Opravdu spolehlivý admini
383 příspěvků
15. 03. 2012 - 18:28

Jako nic proti,ale minulej tejden myslim že ve čtvtek nebo ve středu jsme psali sz adminům s demem zapnutého týpka,co hrál proti nám,jeden neznámý hráč to demo zkoukl a taky psal že tam wh vidí,je to v komentech,prosím o vyřešení ?!Link na match je tady: http://www.playzone.cz/turnaj/zapas/48340789#commentsNo flame pls,jen mě trochu vytočilo že admini jsou tu každý den,a nemůžou zkouknout jedno 20ti minutové demo.

Problém je v tom, že admini nekoukají na dema... , Admin akorát předá demo do CHH forá kde se na to kouknou cheathunteri a to chvilku trvá, radši pomalu a pečlivě :)
Tak už to budou 3 tejdny,myslim že času už uběhlo až až... Člověk si dá tu práci a hodinu tu vypisuje časy z dema aby to mohl napsat adminům který to podle mě jěště ani neposlali cheathunterům a když už poslali tak cheathunteři jsou od toho aby sledovali dema,tak proč člověk čeká 3 tejdny a věřim že to bude jěště dýl na to,aby někdo skouknul jedno 25 minutové demo,což ani není potřeba,protože časy jsou vypsané.Takže když to shrneme cheathunteři nebo admini nemají za 3 týdny 5 minut času. Jako nic proti,ale něco se mi to nepozdává
.youzilee: Pochop že každej admin, cheathunter nebo každej hráč má svůj osobní život. Až to bude tak to bude, jednou jsme "bustli" až po měsíci protože zapínal a vypínal.