Pomoc s PC
1036 příspěvků
14. 12. 2013 - 16:00

Pánové, co tento stroj http://www.alza.cz/hp-pavilion-500-002ec-d456790.htm a CS:GO ? Vytáhnu na něm max 60fps, které pořád skáčou -_- ale v menu nebo když umžu mám i 300.. nevíte co stím? a jestli na tom vůbec půjde rozjet slušně GO? D9ky :)

Ahoj, Pokud si chceš zahrát na svém stroji CS:GO, tak bych prvně downgradoval tvůj OS na Windows 7. Já osobně nejsem příliš zastáncem her skrz Steam na W8. Sám se divím, že ti to lítá a neběží to stabilně na 60fps. Nejdřív zkus vypnout vertikální synchronizaci. Sám hraji CS:GO na Intel HD 4000, ale na Ubuntu 13.10 64bit přes wine. Kde mi FPS nejdou pod 50 a to mam vše na med krom AA. U tebe hlavně záleží, jaké máš nastavení. Nejdříve bych doporučil aktualizaci BIOSu, grafické karty a prostě zjednodušeně spuštění Windows update. Případně snížení detailů ve hře. Nejlepší by bylo vyscreenovat tvoje nastavení v CS:GO. Sám určitě moc dobře víš, že kdyby sis počítač složil sám nebo případně přes czc zadarmo za stejný finanční limit měl bys počítač lepší minimálně tak o 50%. Bohužel jsem více informací k tvé grafice nenašel, protože daný typ u alzy v popisku mi ukazuje, že se jedná o notebookovou (?). Tak jestli bys mi tak hodný a stáhnul třeba AIDA64 a poslal mi z toho programu typ tvé grafické karty.
čaučau, díky moc za všechny informace, jedná se o počítač kamaráda :) taky nechápup roč si jak říkáš, nesložil počítač sám :D zkusím se ho poptat na ty screeny a dám vědět kdyby něco, každopádně ještě jednou dík :)
Pokud může, tak ať ho vrátí do 2 týdnu od zakoupení. Pokud bych ještě shánět ty informace, tak by bylo dobré zjistit frekvenci RAM, která by u AMD měla být minimálně 1600MHz.
Hlavně neupgraduj BIOS! Nemá to smysl, pokud Ti vše funguje tak jak má. (Tím mám na mysli HW, který ti funguje). Problém vidím v grafické kartě. Frekvence RAM, kterou uvádí pepes není pravda. Normálně většinou běží na 1333MHz a žádný nárůst či pokles výkonu není oproti 1600MHz.
Ty si děláš asi srandu viď? U PC s APU na frekvenci pamětí záleží a nárůst výkonu nebo pokles s frekvencí je tedy docela znát a rozdíl oproti 1333 MHz a 1600 MHz může být docela dost dobře viditelný. PEPES: Ta grafika je integrovaná v procesoru, proto ji nemůžeš najít. EDIT: Příklad http://www.tomshardware.com/reviews/memory-bandwidth-scaling-trinity,3419-4.html
NemiK, omlouvám se nevšiml jsem si, že se jedná o APU CPU. Jinak můj osobní postřeh je, ať jedu na 1333MHz, 1600MHz nebo 1866MHz, osobně nepoznám jakýkoliv rozdíl. Důvodem proč mu to nejede stabilně je ta grafika.