Skupiny

Skupina A
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 Činskíí mody 0 3 / 0 / 0 55 : 20
#1 Humorníci 0 2 / 1 / 0 26 : 24
#3 Team rRiad Galaxy 0 1 / 2 / 0 24 : 31
#2 HaCrew 0 0 / 3 / 0 0 : 30
Skupina B
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#2 ŠAŠCI 0 3 / 0 / 0 30 : 0
#4 Darmojedi 0 2 / 1 / 0 20 : 10
#1 Rainbow Warriors 0 0 / 2 / 1 0 : 20
#3 Estars 0 0 / 2 / 1 0 : 20
Skupina C
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 Team rRiad 0 2 / 1 / 0 95 : 48
#1 Legends are back 0 3 / 0 / 0 82 : 51
#4 BOTIeu 0 0 / 2 / 1 11 : 46
#2 Otroci 0 0 / 2 / 1 6 : 49
Skupina D
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 Join To Play 0 3 / 0 / 0 30 : 0
#1 CCS 0 0 / 1 / 2 0 : 10
#2 OCUTEIN CLAN FORTNITE SEKCE 0 0 / 1 / 2 0 : 10
#4 stejně projebem 0 0 / 1 / 2 0 : 10
Skupina E
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 iNvolute 0 3 / 0 / 0 34 : 7
#2 LOBBY 0 1 / 1 / 1 1 : 10
#3 FaZeUp 0 1 / 1 / 1 8 : 23
Zápasy - Skupina A
Kolo 1
01.09. 2019 16:00
Činskíí mody Činskíí mody
[24:6]
Humorníci Humorníci
01.09. 2019 16:00
HaCrew HaCrew
[0:10]
Team rRiad Galaxy Team rRiad Galaxy
Kolo 2
01.09. 2019 17:00
Činskíí mody Činskíí mody
[21:14]
Team rRiad Galaxy Team rRiad Galaxy
01.09. 2019 17:00
Humorníci Humorníci
[10:0]
HaCrew HaCrew
Kolo 3
01.09. 2019 18:00
Činskíí mody Činskíí mody
[10:0]
HaCrew HaCrew
01.09. 2019 18:00
Team rRiad Galaxy Team rRiad Galaxy
[0:10]
Humorníci Humorníci
Zápasy - Skupina B
Kolo 1
01.09. 2019 16:00
Estars Estars
[0:0]
Rainbow Warriors Rainbow Warriors
01.09. 2019 16:00
Darmojedi Darmojedi
[0:10]
ŠAŠCI ŠAŠCI
Kolo 2
01.09. 2019 17:00
Estars Estars
[0:10]
ŠAŠCI ŠAŠCI
01.09. 2019 17:00
Rainbow Warriors Rainbow Warriors
[0:10]
Darmojedi Darmojedi
Kolo 3
01.09. 2019 18:00
Estars Estars
[0:10]
Darmojedi Darmojedi
01.09. 2019 18:00
ŠAŠCI ŠAŠCI
[10:0]
Rainbow Warriors Rainbow Warriors
Zápasy - Skupina C
Kolo 1
01.09. 2019 16:00
Legends are back Legends are back
[30:11]
BOTIeu BOTIeu
01.09. 2019 16:00
Otroci Otroci
[6:39]
Team rRiad Team rRiad
Kolo 2
01.09. 2019 17:00
Legends are back Legends are back
[42:40]
Team rRiad Team rRiad
01.09. 2019 17:00
BOTIeu BOTIeu
[0:0]
Otroci Otroci
Kolo 3
01.09. 2019 18:00
Legends are back Legends are back
[10:0]
Otroci Otroci
01.09. 2019 18:00
Team rRiad Team rRiad
[16:0]
BOTIeu BOTIeu
Zápasy - Skupina D
Kolo 1
01.09. 2019 16:00
CCS CCS
[0:10]
Join To Play Join To Play
01.09. 2019 16:00
stejně projebem stejně projebem
[0:0]
OCUTEIN CLAN FORTNITE SEKCE OCUTEIN CLAN FORTNITE SEKCE
Kolo 2
01.09. 2019 17:00
CCS CCS
[0:0]
OCUTEIN CLAN FORTNITE SEKCE OCUTEIN CLAN FORTNITE SEKCE
01.09. 2019 17:00
Join To Play Join To Play
[10:0]
stejně projebem stejně projebem
Kolo 3
01.09. 2019 18:00
CCS CCS
[0:0]
stejně projebem stejně projebem
01.09. 2019 18:00
OCUTEIN CLAN FORTNITE SEKCE OCUTEIN CLAN FORTNITE SEKCE
[0:10]
Join To Play Join To Play
Zápasy - Skupina E
Kolo 1
01.09. 2019 16:00
iNvolute iNvolute
[1:0]
Freewin FreeWin
01.09. 2019 16:00
LOBBY LOBBY
[0:0]
FaZeUp FaZeUp
Kolo 2
01.09. 2019 17:00
iNvolute iNvolute
[23:7]
FaZeUp FaZeUp
01.09. 2019 17:00
FreeWin Freewin
[0:1]
LOBBY LOBBY
Kolo 3
01.09. 2019 18:00
iNvolute iNvolute
[10:0]
LOBBY LOBBY
01.09. 2019 18:00
FaZeUp FaZeUp
[1:0]
Freewin FreeWin