Skupiny

Skupina A
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#4 godzF-M 12 4 / 0 / 0 64 : 15
#1 RuskiRakety 9 3 / 1 / 0 58 : 32
#3 CIRKUS 6 2 / 2 / 0 51 : 38
#2 Syntez 3 1 / 3 / 0 24 : 50
#5 Elusive gaming 0 0 / 4 / 0 2 : 64
Skupina B
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#5 Zlí upiři 12 4 / 0 / 0 64 : 6
#4 elohunters 9 3 / 1 / 0 54 : 16
#1 Reservoir Dogs 6 2 / 2 / 0 32 : 32
#2 myRevenge 1 0 / 3 / 1 1 : 49
#3 ASG 1 0 / 3 / 1 1 : 49
Skupina C
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#1 Eronic E-sport ACADEMY 9 3 / 0 / 0 48 : 20
#4 rektalrec 6 2 / 1 / 0 38 : 26
#2 Victorious Secret 3 1 / 2 / 0 40 : 32
#3 2BA 0 0 / 3 / 0 0 : 48
Skupina D
Tým Body Výhry / Prohry / Remízy Skóre
#3 uNity 7 2 / 0 / 1 47 : 16
#4 Fzone 7 2 / 0 / 1 47 : 17
#2 Fire Cry 3 1 / 2 / 0 19 : 32
#1 NecroRaisers 0 0 / 3 / 0 0 : 48
Zápasy - Skupina A
Kolo 1
06.09. 2017 20:30
Syntez Syntez
[16:2]
Elusive gaming Elusive gaming
05.09. 2017 21:00
CIRKUS CIRKUS
[5:16]
godzF-M godzF-M
Kolo 2
07.09. 2017 20:00
RuskiRakety RuskiRakety
[16:2]
Syntez Syntez
10.09. 2017 21:00
Elusive gaming Elusive gaming
[0:16]
CIRKUS CIRKUS
Kolo 3
05.09. 2017 20:00
CIRKUS CIRKUS
[14:16]
RuskiRakety RuskiRakety
15.09. 2017 20:00
godzF-M godzF-M
[16:0]
Elusive gaming Elusive gaming
Kolo 4
14.09. 2017 19:00
RuskiRakety RuskiRakety
[10:16]
godzF-M godzF-M
12.09. 2017 20:30
Syntez Syntez
[6:16]
CIRKUS CIRKUS
Kolo 5
14.09. 2017 20:00
Elusive gaming Elusive gaming
[0:16]
RuskiRakety RuskiRakety
14.09. 2017 20:00
godzF-M godzF-M
[16:0]
Syntez Syntez
Zápasy - Skupina B
Kolo 1
05.09. 2017 20:00
myRevenge myRevenge
[0:16]
Zlí upiři Zlí upiři
05.09. 2017 20:00
ASG ASG
[0:16]
elohunters elohunters
Kolo 2
07.09. 2017 20:00
Reservoir Dogs Reservoir Dogs
[16:0]
myRevenge myRevenge
07.09. 2017 20:00
Zlí upiři Zlí upiři
[16:0]
ASG ASG
Kolo 3
10.09. 2017 20:00
ASG ASG
[0:16]
Reservoir Dogs Reservoir Dogs
06.09. 2017 20:00
elohunters elohunters
[6:16]
Zlí upiři Zlí upiři
Kolo 4
12.09. 2017 20:00
Reservoir Dogs Reservoir Dogs
[0:16]
elohunters elohunters
12.09. 2017 20:00
myRevenge myRevenge
[1:1]
ASG ASG
Kolo 5
14.09. 2017 20:00
Zlí upiři Zlí upiři
[16:0]
Reservoir Dogs Reservoir Dogs
14.09. 2017 20:00
elohunters elohunters
[16:0]
myRevenge myRevenge
Zápasy - Skupina C
Kolo 1
05.09. 2017 20:00
2BA 2BA
[0:16]
rektalrec rektalrec
05.09. 2017 20:00
Eronic E-sport ACADEMY Eronic E-sport ACADEMY
[16:14]
Victorious Secret Victorious Secret
Kolo 2
10.09. 2017 20:00
2BA 2BA
[0:16]
Eronic E-sport ACADEMY Eronic E-sport ACADEMY
10.09. 2017 20:00
rektalrec rektalrec
[16:10]
Victorious Secret Victorious Secret
Kolo 3
14.09. 2017 20:00
Eronic E-sport ACADEMY Eronic E-sport ACADEMY
[16:6]
rektalrec rektalrec
14.09. 2017 20:00
Victorious Secret Victorious Secret
[16:0]
2BA 2BA
Zápasy - Skupina D
Kolo 1
05.09. 2017 20:00
uNity uNity
[15:15]
Fzone Fzone
05.09. 2017 21:00
NecroRaisers NecroRaisers
[0:16]
Fire Cry Fire Cry
Kolo 2
10.09. 2017 20:00
uNity uNity
[16:0]
NecroRaisers NecroRaisers
10.09. 2017 20:00
Fzone Fzone
[16:2]
Fire Cry Fire Cry
Kolo 3
14.09. 2017 20:00
NecroRaisers NecroRaisers
[0:16]
Fzone Fzone
14.09. 2017 20:00
Fire Cry Fire Cry
[1:16]
uNity uNity