UNBAN
29 příspěvků
10. 05. 2017 - 16:39
Dobrý den, Jsem Tusi a mam 14let žádám o UNBAN za multiacc na 2 roky. Před cca půl rokem sme hráli s klukama PZ NightCup kde sme skončili v semifinale, a tam se vše začalo. Kontaktoval mě Admin který mě upozornil že mam zle vyplněné ID, ihned jsem si ho změnil jelikož jsme vůbec o tom neveděl a dostlal jsem za to ban na dva týdny. Tohoto přístupku jsem si bol vědomý. V tu dobu sme hrali s klukama ONS a apod a byly sme dost najetý, docela kopu času sme se tomu věnovali, ale bol problem že jsem měl ban za ty dva týdny kvuli zle ID, takže sme nemohli hrát a mě hrozil kick po 7 měsících hraní spolu. Z takového důvodu jsem si vytvořil multiacc jelikož jsem nechtěl dostat kick. Tímto krokem sem udělal prohřešek za který sem dostal 2 ročný ban na PLAYZONE. Mojí neznalostí pravidel jsem dosáhl pravý opak toho co jsem chtěl dosáhnout. Nikdy jsem necheatoval a ani jinak neprovinil proti pravidlám (mimo tohoto jednoho případu který teď řešíme)Kvůli tomuto banu nemohu hrát offline ani online turnaje organizované PLAYZONEM alebo zapojené do serie MČR. Tímto se vám chci omluvit za to co jsem spravil aj keďm to bylo z mladické nerozvážnosti a neznalost pravidel z mé strany. Rád bych se už zapojil do týmu, ale brání mě v tom jediná chyba z minulosti. Tímto postom bych chtěl vysvětlit situaci a požádat o unban! :) (na FB se šíří dezinformace ohledně toho že jsem dostal ban kvůli bratovi)
Chalani. Hej spravil chybu ale tak 2 roky za multiacc ? Ked niekto ani necheatuje ani nic ? Kebyze je to cheater kludne aj perma ale typek je fakt nadany vid. hraci s ktorymi hrava denne... UNBAN ! :rtfm: :rtfm: :think:
začo unban? nema robiť somariny... mu prišli nato, dostal vyhražku a robil to dalej, či ygames, včera grunex alebo dalšie turnaje... jeho chyba.. mal myslieť na to pokiaľ išiel hrať..
ked dostaneš ban na PZ, tak automaticky nemôžeš sa zúčasnovať offline, online turnajov, či mčr, či ygames, či grunex, či pz.... všetko čo je na CZ/SK scéne... len asi nevieš no
nope :D to plati iba pri portaloch ktore ZDIELAJU banlist a aj ten sa 99% tyka cheatingu a nie multiacc alebo inych sraciek ... :)
hej no som sa dozvedel o tom dneska, hravam turnaj raz za mesiac ale sedím tu 24/7 a volaju ma LH2PG wtf
mal si to riešiť skôr nie až teraz.... píše že už pred pol rokom to začalo.. tak mal to spraviť
Naco sa sem vyjadrujes ked si totalni nitko na PZ aj na scene ? :D nechapem ... :D On to riesil. riesil to uz asi 600 krat ...