Zápasy v kolech

Datum Zápas
Pavouk
1. kolo
22.05. 2016 19:00
XAVERIUS XAVERIUS
[4:16]
HAXPOWA HAXPOWA
22.05. 2016 19:00
golden kids golden kids
[16:11]
GOLEN MA SKLAMAL GOLEN MA SKLAMAL
22.05. 2016 19:00
FlyCom-E-Sports Academy B FlyCom-E-Sports Academy B
[16:12]
kissed by autism kissed by autism
22.05. 2016 19:00
Nedela Nedela
[16:8]
Buřtmeni Buřtmeni
22.05. 2016 19:00
Autisté Autisté
[4:16]
Fetaci Fetaci
22.05. 2016 19:00
TRUMP TRUMP
[16:4]
Quality of Play Quality of Play
22.05. 2016 19:00
vtec power vtec power
[16:7]
StarGate StarGate
22.05. 2016 19:00
Defluxio Parabuteo Unicinctus Defluxio Parabuteo Unicinctus
[16:10]
SNACKS SNACKS
22.05. 2016 19:00
MLDŽI MLDŽI
[11:16]
Apaloderma Apaloderma
22.05. 2016 19:00
Legendy Legendy
[6:16]
Trapáci Trapáci
22.05. 2016 19:00
random random
[16:5]
RiP Gaming RiP Gaming
22.05. 2016 19:00
cotojevole cotojevole
[16:11]
AsAps AsAps
22.05. 2016 19:00
LaFamilya LaFamilya
[6:16]
Kotva Kotva
22.05. 2016 19:00
EGO.DOWN EGO.DOWN
[10:16]
Autism Squad Autism Squad
22.05. 2016 19:00
Kokoti z ugandy Kokoti z ugandy
[16:5]
random cocktail random cocktail
22.05. 2016 19:00
riSing eSports riSing eSports
[16:4]
Kerindoři Kerindoři
2. kolo
22.05. 2016 19:30
golden kids golden kids
[16:7]
HAXPOWA HAXPOWA
22.05. 2016 19:30
Nedela Nedela
[16:4]
FlyCom-E-Sports Academy B FlyCom-E-Sports Academy B
22.05. 2016 19:30
TRUMP TRUMP
[16:10]
Fetaci Fetaci
22.05. 2016 19:30
Defluxio Parabuteo Unicinctus Defluxio Parabuteo Unicinctus
[16:19]
vtec power vtec power
22.05. 2016 19:30
Trapáci Trapáci
[16:11]
Apaloderma Apaloderma
22.05. 2016 19:30
cotojevole cotojevole
[0:1]
random random
22.05. 2016 19:30
Autism Squad Autism Squad
[16:12]
Kotva Kotva
22.05. 2016 19:30
riSing eSports riSing eSports
[11:16]
Kokoti z ugandy Kokoti z ugandy
čtvrtfinále
22.05. 2016 20:00
Nedela Nedela
[16:11]
golden kids golden kids
22.05. 2016 20:00
vtec power vtec power
[16:3]
TRUMP TRUMP
22.05. 2016 20:00
random random
[25:22]
Trapáci Trapáci
22.05. 2016 20:00
Kokoti z ugandy Kokoti z ugandy
[16:8]
Autism Squad Autism Squad
semifinále
22.05. 2016 20:30
vtec power vtec power
[14:16]
Nedela Nedela
22.05. 2016 20:30
Kokoti z ugandy Kokoti z ugandy
[16:11]
random random
finále
22.05. 2016 21:00
Kokoti z ugandy Kokoti z ugandy
[1:0]
Nedela Nedela
Zápas o třetí místo
22.05. 2016 21:00
random random
[1:0]
vtec power vtec power