1
/
1
Admini turnaje
RankCupRankCup je turnaj, ktorého úlohou je podporiť a pomôcť zbierať body do clanbase. Akýkoľvek tím z danej clanbase sa môže zaregistrovať do turnaju. Samotné účinkovanie v turnaji je ohodnotené bodmi, ktoré budú po skončení turnaju pripočítané tímu do danej clanbase.

SteelSeries 1v1 AWP RankCup

RankCup

RankCup je turnaj, ktorého úlohou je podporiť a pomôcť zbierať body do clanbase. Akýkoľvek tím z danej clanbase sa môže zaregistrovať do turnaju. Samotné účinkovanie v turnaji je ohodnotené bodmi, ktoré budú po skončení turnaju pripočítané tímu do danej clanbase. Pre kompletné informácie o rankcupoch si prečítajte novinku na PLAYzone.cz - Začínáme s RankCupy pro 1.6 a Source.

Registrácia

Podmienkou pre účasť v turnaji je mať vytvorený tím v danej clanbase. Ak ešte nemáte vytvorený tím, môžete tak spraviť tu kliknutím na Vytvořit klan/Vytvořit účet. Po vytvorení tímu stačí na stránke turnaju vpravo v Ovládacom paneli turnaju kliknúť na Přihlásit tím. Pred každým rankcupom je nutné potvrdiť svoju účasť v turnaji v Můj tým. Na potvrdzovanie účasti býva vyhradený čas 10-15 minút pred začiatkom turnaju. Na potvrdenie účasti budete upozornení aj adminom pomocou hromadnej správy, ak by ste náhodou zabudli potvrdiť účasť.

Systém turnaju

Systém, ktorým sa bude daný turnaj hrať závisí väčšinou od počtu zaregistrovaných a potvrdených tímov. U týchto turnajov však preferujeme systém skupín so Single Elimination (pri dostatočnom počte tímov) alebo Double Elimination pri nedostatočnom počte tímov. Avšak závisí od admina turnaju, aký systém nakoniec zvolí.

• Zápasy v skupinách môžu skončiť remízou. V prípade remízy sa predlžuje len v play-off.
  • Pri systéme Double Elimination v prípade jednej prehry v turnaji ešte nekončíte, automaticky spadnete do Lower Bracket. Preto upozorňujeme hráčov, aby ste pozorne sledovali samotný Rozpis Play-off, kde uvidíte kedy aj s kým hráte. Až prípadná druhá prehra v LB by znamenala váš koniec v turnaji.

Mapy

Mapy, ktoré sa budú hrať v turnaji budú vybrané z maplistu danej clanbase.

Doplňujúce pravidlá

• Prípadný cheating sa bude riešiť až po skončení turnaju.
  • Na dodanie IN-EYE dema má hráč čas 24 hodín od odohrania turnaju, ak nebude demo dodané, hráč obdrží ban.
  • Nenahrávanie dema vyústi prvý krát v týždenný ban, po druhý krát v mesačný ban a po tretí krát už bude hráč zabanovaný permanentne.
  • Výsledky zápasov zadávajú povinne obe strany, pri nedodržaní tohoto pravidla budú následovať tresty pre kapitánov.
  • Hráči sú povinní k zápasu nahrať screeny zo zápasu tj. skóre prvej polovice, skóre druhej polovice a screen statusu.
  • Je ZAKÁZANÉ strielať po súperovi počas LO3 configu! Warmod totižto započíta zabitie do konečného skóre. V prípade porušenia tohoto pravidla, bude hráč potrestaný.
  • Hráči majú 10 minút na to, aby sa od odohrania posledného zápasu dostavili na ďalší zápas! Nečaká sa teda podľa pravidiel 15 minút, ale 10 minút!

Upozornenie

Je povinné používať anticheat XAC. Náhodne kontrolujeme jeho používanie. V prípade nepoužívania bude hráč potrestaný prvý krát týždenným banom, druhý krát mesačným a tretí krát už bude hráč zabanovaný permanentne.

• Pred každým turnajom musí hráč/tím potvrdiť svoju účasť v Ovládacom paneli turnaju v Můj tým. Ak tak neučiníte, váš tím zostane medzi nepotvrdenými a nebudete tak zaradení do turnaju.
  • V prípade, že sa v tíme objaví pod falošným účtom zabanovaný hráč, potrestaní budú všetci hráči tohoto tímu.
  • Hráč, ktorý sa nedostaví na turnaj, dostane ban na týždeň.

Komunikácia

Komunikácia s adminom turnaju prebieha iba cez IRC #playzone.css a súkromné správy na PLAYzone.cz. Prítomnosť zástupcu tímu na IRC je povinná počas celého priebehu turnaju.

Tipy pro nováčky CS:Source