mame lasta 40 minut pred turnajem vs MAJORTEAM2019
Datum:
12.01.2019 19:30:00
mame lasta 40 minut pred turnajem mame lasta 40 minut pred turnajem 1 : 0 MAJORTEAM2019 MAJORTEAM2019

Tým MAJORTEAM2019 máte diskvalifikaci, protože je hráč DaviSk0 několikrát zabanovanej na faceitu, taktéž byl i toxic + očividně ho ani nezajímá demo, dostal ban na všechny CS:GO turnaje pořádané stránkou PLAYzone na rok, taktéž i jeho ostatní účty dostali ban.(Tento ban je udělen za bany na faceitu, nikoliv za toxicitu nebo případné nedodání dema)

Mohu se prosím zeptat, co má faceit společný s playzonem ? Já bych upřímně řekl, že nic. To, že používal skinchanger na faceitu vám nedává pravomoc dávat ban zde na playzonu. To je jak kdybych někdo hackoval na komunitním serveru a vy mu za to tady daly ban. A navíc hráč má na dodání dema 24 hodin od odehrání zápasu. Takže za mě velmi, ale velmi přehnaná reakce a zbytečné udělení banu. Požaduji odstranění banu, anebo alespoň ban snížit.
Děkuji.

Moriisko

Jak jsem řekl, nebyl to ban za demo, ale pokud se chceš ohánět pravidly, měl by sis je důkladně přečíst, jelikož tam stojí:

10.4.1. PLAYzone.cz dodržuje politiku přenášení banů za cheating z respektovaných domácích i zahraničních portálů, jejichž délka se v plné délce převádí.

Jestli měl ban za skinchanger nebo neměl, je nepdostatné, protože ten je taktéž zakázán na stránce PLAYzone, jak je zde napsáno:

9.4.8. Skinchanger je ZAKÁZANÝ, porušení tohoto pravidla se bude trestat nejprve týdenním banem jako upozornění, po opakovaném používání tohoto programu může být udělen trest vyšší.

To, jestli daný člověk měl ban za skinchanger nebo ne se nezjistí, každý to může říct, předpokládám, že skinchanger stejnak stále používá vzhledem k tomu, že hrál na jeho neprimárním účtě.

Doufám, že jsem ti to důkladně objasnil, navíc pokud se nepletu, tak by za toto byl ban minimálně na 2 roky, takže trest je ještě mírný.

Alinas