RoG COOL liga - 1. kvalifikační turnaj

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmyPlayoffVšechny zápasy

RoG COOL liga - 1. kvalifikační turnaj

Začátek turnaje
Registrace
-
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
27/
32
Hraje se systémem
Single elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
5
/
6
Admini turnaje

Finální pořadí

1. kvalifikační turnaj RoG COOL ligyPrima COOL v roce 2016 premiérově dostala na televizní obrazovky domácí progaming díky COOL Hearthstone lize. Druhá sezóna o více než 100 000 Kč přichází a tentokrát se dostane i na League of Legends. Přijďte se porvat o tento monstrózní prizepool už tento čtvrtek!

1. kvalifikační turnaj RoG COOL ligy

Prima COOL v roce 2016 premiérově dostala na televizní obrazovky domácí progaming díky COOL Hearthstone lize. Druhá sezóna o více než 100 000 Kč přichází a tentokrát se dostane i na League of Legends. Přijďte se porvat o tento monstrózní prizepool už tento čtvrtek!

Informace o herní lize

Prima COOL poprvé v historii přichází s herní ligou ve hře League of Legends. Světově nejznámější hra, která je zcela zdarma, tak navazuje na zimní Hearthstone ligu, jenž zaznamenala skvělý televizní nástup. LoLko, jak mu familiérně hráči říkají, patří do skupin MOBA hry, kdy se svými spoluhráči máte jeden jediný cíl, zničit soupeřovu bázi. K tomu máte k dispozici několik desítek hrdinů, vy ale můžete hrát jen za jednoho.

Veškeré herní informace naleznete na tomto odkazu.

Ceny

Vítěz kvalifikace získá 1 500 Kč.
Druhé místo získá balíček od našich partnerů.

Jak hrát turnaj na PLAYzone:

Registrace:

 • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.
 • Veškeré registrace probíhají přes turnajový systém. Všichni účastníci musí mít ve svém profilu samozřejmě vyplněno své GAME ID pro hru League of Legends. Registrace budou ukončeny v 16:45, v 17:00 bude následně rozlosován pavouk.
 • GAME ID zadáte na PLAYzone webu ve svém profilu.
 • Pro změnu GAME ID kontaktujte admina turnaje.

Pravidla turnaje:

Turnaje se řídí obecnými pravidly pro hru League of Legends.

 • Každý kapitán musí být v chatovací místnosti "Nightcup", jinak ztrácí právo na Protest.
 • Vítězný tým má povinnost při výhře nahrát screenshot s oznámením výhry.
 • Čekací doba na soupeře před začátkem série: max. 15 minut. Pokud se soupeř nehlásí na LoLku, napište pod váš zápas, že jste odeslali pozvánku do hry a následně po 15 minutách máte právo na freewin.
 • Při porušení některých z pravidel může dojít k diskvalifikaci týmu z turnaje.
 • V případě, že chcete změnit vaše  GAME ID, napište adminovi turnaje.

 

Nalezení soupeře:

 • 1. možnost - V položce "Můj účet" máte rozpis svých plánovaných zápasů.
 • 2. možnost - Klikněte v pravém sloupci na "Rozpis play-off", v něm najděte svůj nick a nick svého soupeře.
 • Seznamu týmů (v pravém sloupci) najdete  GAME ID svého soupeře.
 • Vysvětlivky:
  • TBA - váš soupeře bude teprve určen
  • freewin - nemáte soupeře, automaticky postupujete do dalšího kola
 • V detailu vašeho zápasu vidíte  GAME ID vašeho soupeře. Pomocí něho si přidejte soupeře do přátel na LoLku a pošlete mu výzvu ke hře.

Zadávání výsledků:

 • Vítězové - Po kliknutí na váš zápas (přes "Můj účet", nebo přes výpis zápasů v play-off) klikněte na Zadat výsledek. V následném kroku přiložíte soubor (screenshot s vaší výhrou) a zadáte výsledek (1-0, 0-1).
 • Poražení - Po kliknutí na váš zápas klikněte na "Potvrdit výsledek" (je potřeba, aby vítěz nejprve výsledek zadal). V následujícím kroku výsledek potvrdíte.

Komunikace s adminem:

 • Pokud tým potřebuje komunikovat s adminem, musí tak učinit přes PLAYzone stránku nebo LoL klienta a nebo oficiální protest. Týmy mají po dohrání zápasu deset minut na zadání protestu. Pozdější stížnosti budou brány v potaz pouze v případě hrubého porušení pravidel (posoudí admin).
Taky hostnu/doplním team :) exMaster tier toplaner - teď jsem v lose streaku - nick: AoR Dreedy
Lidi kdo by se chtěl připojit do našeho týmu může napsat me TdLolkac a chybý nám supp ,jung nebo mid Máme ADC Top a ještě máme Jung nebo mid on se přizpůsobí :) :) Pište teda :) :lol: Jsem G5 min season G2 :)
Zdarec, pokud by někomu chybělo adc, tak rád doplním :) Minulou season Gold V, tuhle jsem začínal z b4 a aktuálně jsem s3...Chápu, že většinu lidí můj rank asi odradí, ale pokud by mi někdo chtěl svěřit důvěru, tak jsem tu (a klidně i na další spolupráci :D) Pokud by bylo třeba, můžu zajistit i supporta, se kterým chodívám duo :) Pište na ingame: Luciasom
Prosím zobrali by ste ma do týmu som síce len silver ale kamoši vravia že hrám jak Platina zvládam všetky mechaniky champov je mi jedno aká Line budem moj nick je EratSK :D :D
Fajn môžem byť váš jungler hrajem skarnera :)ID 228399 v hre som Darkraix som žial b5 ale kamoši vravia že hrajem ako gold ocením keď budete mať záaujem a dáte mi vedieť
Zdravím rád doplním team :) Dia V :) Main top zahraji i :supp-mid-jung pište mi do zpráv :)
Zdravím hodně mainím ADC rád se k někomu připojím mám radši když jsme premade na TS určitě napište myslím že nebudete litovat.... Pište do zpráv name v lolku :Bousa12