Zápasy v kolech

Datum Zápas
Pavouk
1. kolo
12.01. 2019 18:00
Freewin
[0:1]
HaxNaMax HaxNaMax
12.01. 2019 18:00
Freewin
[0:1]
15:9 GG 15:9 GG
12.01. 2019 18:00
skurut-hai skurut-hai
[6:16]
Ruka na monitore Ruka na monitore
12.01. 2019 18:00
mame lasta 40 minut pred turnajem mame lasta 40 minut pred turnajem
[16:1]
InfinitE InfinitE
12.01. 2019 18:00
BiG EvOluTioN BiG EvOluTioN
[16:14]
Eratis Eratis
12.01. 2019 18:00
Clutch Hope Clutch Hope
[16:2]
YumYum YumYum
12.01. 2019 18:00
204HZ 204HZ
[1:0]
Freewin
12.01. 2019 18:00
MAJORTEAM2019 MAJORTEAM2019
[1:0]
Freewin
12.01. 2019 18:00
Freewin
[0:1]
HeHe HeHe
12.01. 2019 18:00
Freewin
[0:1]
CzechoSlovak crew CzechoSlovak crew
12.01. 2019 18:00
Saint Kingdom Saint Kingdom
[1:0]
Trošku GEJ Trošku GEJ
12.01. 2019 18:00
big evolution academy big evolution academy
[2:16]
AIM ASSIST AIM ASSIST
12.01. 2019 18:00
Hrozienkovia Hrozienkovia
[0:1]
tailyGrow tailyGrow
12.01. 2019 18:00
Všechno je ALRIGHT Všechno je ALRIGHT
[16:4]
freeELO freeELO
12.01. 2019 18:00
Erebos Erebos
[1:0]
Freewin
12.01. 2019 18:00
PISKAJUCA KANVICA PISKAJUCA KANVICA
[1:0]
Freewin
2. kolo
12.01. 2019 18:30
HaxNaMax HaxNaMax
[16:13]
15:9 GG 15:9 GG
12.01. 2019 18:30
Ruka na monitore Ruka na monitore
[13:16]
mame lasta 40 minut pred turnajem mame lasta 40 minut pred turnajem
12.01. 2019 18:30
Clutch Hope Clutch Hope
[16:6]
BiG EvOluTioN BiG EvOluTioN
12.01. 2019 18:30
204HZ 204HZ
[13:16]
MAJORTEAM2019 MAJORTEAM2019
12.01. 2019 18:30
HeHe HeHe
[0:1]
CzechoSlovak crew CzechoSlovak crew
12.01. 2019 18:30
AIM ASSIST AIM ASSIST
[16:1]
Saint Kingdom Saint Kingdom
12.01. 2019 18:30
tailyGrow tailyGrow
[16:19]
Všechno je ALRIGHT Všechno je ALRIGHT
12.01. 2019 18:30
Erebos Erebos
[16:3]
PISKAJUCA KANVICA PISKAJUCA KANVICA
čtvrtfinále
12.01. 2019 19:00
HaxNaMax HaxNaMax
[4:16]
mame lasta 40 minut pred turnajem mame lasta 40 minut pred turnajem
12.01. 2019 19:00
MAJORTEAM2019 MAJORTEAM2019
[16:4]
Clutch Hope Clutch Hope
12.01. 2019 19:00
CzechoSlovak crew CzechoSlovak crew
[1:16]
AIM ASSIST AIM ASSIST
12.01. 2019 19:00
Erebos Erebos
[16:7]
Všechno je ALRIGHT Všechno je ALRIGHT
semifinále
12.01. 2019 19:30
mame lasta 40 minut pred turnajem mame lasta 40 minut pred turnajem
[1:0]
MAJORTEAM2019 MAJORTEAM2019
12.01. 2019 19:30
AIM ASSIST AIM ASSIST
[16:14]
Erebos Erebos
finále
12.01. 2019 20:00
AIM ASSIST AIM ASSIST
[16:9]
mame lasta 40 minut pred turnajem mame lasta 40 minut pred turnajem