PLAYzone Nightcup #102

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrovaní hráči

PLAYzone Nightcup #102

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
28/
200
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
1
/
1
Admini turnaje

Nový rok je tady a s ním se vrací i tradiční Nightcupy. Sezona MČR mobile se nezadržitelně blíží a tak je čas oprášit hráčské dovednosti a připravit se na ostrý start. Přijďte poměřit síly s domácí špičkou a ukrátit si dlouhý zimní večer.

Aby se hráči mohli rozehrát po zimní přestávce a připravit se na sezonu MČR 2019, připravili jsme pro vás několik turnajů v neobvyklých formátech. Druhým z této řady je turnaj ve formátu Sudden Death, ve kterém vyhrává hráč, který jako první zničí soupeřovu věž. Nejen, že turnaj otestuje herní dovednosti účastníků ale i jejich schopnost hrát s neobvyklými kombinacemi karet.

Registrace do PLAYzone turnaje:

Hráč musí být registrovaný na portálu PLAYzone.cz a v profilu mít vyplněné Clash Royale GAME ID (nick, ne unikátní kód). Aby se mohl zúčastnit, musí mít ve hře alespoň level 8. Registrace končí 30 minut před začátkem turnaje, údaje budou rozeslány za dalších 15 minut.

Průběh turnaje:

Všechny zápasy budou hrané skrze in-game turnajový systém v Clash Royale. Po uzavření registrací do turnaje obdržíte název a heslo turnaje prostřednictvím soukromé zprávy na PLAYzone. Abyste tuto zpravu obdrželi, je potřeba být v turnaji zaregistrovaný!

Základní dotace turnaje je 2000 gemů. 

Turnajové nastavení:

Délka trvání turnaje: 1 hodina

Formát: 1v1, Sudden Death
Délka jednoho zápasu: 3 minuty
Délka prodloužení (overtime): 3 minuty

Karty a omezení:
Je povolené měnit decky mezi jednotlivými bitvami.
Je povolené použít jakoukoliv kartu ve hře.

V rámci turnaje budou levely karet a věží automaticky omezené na následující úrovně:
King max level: 9
Common karta max level: 9
Rare karta max level: 9
Epic karta max level: 9
Legendary karta max level: 9
Komunikace s adminem turnaje:

Komunikace probíhá na PLAYzone.cz přes soukromé zprávy, administrátora turnaje naleznete v hlavičce turnaje.

Varování, nešiřte hesla k turnajům:

Po zkušenostech z minulých turnajů budeme důsledně sledovat úniky hesel. V případě opakované účasti neregistrovaného hráče v turnaji se bude trest na účast v PLAYzone turnajích stupňovat z týdnu, měsíce, banu na MČR 2019 až na permanentní ban.

U každého neregistrovaného účastníka budeme také sledovat jejich klany a dožadovat se důkazu, že úniku hesla nedošlo skrze jejich klan. V takovém případě budeme požadovat vyhození parazita z klanu, v případě nedodržení příkazů PLAYzone admin týmu či opakování prohřešků bude následovat stupňování banu pro celé klany až po ban na MČR 2019 či permanentní.

Každý seriozní klan by měl zodpovídat za své členy, takže bychom rádi poprosili všechny bojovníky o vstřícnost za účelem udržení pořádku, abychom naši arénu udrželi čistou.


Jak hrát turnaj na PLAYzone krok za krokem:

  1. Registrace
    Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.
    V turnaji je vyžadováno vyplněné Game ID (např. Jožo12, nikoliv #V4XY6G87A, v případě shody Jožo12#V4XY6G87A), které zadáte na webu ve svém profilu.
     
  2. Příprava na turnaj
    Patnáct minut před začátkem turnaje je potřeba přijít na stránky PLAYzone a v soukromé zprávě si vyzvednout název turnaje a heslo.