ORGANIZACE HLEDÁ COUCHE CS:GO SEKCE
27 příspěvků
22. 11. 2016 - 20:00

Zdravím,Zakládající se organizace pod názvem Elite Restless hledá COUCHE pro svou CS:GO sekci.Team hraje pospolu přibližne měsíc, jsme slušně sehraní, pracujeme na webovkách a logu, ale potřebujeme zodpovědnou osobu, která bude rozebírat, co jsme udělali špatně a co dobře (rozbor dema nebo sledování zápasů), bude plánovat turnaje a zápasy popřípadě sežene hráče k hraní především faceitu (na detailech se domluvíme) . Coach nebude hrát v sestavě.Požadujeme:Časovou flexibilitu - musíte mít dost času, nejlépe každý den k večeru.Zkušenosti - nejlépe hráč, který hrával předešlé tituly CS, má ideálně 1500+ hodin na CS:GO.Moudrost - musí být chytrý a znalý v mechanikách hry a taktikách. Napište do komentářů svoje steam účty, pokud máte zájem, pak budete pozváni k pohovoru na teamspeak :)  

Môžeš danú osobu menovať? Sú tu možno dve mená avšak tieto mená na to nemajú čas poprípade to skúsili a kvôli iným veciam to nechali tak.
Napríklad ja,možno ma nepoznáš ale už skúsenosti s tým mám a coachoval som jednu sezónu na našej scéne. Ďalej je to Analytik ktorý sa nedávno pripojil k eEriness a to TomeK napr.