CatGaming hledá 2 hráče
33 příspěvků
29. 12. 2013 - 22:09

Zdravím,hledám 2 hráče na doplnění sestavy. Je nám okolo 15 (Teda až na infinitiho, výrazně starší :D ) Momentální sestava:Puma  <- Leader, AWPinsideinfinity Požadavky:Dojezd na LANkuMenší investice do hry (placené mapy, poplatky, atd.)Čas na přípravu (2-3 denně) <- Trénujeme hlavně navečer PlánNějak se sehrát, pak zkoušet esl různé cz turnaje, nakonec lanky KontaktSkype: korenkiiSteam: Klik 

Tak jestli budou trenovat na MM tak to potom jo :DDDD Respektive na klasickym pcw ti nikdo nebrani hrat tyhle mapy, jen na MM musis mit zaplacenej pass.
áno, trénovat na MM je hrozně moc špatné!! horší jak public! Hrát matchmaking s global elite je hrozně moc easy peasy, hlavně pro Krejzyho, fakt nuda. Jo, měl jsi pravdu, jestli budou trénovat na mm tak to potom jo :D :fuckoff:
Ooo pozor global elite :DDD dalsi rankar :D K cemu ti je trenink proti mixu global elite hracu co pojedou max tak default? A navic v dnesni dobe proti spinbotum, nemam steny a global elitum co se nechali vyboostovat... A taky trenink na 64tick serveru je urcite pecicka, ale tak tobe to mozna staci :D GL. Prosim te, nenech se vysmat. :fuckoff:
To jsem vždycky žral ty hráče co řešili ticky a FPSka :D možná tobě to tak připadá že global elite maj kódy :D Jdi si radši hrát ty high cz/sk pcwčka, matchmaking je jenom pro nuly jako schneider a spol. :(
Přeci se tu nebudeš zahazovat s člověkem o 10 let mladším, který si neumí přiznat, že ví velký kulový? :crazy:
Nemyslím, že bych to potřeboval. S krejzou se známe už pár lét, ale když si to myslíš. Já zapomněl, že ty si ten nejvíc informovanej na pz. :crazy:
#13 Tak proč mu to nenapíšeš soukromě :)? Umíš jen flejmovat nic víc.. že to máš zapotřebí v tvém věku..