Unban stuff
69 příspěvků
15. 08. 2019 - 14:30

Takto jsem neřešil ani svůj permaban v divizi, ale jak je možné, že v div2 je jediný admin a je k tomu aktivní asi jako CZ/SK na hltv? Chlapec 17/18 let, chová se arogantně, povýšenecky a když ho někdo potřebuje, tak jako kdyby se po něm slehla zem??? Řeč je o p. Allinasovi al. Alanu Pilným. Povez, jak můžeš zabanovat člověka, co by tu divizi mohl vyhrát každý měsíc? Má tam odehráno víc jak 500 her a když minimálně 20 lidí nadává na jednoho hráče, protože ty hry trollí, nemluví na teamspeaku, tak je to v pohodě? Najděte už někoho schopného, který nebude řešit jen věci co se vztahují k jeho ukřivděné osobě, když o něm někdo napíše, že je kokot.

Protože opravdu je;););)

Voteunban stuff 1/10

Yeerk ma pravdu je to na hlavu postavene . Hráči čo si zaslužia podakovat že tu diviziu ešte vobec držia nad urovnou odpadu dostanu PERMU len pre to že už neuniesol ako sa Admin na celu DIV2 sere a napísal svoj osobný názor nanho a on ako mali Michal Average mu dá Permu lebo sa ho to dotklo ? Namiesto aby to riešil z danou osobou v Súkromných Správach prečo nanho vulgárne útočí na Internete rovno mu dá BAN . Dajte mu práva na Steam a dá mu rovno aj VAC BAN lebo proste môže . Viacerý hráči už maju pokrk toho ako sa nato serete chcete sa o niečo starat vezmete si to na svedomie a na starost tak sa ktomu aj tak postavte . Počas zapasu zhaname admina pišem mu na FB lebo nikde neodpisuje WTF kde sme ? jaj zabudol som na CZ/SK Scenne tunak to je všetko len jeden veľký cirkus a odpad . 

 

Voteunban stuff 2/10 

Všici tu mají pravdu, nebuďte do píče hovádka naegovaný a začněte se o to starat, degradi, přestaňte těm "pro" hráčům cucat klobásy a starejte se o divizi, ze který můžou vzejít další talenti wtf, třeba já

 

 

Voteunban stuff 3/10

Stuff má pravdu. Na div2 je tolik hráčů, kteří tam nepatří jak výsledkami, které předvádí a jejich komunikací. Každý den co se hraje divize je nějaký problém, ale nikdo to neřeší, protože admini mají asi dovolenou 365 dní v roce :) Snad nikdy za celou dobu co tam hraju, jsem neviděl žádného admina cokoliv vyřešit. Měli by jste se podívat na takovou ECL nebo Mythic league a vzít si od nich příklad ;)

 

 

Voteunban stuff 4/10

a OKAMZITE! taky napr sarrah by mal dostať ban zato že je kus dementa :) 

 

 

voteunban stuff 5/10

Njn, bohužel.... jako bývalý admin div2 (občas i div3) byl k tomu akorát rád řekl, že když jsem se o to snažil starat co to šlo a zabanoval jsem permanentně problémového člověka (těm lidem jsem dával vždy šanci na nápravu, možná až příliš), což jsem nedělal moc často, tak si u Allinase vyplakal unban za týden s tím, že Allinas mi řekne, že mu  věří, že se napravil podle toho, jakým stylem mu psal :D .. . ale tak co čekat, když nabrali do divize admina s několika VAC bany (hello Stratyy), tak už to byl poslední okamžik....pravidla zakazují hráčům s bany hrát, ale admin?? Tomu věřím, to jméno znám, tak ho beru.... ne děkuji, extrémní neprofesionalita na to, že se jedná o oficiální národní divizi, přes kterou se dá dostat do FPL.... Dobrou ostudu tomu Guardianovi děláte, to je pravda :)