KICK COAX Z PZ TEAMU !
77 příspěvků
6. 06. 2014 - 19:24

KICK COAX Z PZ TEAMU !

ako ty chces kicknut coax-a z Pz timu a turnaje potom bude robit kto sa pozri kto je adminom na kazdom turnaji cez tyzden obetuje svoj cas aby si mohol hrat aspon nieco :nunu:
Jistě Dave , jsi v právu. Včera jsem vás vyřadil vlastně bez důvodu a nebudu se vymlouvat na něco. Prostě se tak stalo a pobral jsem " Najväčší pí či piva " jako vulgaritu a jelikož jsem tam viděl i další tým, který byl mezi náhradníky řekl jsem si " ne ne, žádná vulgarita a nebudu nic přejmenovávat - tak jsem vás prohodil. Stalo se. Zpátky to vzít nejde, omluva je vám k níčemu ale zkuste se na to taky podívat z mého pohledu. A přestaňte laskavě chodit a říkat - co tu bylo dřív, a co se tu mohlo.
Možná svoji práci bere až moc vážně, ale co už.... Takový lidi jsou tady potřeba, nebo to půjde ještě víc do kopru než to je :D Nevim proč by ho měli kickovat z admin teamu, když si pár troubů pobrečí po nightcupu (ve kterym stejně o nic nejde). Btw to že Tě flejmí je znak toho, že to děláš dobře :D :D gl
coax bez duvodne banuje treba me dal ban za urazku ze nuly ma tu davaju a neb0 potom mi dal ban na playzone když jsem mu napsal na steam ze je nula ale ten ban mi smazal striker takze coax kick z playzone teamu :) 8() 8() 8()
proc by mel dostat kick za to, ze se zachoval spravne? aspon se treba naucis necemu jako je slusne chovani a nebudes porad plakat a nadavat :music: :music: :music:
#9 Slušnému chování? Ten kluk je admin turnajů a je každý den afk. Když na to nemá čas tak ať jde honit žaluda.
Coax dává bany za největší sračky, když to tak řeknu :), Radši budu mít NCčka přes víkend jako na CS:S a jiného admina než tohle :)