Vodafone YOU FEST kvalifikační turnaj #1

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrovaní hráči

Vodafone YOU FEST kvalifikační turnaj #1

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
224/
1000
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
1
/
1
Admini turnaje
Sezona MČR se blíži ke konci a tak je čas na něco opravdu speciálního! Ve spolupráci s Vodafone jsme pro vás připravili dvojici kvalifikačních turnajů na festival You FEST. Stovky hráčů ale jen osm postupujích, přijď nám ukázat že #jetovtobě a zabojuj o svojí porci slávy.

Sezona MČR se blíži ke konci a tak je čas na něco opravdu speciálního! Ve spolupráci s Vodafone jsme pro vás připravili dvojici kvalifikačních turnajů na festival You FEST. Stovky hráčů ale jen osm postupujích, přijď nám ukázat že #jetovtobě a zabojuj o svojí porci slávy.

Neděle 17.9.2017   20:001.kvalifikační turnaj
Pondělí 18.9.2017   20:00Playoff 1. kvalifikačního turnaje
Neděle 24.9.2017   20:002. kvalifikační turnaj
Pondělí 25.9.2017   20:00Playoff 2. kvalifikačního turnaje

První z vrcholů letošního roku je tady! Na festivalu Vodafone YOU FEST se uskuteční offline finále pro 16 hráčů, kteří vzejdou ze dvou kvalifikačních turnajů. Samotné finále je oceněno nejvyšší třídou MČR bodů, kvalifikace však nikoliv, tudíž o motivaci získat místo mezi šestnácti nejlepšími má každý postaráno! Z každé kvalifikace postoupí osm hráčů a 30.9. se v Praze porvou o MČR body a titul šampiona!

Registrace do PLAYzone turnaje:

Hráč musí být registrovaný na portálu PLAYzone.cz a v profilu mít vyplněné Clash Royale GAME ID (nick, ne unikátní kód). Aby se mohl zúčastnit, musí mít ve hře alespoň level 8

Průběh turnaje:

Prosíme všechny hráče aby si pročetli následující řádky a předešli tak případným komplikacím. Registrace budou uzavřeny v 18:00 a poté bude hráčům rozesláná zpráva s názvem klanu přes který budou vstupovat do turnaje. Hráč zažádá o vstup do daného klanu a pokud bude registrován na PLAYzone může se skrze klan hlásit do ingame turnaje. O vstup do klanu žádejte s dostatečným předstihem a nenechávejte žádost na poslední chvíli abyste předešli komplikacím. O vstup do klanu žádejte až po 18:10, všechny dřívější žádosti budou zamítnuty.

Po zařazení hráč odejde z klanu aby uvolnil místo dalším. Žádáme hráče o trpělivost, při očekávaném vyšším počtu hráčů může vyřízení vaší žádosti trvat delší dobu. Je možné, že budete muset poslat svou žádost několikrát kvůli zaplnění klanu nebo příliš velkému počtu čekajících žádostí. Heslo k turnaji nebudeme posílat, vstup přes klan je jedinou možností jak se zúčastnit.

Všechny zápasy budou hrané skrze in-game turnajový systém v Clash Royale. Po uzavření registrací do turnaje obdržíte název a heslo turnaje prostřednictvím soukromé zprávy na PLAYzone. Abyste tuto zpravu obdrželi, je potřeba být v turnaji zaregistrovaný!

Po ukončení in-game turnaje postupuje 32 nejlepších hráčů do Double Elimination playoff kde se utkají o osm postupových míst na LAN finále.

Turnajové nastavení:

Délka trvání turnaje: 1 hodina

 • Formát: 1v1
  Délka jednoho zápasu: 3 minuty
  Délka prodloužení (overtime): 3 minuty

 • Karty a omezení:
  Je povolené měnit decky mezi jednotlivými bitvami.
  Je povolené použít jakoukoliv kartu ve hře.

 • V rámci turnaje budou levely karet a věží automaticky omezené na následující úrovně:
  King max level: 9
  Common karta max level: 9
  Rare karta max level: 7
  Epic karta max level: 4
 • Legendary karta max level: 1

Komunikace s adminem turnaje:

Komunikace probíhá na PLAYzone.cz přes soukromé zprávy, administrátora turnaje naleznete v hlavičce turnaje.

Varování, nešiřte hesla k turnajům:

Po zkušenostech z minulých turnajů budeme důsledně sledovat úniky hesel. V případě opakované účasti neregistrovaného hráče v turnaji se bude trest na účast v PLAYzone turnajích stupňovat z týdnu, měsíce, banu na MČR 2017 až na permanentní ban.

U každého neregistrovaného účastníka budeme také sledovat jejich klany a dožadovat se důkazu, že úniku hesla nedošlo skrze jejich klan. V takovém případě budeme požadovat vyhození parazita z klanu, v případě nedodržení příkazů PLAYzone admin týmu či opakování prohřešků bude následovat stupňování banu pro celé klany až po ban na MČR 2017 či permanent.

Každý seriozní klan by měl zodpovídat za své členy, takže bychom rádi poprosili všechny bojovníky o vstřícnost za účelem udržení pořádku, abychom naši arénu udrželi čistou.
Jak hrát turnaj na PLAYzone krok za krokem:

 • 1) Registrace

  • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.
  • V turnaji je vyžadováno vyplněné Game ID (např. Jožo12, nikoliv #V4XY6G87A, v případě shody Jožo12#V4XY6G87A), které zadáte na webu ve svém profilu.
 • 2) Příprava na turnaj

  • Dvě hodiny před začátkem turnaje je potřeba přijít na stránky PLAYzone a v soukromé zprávě si vyzvednout název turnaje a heslo.
Do turnaje se přihlásíš kliknutím na nápis Přihlásit se do turnaje, který najde vpravo pod reklamním boxem.
Hoši? Když sem se pomýlil z Game ID a volám sa na Clash Royalu KlNG a je turnaj a možem si ho zmeniť až o 72 hodín, tak to znamená že sa nemožem zúčastniť Clash Royale turnaje?? Poprosím o odpoveď nebo radu
Nemusíš se stresovat, Game ID jsem ti změnil takže turnaj hrát můžeš. Příště stačí napsat zprávu jednomu z adminů a on to s tebou vyřeší.
Jdi do svého profilu, tam najdi záložku Game ID a tam vyplnit. V seznamu her najdi Clash Royale a do příslušného řádku napiš svojí přezdívku.
Pre všetkých, čo sa budú ešte na niečo pýtať. Pozrite si Mishkinove video o tom, ako sa sem prihlásiť apod. ;) Stačí napísať: Mishkin Playzone. Tam to všetko ukáže :)