Zápasy v kolech

Datum Zápas
Pavouk
1. kolo
27.10. 2017 19:00
Bloody Beasts Bloody Beasts
[4:16]
EZ ISLAND EZ ISLAND
27.10. 2017 19:00
Org Owners a Pej Org Owners a Pej
[0:16]
dont cry in all chat dont cry in all chat
27.10. 2017 19:00
tahačwarden tahačwarden
[6:16]
Team Gardeners Team Gardeners
27.10. 2017 19:00
kažtani kažtani
[4:16]
I am sorry I am sorry
27.10. 2017 19:00
Spása Spása
[16:13]
Surodenci z Rezervacie Surodenci z Rezervacie
27.10. 2017 19:00
SKAP SKAP
[16:2]
E-Mix E-Mix
27.10. 2017 19:00
Randomáci.eu Randomáci.eu
[14:16]
Omae Wa Mou Shindeiru Omae Wa Mou Shindeiru
27.10. 2017 19:00
Moravia Elite Moravia Elite
[9:16]
Zerox.eS Zerox.eS
27.10. 2017 19:00
Už jsem nedoufal Už jsem nedoufal
[19:16]
Ownage Ownage
27.10. 2017 19:00
14 16 nie pre nas 14 16 nie pre nas
[12:16]
Gromatic E-sports Gromatic E-sports
27.10. 2017 19:00
Exors GAMING Exors GAMING
[16:6]
Double Eagle Double Eagle
27.10. 2017 19:00
Qinter.PaNDaS Qinter.PaNDaS
[2:16]
Honeymoon Honeymoon
27.10. 2017 19:00
SPRAY AND PRAY SPRAY AND PRAY
[16:8]
eNetrix eNetrix
27.10. 2017 19:00
Vajzgrub Gaming Vajzgrub Gaming
[16:12]
ChillPoint.RAVAGE.esp ChillPoint.RAVAGE.esp
27.10. 2017 19:00
lopaty lopaty
[10:1]
AbillityGamers AbillityGamers
27.10. 2017 19:00
Winter Soldiers Winter Soldiers
[20:22]
Upside Down Upside Down
2. kolo
27.10. 2017 20:00
dont cry in all chat dont cry in all chat
[16:4]
EZ ISLAND EZ ISLAND
27.10. 2017 20:00
I am sorry I am sorry
[4:16]
Team Gardeners Team Gardeners
27.10. 2017 20:00
SKAP SKAP
[16:14]
Spása Spása
27.10. 2017 20:00
Zerox.eS Zerox.eS
[2:16]
Omae Wa Mou Shindeiru Omae Wa Mou Shindeiru
27.10. 2017 20:00
Gromatic E-sports Gromatic E-sports
[16:10]
Už jsem nedoufal Už jsem nedoufal
27.10. 2017 20:00
Honeymoon Honeymoon
[16:13]
Exors GAMING Exors GAMING
27.10. 2017 20:00
Vajzgrub Gaming Vajzgrub Gaming
[16:14]
SPRAY AND PRAY SPRAY AND PRAY
27.10. 2017 20:00
Upside Down Upside Down
[16:9]
lopaty lopaty
čtvrtfinále
27.10. 2017 21:00
Team Gardeners Team Gardeners
[16:9]
dont cry in all chat dont cry in all chat
27.10. 2017 21:00
Omae Wa Mou Shindeiru Omae Wa Mou Shindeiru
[16:12]
SKAP SKAP
27.10. 2017 21:00
Honeymoon Honeymoon
[16:7]
Gromatic E-sports Gromatic E-sports
27.10. 2017 21:00
Upside Down Upside Down
[16:8]
Vajzgrub Gaming Vajzgrub Gaming
semifinále
27.10. 2017 22:00
Omae Wa Mou Shindeiru Omae Wa Mou Shindeiru
[2:16]
Team Gardeners Team Gardeners
27.10. 2017 22:00
Upside Down Upside Down
[10:16]
Honeymoon Honeymoon
finále
27.10. 2017 23:00
Honeymoon Honeymoon
[16:13]
Team Gardeners Team Gardeners
Zápas o třetí místo
27.10. 2017 23:00
Upside Down Upside Down
[1:0]
Omae Wa Mou Shindeiru Omae Wa Mou Shindeiru