Boost účtů
3 příspěvků
4. 10. 2015 - 20:19

Stránka boost4u byla vytvořena skupinou talentovaných hráčů hry Counter Strike Global Offensive. Naši hráči jsou zkušení a mají na svém hlavním účtu rank Global Elite popřípadě Supreme. Naše služba nabízí takzvaný boosting neboli zvyšování ranků, dále také prodej nových účtů, kde je odehráno několik kompetetivních zápasů a je zde rank od Master Guardian I a výše. Tato služba slouží především pro lidi, kteří mají problém se dostat z ranků, na kterých již nechtějí hrát a kvůli ostatním lidem v teamu je hra spíše vytáčí. Máte zájem se posunou dál a zahrát si konečně jako tým? Proto neváhejte nás kontaktovat a určitě se na všem domluvíme. Čekáme na vás, váš boost4u team. Dále taky nabíráme nové hráče, požadavek rank supreme - GE.

O NÁS: Skupina hráčů, hrajících na profesionální úrovni hru Counter strike global offensive. Nabízíme boost ranků, prodej nových účtů s rankem a podobně. - Skupina hráčů, hrajících na profesionální úrovni - hrajících na profesionální úrovni - profesionální úrovni :lol:
Ty ceny dávají smysl, jenom idiot si může nechat boostovat účet. A idiot zaplatí i idiotskou cenu.
Pro všechny co se diví nad cenami :) https://boosting24.com/ Atd. atd. Sherif i s private rank 3 což hodně lidí určitě baví + novej acc + rank. Spočítej si čas a skill a pak ti z toho možná i vypadne výsledek. Nikdo nemluví že je to konečná cena :) -.- :sleep:
Nevím, já prodávám Global učty za 1200 a lem+ 600+ kč. + si všechny účty boostuji sám... EDIT: Takže si nejspíš dovedu představit jaký výsledek z toho "vypadne"
:D boostovací skupina, kde lidi mají supreme nebude zas tak OP, jak se tu píše :D Jinak prodávejte hodně ať jsou víc hunty na globalech ^.^
tak tohle je nejlepší vtip od začátku tady tej sračky co jsem kdy četl :D :D :D :D :D DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD too sii zaaviil a za too taa uznavám:D btw ty JO VOLE