Zápasy v kolech

Datum Zápas
Pavouk
1. kolo
24.02. 2019 16:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Infinity Team Infinity Team
24.02. 2019 16:00
FreeWin Freewin
[0:1]
TiNejlepší TiNejlepší
24.02. 2019 16:00
FreeWin Freewin
[0:1]
PSM PSM
24.02. 2019 16:00
FreeWin Freewin
[0:1]
B L B se vrací B L B se vrací
24.02. 2019 16:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Vajčáci Vajčáci
24.02. 2019 16:00
FreeWin Freewin
[0:1]
RadBand RadBand
24.02. 2019 16:00
Lupani Lupani
[0:3]
BSC Fiolo BSC Fiolo
24.02. 2019 16:00
NeverBackDown NeverBackDown
[1:3]
McM McM
24.02. 2019 16:00
Brawl Pong Brawl Pong
[3:1]
StarBand StarBand
24.02. 2019 16:00
Zetko esports 2 + Tomáš Zetko esports 2 + Tomáš
[3:1]
Murder gang 殺人者 Murder gang  殺人者
24.02. 2019 16:00
Lami[cz]ky Lami[cz]ky
[1:0]
Freewin FreeWin
24.02. 2019 16:00
Profi Studenec Profi Studenec
[1:0]
Freewin FreeWin
24.02. 2019 16:00
Buchty Buchty
[1:0]
Freewin FreeWin
24.02. 2019 16:00
Panuškova koťátka Panuškova koťátka
[1:0]
Freewin FreeWin
24.02. 2019 16:00
Exalted Exalted
[1:0]
Freewin FreeWin
24.02. 2019 16:00
Exalted cz/sk Exalted cz/sk
[1:0]
Freewin FreeWin
24.02. 2019 16:00
FreeWin Freewin
[0:1]
BTS team BTS team
24.02. 2019 16:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Exalted Cz/Sk 3 Exalted Cz/Sk 3
24.02. 2019 16:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Slovak eSports #2 Slovak eSports #2
24.02. 2019 16:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Temní brawleri Temní brawleri
24.02. 2019 16:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Exalted cz/sk 2 Exalted cz/sk 2
24.02. 2019 16:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Saigon Saigon
24.02. 2019 16:00
3LoseriHrajuVideohry 3LoseriHrajuVideohry
[3:1]
Exalted Cz/Sk 5 Exalted Cz/Sk 5
24.02. 2019 16:00
stargroup stargroup
[0:3]
Horná Mariková Horná Mariková
24.02. 2019 16:00
Slovenský netryhardi Slovenský netryhardi
[0:3]
Team Toyotrikotator Team Toyotrikotator
24.02. 2019 16:00
Syndicate Syndicate
[3:0]
Čeští Masteři Čeští Masteři
24.02. 2019 16:00
Horkýže Muchy Horkýže Muchy
[1:0]
Freewin FreeWin
24.02. 2019 16:00
Slovak eSports Slovak eSports
[1:0]
Freewin FreeWin
24.02. 2019 16:00
Exalted 1třetina Exalted 1třetina
[1:0]
Freewin FreeWin
24.02. 2019 16:00
Slovak Band Slovak Band
[1:0]
Freewin FreeWin
24.02. 2019 16:00
Borciskcz Borciskcz
[1:0]
Freewin FreeWin
24.02. 2019 16:00
Prométheus Prométheus
[1:0]
Freewin FreeWin
2. kolo
24.02. 2019 16:15
Infinity Team Infinity Team
[0:3]
TiNejlepší TiNejlepší
24.02. 2019 16:15
PSM PSM
[0:3]
B L B se vrací B L B se vrací
24.02. 2019 16:15
Vajčáci Vajčáci
[3:0]
RadBand RadBand
24.02. 2019 16:15
BSC Fiolo BSC Fiolo
[0:3]
McM McM
24.02. 2019 16:15
Zetko esports 2 + Tomáš Zetko esports 2 + Tomáš
[3:2]
Brawl Pong Brawl Pong
24.02. 2019 16:15
Lami[cz]ky Lami[cz]ky
[3:0]
Profi Studenec Profi Studenec
24.02. 2019 16:15
Buchty Buchty
[1:3]
Panuškova koťátka Panuškova koťátka
24.02. 2019 16:15
Exalted Exalted
[3:1]
Exalted cz/sk Exalted cz/sk
24.02. 2019 16:15
BTS team BTS team
[3:1]
Exalted Cz/Sk 3 Exalted Cz/Sk 3
24.02. 2019 16:15
Slovak eSports #2 Slovak eSports #2
[3:1]
Temní brawleri Temní brawleri
24.02. 2019 16:15
Exalted cz/sk 2 Exalted cz/sk 2
[3:1]
Saigon Saigon
24.02. 2019 16:15
Horná Mariková Horná Mariková
[3:0]
3LoseriHrajuVideohry 3LoseriHrajuVideohry
24.02. 2019 16:15
Syndicate Syndicate
[0:3]
Team Toyotrikotator Team Toyotrikotator
24.02. 2019 16:15
Horkýže Muchy Horkýže Muchy
[0:3]
Slovak eSports Slovak eSports
24.02. 2019 16:15
Exalted 1třetina Exalted 1třetina
[2:3]
Slovak Band Slovak Band
24.02. 2019 16:15
Borciskcz Borciskcz
[3:1]
Prométheus Prométheus
3. kolo
24.02. 2019 16:30
B L B se vrací B L B se vrací
[3:0]
TiNejlepší TiNejlepší
24.02. 2019 16:30
Vajčáci Vajčáci
[1:3]
McM McM
24.02. 2019 16:30
Lami[cz]ky Lami[cz]ky
[3:2]
Zetko esports 2 + Tomáš Zetko esports 2 + Tomáš
24.02. 2019 16:30
Exalted Exalted
[3:0]
Panuškova koťátka Panuškova koťátka
24.02. 2019 16:30
Slovak eSports #2 Slovak eSports #2
[3:0]
BTS team BTS team
24.02. 2019 16:30
Exalted cz/sk 2 Exalted cz/sk 2
[2:3]
Horná Mariková Horná Mariková
24.02. 2019 16:30
Slovak eSports Slovak eSports
[3:0]
Team Toyotrikotator Team Toyotrikotator
24.02. 2019 16:30
Slovak Band Slovak Band
[3:2]
Borciskcz Borciskcz
čtvrtfinále
24.02. 2019 16:45
B L B se vrací B L B se vrací
[0:3]
McM McM
24.02. 2019 16:45
Exalted Exalted
[3:0]
Lami[cz]ky Lami[cz]ky
24.02. 2019 16:45
Slovak eSports #2 Slovak eSports #2
[3:0]
Horná Mariková Horná Mariková
24.02. 2019 16:45
Slovak Band Slovak Band
[0:3]
Slovak eSports Slovak eSports
semifinále
24.02. 2019 17:00
McM McM
[3:2]
Exalted Exalted
24.02. 2019 17:00
Slovak eSports Slovak eSports
[3:2]
Slovak eSports #2 Slovak eSports #2
finále
24.02. 2019 17:15
McM McM
[3:1]
Slovak eSports Slovak eSports