Zápasy v kolech

Datum Zápas
Pavouk
1. kolo
20.10. 2017 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
FACEIT free tournament FACEIT free tournament
20.10. 2017 19:00
wardenjebot wardenjebot
[16:9]
Eternal Eternal
20.10. 2017 19:00
SuperTeam SuperTeam
[16:14]
mix mix
20.10. 2017 19:00
EZ NORWAY EZ NORWAY
[14:16]
rs hoes rs hoes
20.10. 2017 19:00
najlepsi123 najlepsi123
[16:11]
Hranolečky Hranolečky
20.10. 2017 19:00
Vláčikári Vláčikári
[3:16]
Gummibärchen Gummibärchen
20.10. 2017 19:00
HOVNA HOVNA
[2:16]
V ruke mam aimbot V ruke mam aimbot
20.10. 2017 19:00
nuly nuly
[1:0]
Freewin FreeWin
20.10. 2017 19:00
FreeWin Freewin
[0:1]
eFuZe eFuZe
20.10. 2017 19:00
ChupaChups ChupaChups
[7:16]
Upside Down Upside Down
20.10. 2017 19:00
4fun 4fun
[1:0]
Expired Bullets Expired Bullets
20.10. 2017 19:00
Wasted Rebels Wasted Rebels
[1:0]
Freewin FreeWin
20.10. 2017 19:00
randomsquad randomsquad
[10:16]
Vajzgrub Gaming Vajzgrub Gaming
20.10. 2017 19:00
RANDOM5 RANDOM5
[16:0]
Team XYZ Team XYZ
20.10. 2017 19:00
Bloody Beasts ACADEMY Bloody Beasts ACADEMY
[0:1]
ABE eSports ABE eSports
20.10. 2017 19:00
d r o o l i n g n o o b s d r o o l i n g n o o b s
[1:0]
Freewin FreeWin
2. kolo
20.10. 2017 20:00
wardenjebot wardenjebot
[16:1]
FACEIT free tournament FACEIT free tournament
20.10. 2017 20:00
rs hoes rs hoes
[9:16]
SuperTeam SuperTeam
20.10. 2017 20:00
Gummibärchen Gummibärchen
[14:16]
najlepsi123 najlepsi123
20.10. 2017 20:00
nuly nuly
[16:11]
V ruke mam aimbot V ruke mam aimbot
20.10. 2017 20:00
Upside Down Upside Down
[16:1]
eFuZe eFuZe
20.10. 2017 20:00
Wasted Rebels Wasted Rebels
[2:16]
4fun 4fun
20.10. 2017 20:00
RANDOM5 RANDOM5
[16:8]
Vajzgrub Gaming Vajzgrub Gaming
20.10. 2017 20:00
d r o o l i n g n o o b s d r o o l i n g n o o b s
[16:1]
ABE eSports ABE eSports
čtvrtfinále
20.10. 2017 21:00
SuperTeam SuperTeam
[8:16]
wardenjebot wardenjebot
20.10. 2017 21:00
nuly nuly
[3:16]
najlepsi123 najlepsi123
20.10. 2017 21:00
4fun 4fun
[22:19]
Upside Down Upside Down
20.10. 2017 21:00
d r o o l i n g n o o b s d r o o l i n g n o o b s
[14:16]
RANDOM5 RANDOM5
semifinále
20.10. 2017 22:00
najlepsi123 najlepsi123
[14:16]
wardenjebot wardenjebot
20.10. 2017 22:00
RANDOM5 RANDOM5
[9:16]
4fun 4fun
finále
20.10. 2017 23:00
4fun 4fun
[14:16]
wardenjebot wardenjebot
Zápas o třetí místo
20.10. 2017 23:00
RANDOM5 RANDOM5
[1:0]
najlepsi123 najlepsi123