Hledame 2 hrace
1 příspěvků
6. 12. 2018 - 17:43

Hledáme dva hráče do teamu, jsme sehraná trojka, která spolu hraje cca rok, ale nemáme poslední dva.

Co hledáme?

Nepotřebujem nějaký egoistický globály který uměj dávat headshoty, potřebujem lidi, co budou pracovat na taktikách, stylu hry, budou rozumět tomu, co musej udělat abychom vyhráli a nevzdaj to. Potřebujem někoho, kdo má čas hrát minimálně 5 hodin týdně (to je absolutní minimum), věřej v team a chtěj se dostat dál jako team, ne lidi, který budou týmu využívat aby zlepšili svuj vlastní level. Dobrej aim je samozřejmě plus, ale neni to ta nejduležitější věc.

Ranky: My jsme LEM - Supreme na MM, klidně ale vezmem i nižší ranky pokud maj potenciál a jsou pracovití.

Role: Hledáme agresivního hráče, kterej otevře bombsity a potom pasivního hráče, kterej umí většinu granátů a umí vyhrávat clutche/post plant situace. My už máme IGL, AWP a Riflera, kterej se dokáže jakkoliv přizpůsobit danému stratu.

Věk: To je v podstatě jedno, nejlepší je něco mezi 14 - 19, ale pokud má člověk rozum, je mi jedno jestli mu je 12 nebo 21. 

 

Nevadí mi, když se člověk občas naštve a ragne, ale vadí mi když je někdo furt negativní a teamu nevěři, pokud bouchnete dvakrát za hru do stolu když dostanete autosnipou wallbang přes celou mapu, uplně to pochopíme a kecy mít nebudem. Pokud budete teammaty schazovat před, při a po hře, asi nejste náš člověk.

Pokud máte zájem, pošlete mi steam link a základní info do komentářu, dík! x)

https://steamcommunity.com/id/danda88/  je mi 16, chtel bych hrat Entry, 4k hodin, faceit lv. 7(hraju solo que) ,mm momentalne unranked predtim supreme tak 2 tydny zpatky

mám zájem mm nehraju   faceit level 9 

steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198344116675/

Čaute kluci, jestli stále hledáte přidejte si mě ale rovnou říkám že nevyhovuji vašemu věkovému rozmezí :D

 https://steamcommunity.com/id/Trpaslik/

Zdravím měl bych zájem se přidat k vám dávám zde svůj steam https://steamcommunity.com/id/errenCSGO/