Pokud tým vstupuje do turnaje s cílem získat body do MČR Klasifikace, musí se
jeho soupiska shodovat se soupiskou zapsanou v profilu týmu v MČR Klasifikaci.
Povolený je pouze jeden host! Tým musí být registrovaný pod stejným názvem,
pod jakým vystupuje v MČR Klasifikaci. V opačném případě týmu NEBUDOU uděleny body.

Týmy jsou do turnaje přiřazovány automaticky, ale je potřeba potvrdit účast v době mezi pátkem 12:00 a sobotou 16:00. V případě, že se turnaje nebudete moci zúčastnit, pokuste se to prosím adminovi dát vědět co nejdříve, aby mohl případně dosadit náhradníky.

Tento turnaj je zařazený do MČR Klasifikace, rozdělíme v něm dohromady 150 bodů.

Portál PLAYzone si vyhrazuje právo upravit, nebo změnit pravidla během turnaje.

V tomto měsíčním finále hrajeme o pět profesionálních podložek pod myš  STEELSeries QCK Mass Sudden Attack.

• Název týmu, jenž do turnaje vstupuje s cílem získat body do MČR Klasifikace, se musí shodovat s názvem týmu použitým v MČR Klasifikaci
  • Hosting – na základě povolení soupeře si tým může k zápasu vzít libovolný počet hostů. Usiluje-li ale o MČR body, může hrát maximálně s jedním hostem. V opačném případě mu body nebudou přiděleny

Hraje se přes Custom game

• Mod: Tournament Draft Mod
  • Jméno hry: PLAYzone TEAM1 vs. TEAM2

Banování/Pickování

• Dle Tournament Draft Mod

First Pick

• Hru musí založit tým výše postavený v MČR klasifikace nebo v seznamu registrovaných týmů (v případě stejného počtu bodů v MČR klasifikaci). Doporučujeme také zachovat strany, předejdete tak možným problémům

Screenshoty a zadávání výsledků

• Nahrávají se screenshoty banování a pickování šampionů a konečný výsledek
  • Všechny  screenshoty musí být nahrány do 10 minut od dohrání zápasu. V případě, že na webu nebudou, budou potrestány oba týmy
  • Tým je povinen do 10 minut po vložení výsledku buď výsledek potvrdit, nebo vznést případný protest. Pokud tak neučiní, bude potrestán

Další pravidla

• Každý tým, má nárok na jednoho svého spectatora*
  • V případě, že některému hráči padne hra před pátou minutou a zárověn firstbloodem, má jeho tým právo na remake hry, hráč má posléze 10 minut pro připojení do nové hry V rámci remake je třeba, aby všichni hráči opustili hru a založili hru novou. Mod remake je Blind pick, přičemž hráči jsou povinni zvolit si stejné hrdiny i Summonerspells jako v původní hře. V případě, že byl remake kvůli špatnému picku, je nutné chybu napravit a hráč, co nesprávně zvolil hrdinu, má právo si změnit Summoner spells**
  • V chatu se chovejte slušně. Jakýkoliv flame a nadávky screenujte a nahrajte na web (+ upozorněte admina) proviněný tým bude po zápase potrestán
  • K dorozumívání před hrou slouží komentáře na stránce se zápasem. Popřípadě se  mohou týmy domluvit přes in-game PM
  • Pokud se tým nedostaví do 15 minut, je kontumačně poražen (pokud zdržení není způsobeno protažením zápasu předešlého)

*Spectator - každý tým má nárok na jednoho svého spectatora. V případě, že v rámci
akce/turnaje bude probíhat stream TH(Tryhard), budou mít jejich streameři/
komentátoři absolutní přednost. Jestliže tedy budou chtít streamovat/komentovat váš
zápas, je vaší povinností, poté co vás zkontaktují, pozvat je do hry a uvolnit požadovaná místa. Pokud neumožníte streamerům/komentátorům TH
přístup do hry, může váš tým být diskvalifikován z turnaje. Před začátkem turnaje vás
vždy budeme informovat, zda bude TH v rámci turnaje streamovat

**V případě, že soupeř špatně napickuje a vy zápas přesto odehrajete do konce (nevyužijete možnosti remaku), ztrácíte možnost zápas kontumovat.
   Příklad: Jeden ze soupeřů pickne špatného hrdinu a vy na to nijak nezereagujete/řeknete, že na tom nezáleží a zápas odehrajete a posléze budete chtít zápas na základě špatného picku soupeře kontumovat. V takovém případě výsledek platí a na kontumaci nemáte nárok