AKTIVNÍ cs1.6 CB :-)
926 příspěvků
27. 06. 2012 - 10:13
Už mi to připadá jak na ESL , kde je 12 týmů a z toho odehranej jeden match :D
porad na to nekdo upozornuje, ale nikdo s tim neni schopnej nic delat. tak se misto toho podte hecnout a podte to tu rozhejbat ne? bylo by dobry, kdyby se treba misto nightcupu hraly rankcupy, takhle si kazdej radsi zahraje nc a na cb se kasle. :think:
jj presne to sem tu psal par dnu z5 hlavne ze sou plne NC ale CB nic stacilo by jeden NC tydne a aspon 2-3 RC do CB
#2 a #4 máte pravdu chtělo by to nějakej ten rank cup :) a NC může klidně 3 x týdne když se toho někdo ujme :) A hlavně nepochopím jak všichni zdrhli na U2 když tam hraje samej haxor :confused: ........ za tu aktivitu můžeme my hráči
Já si myslím , že kdyby jsme se všichni začali respektovat každému druhému kdo dá na NC haluz a nebo nechtěli po každém smoke jen kvůli tomu , že se ten tým budu chtít snažit vykontumovat , tak pak by možná svitla šance na to změnit scénu k lepšímu , jenže když srovnám posledních 50NC , které sem sledoval tak v krom asi 3 NC se v každém kontumovalo buď z onoho nebo jiného důvodu a vidím to z mého pohledu můžete mě sebemíň urážet za toto , ale chce to větší tresty.Podáš žádost , která neprokáže nic a hned bych mu šupl na 10 dní BAN a je klid nebude se zbytečně člověk zdržovat nad uplaudováním SMOKE testů a nebo jiná možnost zaveďte automatické ukládání dem,SG hned po skončení zápasů od každého z týmu kdo onen zápas hrál a vyhneme se problémům s tím, že se bude řešit žádost atd.
já bych zase dával bany lidem, kteří píší nesrozumitelné komentáře :offtopic: :spam:
#11 Dobrý píšu na nesmysluplné komentáře, ale prostě to co sem chtěl napsat sem tam napsal.