HyperX Squad Series #10

HyperX PUBG series

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmySkupiny

HyperX Squad Series #10

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
-
Počet týmů v turnaji/maximální počet
48/
48
Hraje se systémem
Groups -> Single elimination playoff
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
4
/
5
Admini turnaje

Po pauze po MČR jsme zpět, tentokrát s novou sérií HyperX PUBG Squad Series, kterou vám přinášíme ve spolupráci se společností HyperX! Přijď si zahrát s kamarády už příští středu 12. prosince od 18:00 a porovnej své síly s dalšími týmy na česko-slovenské scéně.

Každá měsíční série HyperX PUBG Squad Series se skládá ze 3 kvalifikací a 1 finále. V každé kvalifikaci se utká na 4 mapách celkem 48 týmů rozdělených do 3 skupin o zisk co nejvíce bodů do celkové tabulky. V prosincové sérii po odehrání 3 kvalifikací následně nejlepších 16 týmů podle celkové tabulky postoupí do finále, kde se na 5 mapách rozhodne o výherci herních sluchátek HyperX Cloud II. V následující lednové a únorové sérii postoupí z celkové tabulky vždy pouze 10 týmů, které budou doplněné 6 nejlepšími týmy z předchozího měsíčního finále.

Všechny turnaje budou streamované na našem Twitch kanále PLAYZONECZ a ani diváci nezůstanou zkrátka, protože budou mít možnost se zapojit do soutěží o 2x operační paměť HyperX 16GB KIT 3200MHz DDR4 CL16 Predator RGB a 2x SSD disk HyperX FURY RGB - 240GB.

Harmonogram prosincové série

Středa 12. prosince 18:00 HyperX PUBG Squad Series #1 - prosinec
Čtvrtek 20. prosince 18:00 HyperX PUBG Squad Series #2 - prosinec
Čtvrtek 27. prosince 18:00 HyperX PUBG Squad Series #3 - prosinec
Čtvrtek 3. ledna 18:00 HyperX PUBG Squad Series - prosincové finále

Harmonogram kvalifikace

1. skupina A od 18:00 – Erangel, Erangel, Erangel, Miramar
2. skupina B od 18:00 – Erangel, Erangel, Erangel, Miramar
3. skupina C od 18:00 – Erangel, Erangel, Erangel, Miramar

Pro účast v turnaji je potřeba kromě registrace také potvrdit svou účast v turnaji na stránce turnaje v ovládacím panelu kliknutím na POTVRDIT REGISTRACI a to dne 12.12. od 12:00 do 17:40.

Cena pro nejlepší tým prosincové série

4x mechanická klávesnice HyperX Alloy Elite RGB

HyperX Alloy Elite RGB

 

Bodování, tabulka a pravidla turnaje

Za každý kill obdrží hráč a jeho tým 16 bodů. Umístění je hodnoceno dle tabulky níže. Všechny killy a umístění zaznamenává admin tým v Google Sheetu, odkaz ZDE. V případě bodové shody má větší váhu nejlepší průměrné umístění následované hrou s nejvíce body.

#1: 400b #5: 210b #9: 100b #13: 30b
#2: 330b #6: 180b #10: 80b #14: 20b
#3: 280b #7: 150b #11: 60b #15: 10b
#4: 240b #8: 120b #12: 40b #16: 0b

V kvalifikacích se hraje 3x mapa Erangel a 1x Miramar. Kompletní nastavení her naleznete ZDE. Turnaj se řídí pravidly HyperX PUBG Squad Series. Zástupce každého týmu je povinný být přítomen na oficiálním Discord serveru, v případě jakýchkoliv potíží (restart hry apod.) se veškeré informace budou udělovat pouze tady! 

Celkovou tabulku prosincové HyperX PUBG Squad Series nalezneš na tomto odkazu.

Celý turnaj bude doprovázen živým komentářem zkušeného komentátorského dua Přemka "huhy" Maliny a Miloslava "P1xel" Feika na Twitch kanále PLAYZONECZ.

Jak hrát tento turnaj

Registrace

  • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.
  • V turnaji je vyžadováno vyplněné vaše Game ID, tzn. vaše přezdívka ve hře.
  • Game ID zadáte na PLAYzone webu ve svém profilu.
  • Následně v Ovládacím panelu turnaje kliknete na [ZAREGISTROVAT TÝM], kde vyberete typ týmu a následně vyplníte jméno vašeho týmu a PLAYzone přezdívky vašich spoluhráčů. POZOR: pro účast v turnaji je třeba, aby svou účast potvrdili všichni členové týmu a to kliknutím na potvrzovací odkaz v Moje zprávy zde na PLAYzone.

Příprava na turnaj

  • Před začátkem turnaje je potřeba potvrdit účast v turnaji ovládacím panelu turnaje. Potvrzení účasti je možné 12.12. od 12:00 do 17:40.
  • Na stránce turnaje v pravém sloupci (musíte být přihlášeni na PZ webu) klikněte na tlačítko "POTVRDIT REGISTRACI". V něm následně potvrdíte účast v turnaji.

Nalezení soupeře

  • Klikněte v pravém sloupci na "Skupiny", v něm najděte název svého týmu a příslušnou skupinu. Startovací čas vaší skupiny naleznete v harmonogramu výše.

Nemáte nikoho, s kým by jste si mohli společně zahrát náš turnaj a nebo si jen chcete přečíst novinky ze světa PUBG? Toto a mnohem více naleznete na komunitní facebookové stránce Playerunknown's Battlegrounds CZ/SK