Skupiny

Skupina A
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 Mařas CZ 21 7 / 0 / 0 14 : 1
#4 Danulik 18 6 / 1 / 0 12 : 5
#1 Unkunkujuju 15 5 / 2 / 0 12 : 5
#3 šerblík_original 12 4 / 3 / 0 10 : 7
#5 silenik 9 3 / 4 / 0 6 : 8
#6 Hoza5 6 2 / 5 / 0 6 : 10
#7 pepa padrat 3 1 / 6 / 0 2 : 12
#8 Balounaci 0 0 / 7 / 0 0 : 14
Skupina B
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 Jakub Destro 21 7 / 0 / 0 14 : 0
#5 Klimi13 18 6 / 1 / 0 12 : 3
#4 Fenix22 15 5 / 2 / 0 11 : 4
#3 motýlice 12 4 / 3 / 0 8 : 6
#2 Vratman98 9 3 / 4 / 0 6 : 8
#7 Strelec 31 6 2 / 5 / 0 4 : 10
#8 ShaktiOxana 3 1 / 6 / 0 2 : 12
#6 Speed333 0 0 / 7 / 0 0 : 14
Skupina C
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 Lasturka.cz 18 6 / 1 / 0 11 : 5
#5 kenion24 15 5 / 2 / 0 11 : 5
#2 FireLotr 15 5 / 2 / 0 10 : 5
#7 Adoss 15 5 / 2 / 0 9 : 5
#1 Grifonek 12 4 / 3 / 0 9 : 8
#4 general15975321 6 2 / 5 / 0 4 : 10
#6 Hrazda7 3 1 / 6 / 0 3 : 12
Skupina D
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 Lokky 21 7 / 0 / 0 13 : 3
#1 Mimi. 18 6 / 1 / 0 12 : 5
#5 DonMiquel 15 5 / 2 / 0 11 : 5
#6 PatržalCZ 12 4 / 3 / 0 10 : 7
#3 Miromet 9 3 / 4 / 0 7 : 8
#7 markétajásková 6 2 / 5 / 0 3 : 10
#2 pitbull 88 3 1 / 6 / 0 1 : 12
Zápasy - Skupina A
Kolo 1
26.05. 2019 18:00
silenik silenik
[2:0]
Balounaci Balounaci
26.05. 2019 18:00
Hoza5 Hoza5
[2:0]
pepa padrat pepa padrat
26.05. 2019 18:00
Danulik Danulik
[2:1]
Unkunkujuju Unkunkujuju
26.05. 2019 18:00
šerblík_original šerblík_original
[0:2]
Mařas CZ Mařas CZ
Kolo 2
26.05. 2019 18:20
silenik silenik
[2:0]
pepa padrat pepa padrat
26.05. 2019 18:20
Balounaci Balounaci
[0:2]
Unkunkujuju Unkunkujuju
26.05. 2019 18:20
Hoza5 Hoza5
[0:2]
Mařas CZ Mařas CZ
26.05. 2019 18:20
Danulik Danulik
[2:1]
šerblík_original šerblík_original
Kolo 3
26.05. 2019 18:40
silenik silenik
[0:2]
Unkunkujuju Unkunkujuju
26.05. 2019 18:40
pepa padrat pepa padrat
[0:2]
Mařas CZ Mařas CZ
26.05. 2019 18:40
Balounaci Balounaci
[0:2]
šerblík_original šerblík_original
26.05. 2019 18:40
Hoza5 Hoza5
[1:2]
Danulik Danulik
Kolo 4
26.05. 2019 19:00
silenik silenik
[0:2]
Mařas CZ Mařas CZ
26.05. 2019 19:00
Unkunkujuju Unkunkujuju
[2:1]
šerblík_original šerblík_original
26.05. 2019 19:00
pepa padrat pepa padrat
[0:2]
Danulik Danulik
26.05. 2019 19:00
Balounaci Balounaci
[0:2]
Hoza5 Hoza5
Kolo 5
26.05. 2019 19:20
silenik silenik
[0:2]
šerblík_original šerblík_original
26.05. 2019 19:20
Mařas CZ Mařas CZ
[2:0]
Danulik Danulik
26.05. 2019 19:20
Unkunkujuju Unkunkujuju
[2:0]
Hoza5 Hoza5
26.05. 2019 19:20
pepa padrat pepa padrat
[2:0]
Balounaci Balounaci
Kolo 6
26.05. 2019 19:40
silenik silenik
[0:2]
Danulik Danulik
26.05. 2019 19:40
šerblík_original šerblík_original
[2:1]
Hoza5 Hoza5
26.05. 2019 19:40
Mařas CZ Mařas CZ
[2:0]
Balounaci Balounaci
26.05. 2019 19:40
Unkunkujuju Unkunkujuju
[2:0]
pepa padrat pepa padrat
Kolo 7
26.05. 2019 20:00
silenik silenik
[2:0]
Hoza5 Hoza5
26.05. 2019 20:00
Danulik Danulik
[2:0]
Balounaci Balounaci
26.05. 2019 20:00
šerblík_original šerblík_original
[2:0]
pepa padrat pepa padrat
26.05. 2019 20:00
Mařas CZ Mařas CZ
[2:1]
Unkunkujuju Unkunkujuju
Zápasy - Skupina B
Kolo 1
26.05. 2019 18:00
Jakub Destro Jakub Destro
[2:0]
Strelec 31 Strelec 31
26.05. 2019 18:00
ShaktiOxana ShaktiOxana
[0:2]
Fenix22 Fenix22
26.05. 2019 18:00
Vratman98 Vratman98
[2:0]
Speed333 Speed333
26.05. 2019 18:00
motýlice motýlice
[0:2]
Klimi13 Klimi13
Kolo 2
26.05. 2019 18:20
Jakub Destro Jakub Destro
[2:0]
Fenix22 Fenix22
26.05. 2019 18:20
Strelec 31 Strelec 31
[2:0]
Speed333 Speed333
26.05. 2019 18:20
ShaktiOxana ShaktiOxana
[0:2]
Klimi13 Klimi13
26.05. 2019 18:20
Vratman98 Vratman98
[0:2]
motýlice motýlice
Kolo 3
26.05. 2019 18:40
Jakub Destro Jakub Destro
[2:0]
Speed333 Speed333
26.05. 2019 18:40
Fenix22 Fenix22
[1:2]
Klimi13 Klimi13
26.05. 2019 18:40
Strelec 31 Strelec 31
[0:2]
motýlice motýlice
26.05. 2019 18:40
ShaktiOxana ShaktiOxana
[0:2]
Vratman98 Vratman98
Kolo 4
26.05. 2019 19:00
Jakub Destro Jakub Destro
[2:0]
Klimi13 Klimi13
26.05. 2019 19:00
Speed333 Speed333
[0:2]
motýlice motýlice
26.05. 2019 19:00
Fenix22 Fenix22
[2:0]
Vratman98 Vratman98
26.05. 2019 19:00
Strelec 31 Strelec 31
[2:0]
ShaktiOxana ShaktiOxana
Kolo 5
26.05. 2019 19:20
Jakub Destro Jakub Destro
[2:0]
motýlice motýlice
26.05. 2019 19:20
Klimi13 Klimi13
[2:0]
Vratman98 Vratman98
26.05. 2019 19:20
Speed333 Speed333
[0:2]
ShaktiOxana ShaktiOxana
26.05. 2019 19:20
Fenix22 Fenix22
[2:0]
Strelec 31 Strelec 31
Kolo 6
26.05. 2019 19:40
Jakub Destro Jakub Destro
[2:0]
Vratman98 Vratman98
26.05. 2019 19:40
motýlice motýlice
[2:0]
ShaktiOxana ShaktiOxana
26.05. 2019 19:40
Klimi13 Klimi13
[2:0]
Strelec 31 Strelec 31
26.05. 2019 19:40
Speed333 Speed333
[0:2]
Fenix22 Fenix22
Kolo 7
26.05. 2019 20:00
Jakub Destro Jakub Destro
[2:0]
ShaktiOxana ShaktiOxana
26.05. 2019 20:00
Vratman98 Vratman98
[2:0]
Strelec 31 Strelec 31
26.05. 2019 20:00
motýlice motýlice
[0:2]
Fenix22 Fenix22
26.05. 2019 20:00
Klimi13 Klimi13
[2:0]
Speed333 Speed333
Zápasy - Skupina C
Kolo 1
26.05. 2019 18:00
general15975321 general15975321
[1:0]
Freewin FreeWin
26.05. 2019 18:00
Hrazda7 Hrazda7
[0:2]
Adoss Adoss
26.05. 2019 18:00
Grifonek Grifonek
[0:2]
kenion24 kenion24
26.05. 2019 18:00
FireLotr FireLotr
[0:2]
Lasturka.cz Lasturka.cz
Kolo 2
26.05. 2019 18:20
general15975321 general15975321
[0:2]
Adoss Adoss
26.05. 2019 18:20
FreeWin Freewin
[0:1]
kenion24 kenion24
26.05. 2019 18:20
Hrazda7 Hrazda7
[1:2]
Lasturka.cz Lasturka.cz
26.05. 2019 18:20
Grifonek Grifonek
[2:1]
FireLotr FireLotr
Kolo 3
26.05. 2019 18:40
general15975321 general15975321
[1:2]
kenion24 kenion24
26.05. 2019 18:40
Adoss Adoss
[2:0]
Lasturka.cz Lasturka.cz
26.05. 2019 18:40
FreeWin Freewin
[0:1]
FireLotr FireLotr
26.05. 2019 18:40
Hrazda7 Hrazda7
[1:2]
Grifonek Grifonek
Kolo 4
26.05. 2019 19:00
general15975321 general15975321
[0:2]
Lasturka.cz Lasturka.cz
26.05. 2019 19:00
kenion24 kenion24
[1:2]
FireLotr FireLotr
26.05. 2019 19:00
Adoss Adoss
[2:1]
Grifonek Grifonek
26.05. 2019 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Hrazda7 Hrazda7
Kolo 5
26.05. 2019 19:20
general15975321 general15975321
[0:2]
FireLotr FireLotr
26.05. 2019 19:20
Lasturka.cz Lasturka.cz
[2:1]
Grifonek Grifonek
26.05. 2019 19:20
kenion24 kenion24
[2:0]
Hrazda7 Hrazda7
26.05. 2019 19:20
Adoss Adoss
[1:0]
Freewin FreeWin
Kolo 6
26.05. 2019 19:40
general15975321 general15975321
[0:2]
Grifonek Grifonek
26.05. 2019 19:40
FireLotr FireLotr
[2:0]
Hrazda7 Hrazda7
26.05. 2019 19:40
Lasturka.cz Lasturka.cz
[1:0]
Freewin FreeWin
26.05. 2019 19:40
kenion24 kenion24
[2:0]
Adoss Adoss
Kolo 7
26.05. 2019 20:00
general15975321 general15975321
[2:0]
Hrazda7 Hrazda7
26.05. 2019 20:00
Grifonek Grifonek
[1:0]
Freewin FreeWin
26.05. 2019 20:00
FireLotr FireLotr
[2:0]
Adoss Adoss
26.05. 2019 20:00
Lasturka.cz Lasturka.cz
[2:1]
kenion24 kenion24
Zápasy - Skupina D
Kolo 1
26.05. 2019 18:00
PatržalCZ PatržalCZ
[1:0]
Freewin FreeWin
26.05. 2019 18:00
Mimi. Mimi.
[2:0]
markétajásková markétajásková
26.05. 2019 18:00
Lokky Lokky
[2:0]
pitbull 88 pitbull 88
26.05. 2019 18:00
DonMiquel DonMiquel
[2:0]
Miromet Miromet
Kolo 2
26.05. 2019 18:20
PatržalCZ PatržalCZ
[2:0]
markétajásková markétajásková
26.05. 2019 18:20
FreeWin Freewin
[0:1]
pitbull 88 pitbull 88
26.05. 2019 18:20
Mimi. Mimi.
[2:1]
Miromet Miromet
26.05. 2019 18:20
Lokky Lokky
[2:1]
DonMiquel DonMiquel
Kolo 3
26.05. 2019 18:40
PatržalCZ PatržalCZ
[2:0]
pitbull 88 pitbull 88
26.05. 2019 18:40
markétajásková markétajásková
[0:2]
Miromet Miromet
26.05. 2019 18:40
FreeWin Freewin
[0:1]
DonMiquel DonMiquel
26.05. 2019 18:40
Mimi. Mimi.
[1:2]
Lokky Lokky
Kolo 4
26.05. 2019 19:00
PatržalCZ PatržalCZ
[2:1]
Miromet Miromet
26.05. 2019 19:00
pitbull 88 pitbull 88
[0:2]
DonMiquel DonMiquel
26.05. 2019 19:00
markétajásková markétajásková
[0:2]
Lokky Lokky
26.05. 2019 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
Mimi. Mimi.
Kolo 5
26.05. 2019 19:20
PatržalCZ PatržalCZ
[1:2]
DonMiquel DonMiquel
26.05. 2019 19:20
Miromet Miromet
[0:2]
Lokky Lokky
26.05. 2019 19:20
pitbull 88 pitbull 88
[0:2]
Mimi. Mimi.
26.05. 2019 19:20
markétajásková markétajásková
[1:0]
Freewin FreeWin
Kolo 6
26.05. 2019 19:40
PatržalCZ PatržalCZ
[1:2]
Lokky Lokky
26.05. 2019 19:40
DonMiquel DonMiquel
[1:2]
Mimi. Mimi.
26.05. 2019 19:40
Miromet Miromet
[1:0]
Freewin FreeWin
26.05. 2019 19:40
pitbull 88 pitbull 88
[0:2]
markétajásková markétajásková
Kolo 7
26.05. 2019 20:00
PatržalCZ PatržalCZ
[1:2]
Mimi. Mimi.
26.05. 2019 20:00
Lokky Lokky
[1:0]
Freewin FreeWin
26.05. 2019 20:00
DonMiquel DonMiquel
[2:0]
markétajásková markétajásková
26.05. 2019 20:00
Miromet Miromet
[2:0]
pitbull 88 pitbull 88