou ke hře a samotná hra mě baví. Můj cíl je mít kolem sebe čtyři hráče, kteří chtějí dosáhnout toho samého. Díky firmě, kterou mám, jsem schopný zajistit hráčům takové podmínky, jako nikdo jiný. Chci jezdit na zahraniční turnaje a tam uspět."

Vašek dříve působil v týmech jako NecroRaisers, moops Gaming, kde jsme jej mohli vídat s Tomášem "jAPKO" Chybou, nebo v různých mixech nejlepších tuzemských "jednašestkařů".

On sám nám prozatím prozradil, že tým se bude jmenovat GARMEZ Gaming. Již brzy nám oznámí svou sestavu, která by měla čítat nejlepší jména tuzemské scény. Tipnete si, kdo bude s Vaškem hrát první ligu?

O autorovi:

Členem od: 4. 9. 2006
Celkový počet článků:
1801
Svého času jsem ho moc nemusel, ale co si budeme povídat, tehdy jsme byli všichni ještě děcka, takže bez nějakých předsudků přeji hodně štěstí a ať se daří. ;)
5913 příspěvků / Admin
13. 01. 2017 - 12:24 #703897
ten "fake" účet je možná zajímavej, ale jak říká Keen, zkus si to nepokazit hned na začátku :)
ahahahahahah:DDDD holy crap:D prvni prispevek a hned nuke.koukam nektery veci se asi nemeni... ale kazdopadne gl:)