/
1
Admini turnaje

Finální pořadí

S blížícími se Vánoci jsme připravili sérii turnajů, které nám vyplní úterní večery až do konce letošního roku. Pro 3 nejlepší hráče jsou připraveny počítačové hry jako dárek pod stromeček.Výhry v turnajiAngry Birds Star WarsBlack HoleGreyGoo

Vánoční HS turnaj - banner

Výhry v turnaji

• Angry Birds Star Wars
  • Black Hole
  • GreyGoo

Informace  a pravidla k turnaji

• Turnaj je určen pro {#Česká Republika} České a {#Slovenská Republika} Slovenské hráče/ This tournament is only for {#Česká Republika} Czech and {#Slovenská Republika} Slovak players.
  • Všechny zápasy se hrají BO5 (na 3 vítěství), grandfinále BO5.
  • Formát turnaje: BO5 Conquest Mode  (Video vysvětlující formát Conquest zde)

- Hráč musí vyhrát 3 hry, po každé výhře musí změnit CLASS/HRDINU. Hráč, který prohraje, má šanci si buďto hrdinu nechat, či jej změnit.
     - Classy na každé kolo si hráči nahlašují přes PM ve hře.
     - Pickování hrdinů probíhá 1/2/2/1 - začíná domácí hráč (výše postavený v pavouku).

• Je zakázáno nechat si radit při zápase od jiných hráčů.
  • Hráči nesmí odejít během zápasu z matche (challenge).
  • Při remíze v zápasu následuje rematch se stejným Deckem i Hrdinou.
  • Pokud se jeden z hráčů během hry odpojí, má 1 minutu na připojení zpět do hry, jestli tak neučiní nebo to nestihne, prohrává daný match/zápas.
  • Vítěz duelu má povinnost při zadání výsledku nahrát screenshot s oznámením výhry z tří zápasů.
  • Každý hráč má právo u přiloženého screenu zakrýt své karty na ruce a na stole, avšak musí jít vidět Hrdina, výhra ("Victory"), čas a jméno soupeře, se kterým hraje.
  • Pokud hráč potřebuje komunikovat s adminy, musí tak učinit přes IRC channel nebo oficiální protest. Hráči mají po dohrání zápasu deset minut na zadání protestu. Pozdější stížnosti budou brány v potaz pouze v případě hrubého porušení pravidel (posoudí admin).
  • Komunikace s adminem: IRC channel - playzone.hs - Jump, Svaca
  • Pokud hráč, který vyhrál daný zápas, přiloží screeny, které nemají spojitost s Hearthstonem nebo nejsou vyfoceny z daného zápasu, tak může být diskvalifikován a postupuje jeho protivník.
  • Hráči jsou povinni být k dispozici do 00:00, poté je možné zbývající zápasy odložit, ale pouze po domluvě s adminem. Pokud hráč odejde před 00:00 a nebude jinak kontaktovat hráče nebo admina, může dostat diskvalifikaci z turnaje.
  • Čekací doba na soupeře v 1. kole: max. 15 minut, pokud se soupeř nehlásí na Battle netu (nebo IRC)tak napište pod váš zápas, že jste odeslali pozvánku do hry a následně po 15 minutách máte právo na freewin.
  • Při porušení některých z pravidel může dojít k diskvalifikaci hráče z turnaje.
  • Admin má právo na změnu/úpravu kteréhokoli pravidla jakož i rozhodnutí o udělení výjimky v konkrétním přesně definovaném případě. Veškeré zde nespecifikované případy řeší admin individuálně.
  • V případě, že se hráč účastní i jiného turnaje a potřebuje během turnaje na PLAYzone použít jiný účet, musí o tom spravit adminy i soupeře.
Jak hrát turnaj na PLAYzone
  • Registrace
    • V turnaji je vyžadováno vyplněné Game ID (herní účet) ve tvaru Nick#číslo (např. Jump#2825). Oba údaje najdete po přihlášení na Battle Net.
    • Game ID zadáte na PZ webu ve svém profilu
  • Příprava na turnaj
    • Před začátkem turnaje je potřeba potvrdit účast v turnaji (pokud není uvedeno jinak).
    • Na stránce turnaje v pravém sloupci (musíte být přihlášeni na PZ webu) najděte odkaz Můj účet. V něm následně potvrdíte účast v turnaji
  • Nalezení soupeře
    • 1. možnost - V položce Můj účet máte rozpis svých plánovaných zápasů
    • 2. možnost - Klikněte v pravém sloupci na Rozpis play-off, v něm najděte svůj nick a svého soupeře uvidíte.
    • Seznamu hráčů (v pravém sloupci) najdete GAME ID svého soupeře.
    • Vysvětlivky
      • TBA - váš soupeře bude teprve určen
      • freewin - nemáte soupeře, automaticky postupujete do dalšího kola
    • V detailu vašeho zápasu vidíte Game ID vašeho soupeře. Pomocí něho si přidejte soupeře do přátel na BN a pošlete mu výzvu.
  • Zadávání výsledků
    • Vítězové - Po kliknutí na váš zápas (bud přes Můj účet, nebo přes výpis zápasů v play-off) klikněte na Zadat výsledek. V následném kroku přiložíte soubor (screenshot s vaší výhrou) a zadáte výsledek (3-0, 3-1, 3-2)
    • Poražení - Po kliknutí na váš zápas klikněte na Potvrdit výsledek (je potřeba, aby vítěz nejdříve výsledek zadal). V následným kroku výsledek potvrdíte.