Sluchátka Sennheiser pc 350 or 360?
588 příspěvků
29. 09. 2011 - 15:43

Zdarec, chtěl bych se zeptat jaký-é rozdíly jsou mezi těmito sluchátky. Je to už celkem pálka tak se chci zeptat abych věděl přesně v čem se liší a jaké jsou rozdíly. Také jestli by mi neporadil nějákou zvukovou kartu, ale nemusí to být Xonar za 4 000,- stačí jen nějáka, abych využil tyto sluchátka na plno. Link na SNHSR PC 350 zde http://interlink.tsbohemia.cz/sennheiser-sluchatka-pc-350-10-26000-hz-108-db-3-m-kabel-3-5-mm-jack-mikrofon_d106423.html a na SNHSR PC 360 je link zde http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=77835.  Předem díky za rady.

já bych si koupil xonar xense bundle... To máš pc350 a k tomu zvukovku odladěnou přímo na ty sluchátka.
No tak sem tak po týdenní brouzdání a hledání zatím zjistil akorát to, že novější model PC 360 má semišové "náušníky" což by se mi jen líbilo ostatně více celkově by se mi líbily PC 360, jenže mám strach z dalšího rozdílu a to že PC 350 jsou zcela uzavřené a 360 jsou otevřené. Co jsem zatím pochopil tak to znamená že ty 360 mají dírky a zvuk jde i ven. A jelikož nebydlím v pokoji sám tak spolubydlícím v 23:00 v CS kdybych pustil fullout z AK by mě asi nepochválily :D Otázka jak moc by to řvalo i ven ty PC 360. Teď mám SS 5Hv2 a předtím Siberia v1 a u obou jde taky zvuk ven a musím říct že už více bych ho ven nechtěl takže bych musel koupit 360 takže jestli s tím má někdo zkušenost tak prosím dejte vědět.
1585 příspěvků
29. 09. 2011 - 17:03 #494832
já nevím ale nejsou to vyhozený prachy ? na csko ti stačí mnohem levnější sluchátka
promiň, ale za 1. ty mi to neplatíš za 2. budu je mít za lepší cenu a za 3. kdo říká že je budu mít jen na CS? a za 4. piště pls jen k věci :D :beer:
Hele narovinu, asi 2 týdny mám razer orca,nejlepší spokojenost... prostě to, lepší jak siberie a další takový. zvuk nejde ven jsou přesný na uši,fakt dobrý.
jj díky za další typ ,akorát tohle už by měla být trochu jiná "liga" sluchátka se mi tu fakt hodně využijí takže se toho nějak nebojím. Ale díky za typ :)
A co máš za zvukovku? Ještě jeden dotaz nepotí se něják moc uši v létě třeba?
mám sluchátka za 500,- a jsem spokojený, měl sem 5Hv2, Siberie, Koss a stejně jsem mezi nimi nepoznal rozdíl :D no jo hold je někdo křivej na hudbu. btw zkus se podívat po tehlech: Audio-Technica ATH-PRO5 V
já se radši po všech zkušenostech vrátil k sennheiser... už se mě nechce dávat dvojku za sluchátka, který vydrží půlrok
#14 no jako za prvé a za druhé prostě mezi sluchátky za 500,- a za 1200,- je rozdíl v tom že jedny jsou SteelSeries a 600kč vysokohorská přirážka a že by byli v něčem lepší to nevím... Doufám že tohle už bude úplně jinde hlavně při poslechu hudby, ale samozžejmě primárně budou na hry tak i zde doufám zlepšení než je to teď s 5Hv2 :)
no já měl 2x stejné sennheisery... stejné, co bývaly (nejvím, jest-li je ještě mají) v BZ... bez miku... pak jsem měl nějaký speedlinky, kossy a creative a kdo ví co všechno... když jsem měl objednané siberie, tak mi po 14 dnech napsali, že už je nemají... tak jsem to prochlastal a koupil si sluchátka za 200 a ani se to nezdálo, třeba zvuk v CSku byl luxusní... vydržely rok, pak jsem si koupil asi za 300 a ty vydržely půl roku... teď jsem si koupil zase sennheisery za 1500 (což je pro mě adekvátní cena za ně, protože vím, že platím za neherní sluchátka určená na poslech hudby a čistota zvuku je v nich luxusní, pokud je tedy nezapojím do kompu a nehodím tam ve VLC 200% volume, tam trosku nestihaji basy, klasicky...)
jinak v životě bych si nekoupil třeba nic od razeru, to mi přijde jako vyhozený prachy...SS ever. Nevidím v tom žádnou kvalitu, natož ta přirážka za značku? tsssss...
Tak já mám třeba myš DeathAdder a teda nemůžu na to říct špatného půl slova. Ale sluchátka taky Razer bych si asi nikdy nekoupil.