PC
3 příspěvků
6. 10. 2013 - 15:41

Ahojte,Rád bych si chcel poskládať poloherní pc... Počitač ktory by zaťial utahl v poho Lolko a hry ako je napr Csko 1.6,Mc malo by to byť do 400e je to málo ale časom bych si dokupil či upgradoval ostatné časti Pc. Rád bych tam chcel procesor od Intelu a grafickou kartu od Nvidie. Vopred Ďakujem za akekoľvek rady :)

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_130Q010TUP021NSX011ZML011O2L011X0J011KXK0118BC0119FU01 líp to asi vymyslet nepůjde, 400 je hrozně málo, 500 by možná šlo trochu s tím něco udělat. Pokud chceš nějaké další info, kdyžtak PM.
Tohle si rozhodne nekupuj. A taky by ses mel rozloucit s Intelem, kdyz na to mas 400 euro.
Napiš raději na PC-help a popiš na co PC má sloužit oni Ti postaví dobrou sestavu, mně přijde zbytečné utrácet 400€ za takovouhle sestavu. Našetřit 15 000,- českejch a postavíš si a to pěknou mašinu.
Poloherní. :D Buď chceš kancelářský shit nebo herní mašinu (mainstream/highend). Nic mezi tím už není a jestli jo, tak to nemá smysl kupovat. Jak tu napsal už REFUSED předtím, našetřit 15k.
na alze maj superherni delo za 11,5.. i5 + gf630 :D:D:D:D:D takovejm vecem se hlavne vyhni obloukem
Rád bych herni pc než kancelársky shit :) No a cena 400-550 viac bych už nemohl dať. :(
kup si sestavu zatim bez grafiky....dej dotoho i5 4670K procesor a na ty shity ti postaci integrovana grafika nez nasetris na normalni ....
Nexik neposlouchej to tady a utíkej pro radu na PC-help tam Ti opravdu poradí. Ale jak píšu lepší našetřit o trochu víc.
Na herní PC by bylo i 550 euro málo, já bych ještě chvíli šetřil a pak bych si za to koupil nějakou tu hezčí herní mašinku.
pokud potřebuješ nutně vyměnit pc za nový, tak za tu cenu je rozumné si složit něco, kde nebudeš šetřit na procesoru, desce, zdroji kvůli grafice, ale uskromníš se a za nějaký čas grafiku dokoupíš :) v takovém případě by šel složit dost slušný herní základ...pokud ti nyní tvé staré postačuje, tak je opravdu lepší počkat a našetřit trošku více, pač dle mého se dneska moc nevyplácí spěchat, aby si toho nelitoval :)
mě tlačil taky rozpočet, takže nakonec na grafiku nevyšlo a koupila se i5 ve verzi K s tím, že se do roka vloží dalších 6000kč do grafiky a chladiče :) vůbec nelituji toho, že jsme nečekali na Ivy a nakonec mě i integrované grafické jádro HD3000 mile překvapilo, pač na 1.6 a řadu i novějších titulů u kterých jsme trávili nejvíce času to postačovalo a to déle než rok, pak už stačilo jen dokoupit pořádný chladič na procesor a grafiku a je z toho hodně slušná herní mašina :) jak říkám pokud trávíš nejvíce času u her co jsi vypsal a nemusíš dohrát nejnovější tituly týden po vydaní na full detaily a nechce se ti čekat, tak si nech poskládat tu i5, kde nebudeš šetřit na desce, zdroji a procesoru a grafiku dokup časem, stejně tak i chladič na procesor...a nebo prostě čekej a šetři a kup to najednou, ale osobně vím, že to někdy nejde :D
i5-3350p, GTX660, Corsair VS550, 4GB Ram zatial 480 eur tak mi nevravte ze sa neda poskladat celkom dobry PC za 500 eur :DDDDDD ///moja zostava