Y-Games 2017 - online kvalifikace

Ovládací panel turnaje

Dohráno
Registrace ukončeny
Registrované týmySkupinyPlayoffVšechny zápasy

Y-Games 2017 - online kvalifikace

Začátek turnaje
Registrace
Ověřování registrací
Počet týmů v turnaji/maximální počet
32/
32
Hraje se systémem
Groups -> Double elimination playoff
Minimální/maximální počet hráčů v týmu
2
/
7
Admini turnaje
Na slovenskou lanpárty Y-Games 2017 je pro hru CS:GO určeno pouze 32 slotů, při 16 pozvaných týmech tak musí zbylých 32 registrovaných celků odehrát online kvalifikace. Ta bude probíhat jednodenně a to v úterý 18. dubna od 18:00. Týmy s nasbíranými MČR body budou do kvalifikace nasazeny dle aktuálního pořadí MČR klasifikace.

Na slovenskou lanpárty Y-Games 2017 je pro hru CS:GO určeno pouze 32 slotů, při 16 pozvaných týmech tak musí zbylých 32 registrovaných celků odehrát online kvalifikace. Ta bude probíhat jednodenně a to v úterý 18. dubna od 18:00. Týmy s nasbíranými MČR body budou do kvalifikace nasazeny dle aktuálního pořadí MČR klasifikace.

Celý turnaj bude probíhat dvoufázově. Nejprve bude všech 32 účastníků rozlosováno do osmi skupin po čtyřech týmech, odkud vítězové postoupí přímo na Y-Games. Poslední ve skupině naopak v kvalifikaci končí. Týmy na druhých a třetích místech se následně utkají v Double Elimination pavouku o zbylých osm slotů - dvě výhry znamenají postup, dvě prohry konec.

 • Skupinová fáze - 8 slotů
  18:00 - 1. kolo (BO1)
  19:00 - 2. kolo (BO1)
  20:00 - 3. kolo (BO1)

 • Vyřazovací fáze - 8 slotů
  21:00 - 1. kolo WB (BO1)
  22:00 - 2. kolo WB / 1. kolo LB (BO1)
  23:00 - 2. kolo LB (BO1)

  Hraje se až do fáze, kdy ve WB zůstanou 4 týmy a v LB zůstanou 4 týmy.

Dle registrací na stránkách Y-Games byly soupisky dle možností doplněny, všechny kapitány však prosíme, aby si zde v turnajovém systému doplnili kompletní pětičlenné soupisky. Stejně tak o vyplnění MČR ID v případě, že máte nasbírané MČR body a zasloužíte si seeding.

V turnaji bude mít každý tým povolené dva hosty, nesmí však nesmí jít o žádného hráče z týmu, který již na Y-Games postoupil či dostal pozvánku. V takovém případě se bude zjištění nepovoleného hostingu trestat kontumací. Každý tým je povinen své hosty hlásit předem, odkazem na PLAYzone profil předem do komentářů k zápasu, aby se předešlo nesrovnalostem.

Týmy, které z kvalifikace na Y-Games 2017 nepostoupí, budou neprodleně po dohrání kvalifikačního turnaje kontaktováni organizačním týmem této akce o náhradě škody za neúčast.


Mapy

 • de_mirage
 • de_cache
 • de_inferno
 • de_cbble
 • de_overpass
 • de_train
 • de_nuke

Anticheat

V tomto turnaji je využíván EasyAntiCheat, který jsou všichni hráči POVINNI před zápasem zapnout. 

Stáhnout klient EasyAnticheat

 • Stačí si pouze stáhnout anticheat na výše uvedeném odkaze přes službu Steam, poté již pouze anticheat zapnout a vyčkat na hlášku "Please start the game." V tuto chvíli je anticheat plně připraven a můžete spustit hru a následně se napojit na server.
 • Zápas se musí odehrát na PLAYzone serveru, pouze tam Anticheat funguje! Porušení tohoto pravidla se bude trestat vyloučením týmů z turnaje. Pokud nebude server funkční nebo nastane jiný problém s Anticheatem, tak po domluvě s adminem se může zápas odehrát na jiném serveru, pod podmínkou, že všichni hráči povinně dodají demo a screenshoty ze zápasu.
Další informace, jak používat EAC a vyřešit problémy spojené s ním, najdete zde.

Servery

PLAYzone má od společnosti Fakaheda.eu k dispozici celkem 64 herních serverů, heslo na servery je "pzwar". Server ovládáte pomocí pluginu, který je na serveru nahrán. Podrobnější informace a příkazy pro ovládání serveru naleznete zde.

Fakaheda.eu

Výsledky

Výsledky zápasů zadáváte sami. Výsledek musí zadat (resp. potvrdit) obě strany. Zadávání výsledků naleznete vpravo v ovládacím panelu turnaje v položce "můj tým".

Doplňující pravidla

Turnaje se řídí obecnými pravidly pro hru Counter Strike: Global Offensive.

 

 • Cheating a veškeré protesty týkající se dema budeme řešit až po ukončení turnaje.

 • Na dodání IN-EYE dema má hráč čas 24 hodin od odehrání turnaje, pokud nebude demo dodáno, hráč obdrží ban. O demo hráč musí zažádat skrze žádosti. Na žádosti o demo pomocí komentářů nebude brán zřetel. Přesný návod jak žádat a uploadovat dema. Pokud už o demo nejde požádat, stačí kontaktovat admina pomocí soukromé zprávy a ten hráče upozorní, aby demo dodal.

 • Nenahrávání dema vyústí napoprvé v ban na 14 dní, napodruhé v měsíční, potřetí budete zabanováni na 1 rok a po načtvrté již budete zabanováni permanentně.

 • Výsledky povinně zadávají obě strany, při nedodržení tohoto pravidla budou následovat tresty kapitánů. Pokud nebude výsledek potvrzen do 10 minut od odehrání zápasu, kapitán bude potrestán banem na 10 dní.

 • Kapitáni jsou povinni dělat screenshoty (status + první a druhá polovina) a po odehrání zápasu je musí vítězný tým nahrát k zápasu. Pokud budou nahrány jiné screenshoty, tak kapitán vítězného týmu obdrží ban na týden.

 • Automaticky je povolen jeden host, přičemž kapitán týmu je předem povinen k zápasu přiložit odkaz na PLAYzone účet daného hráče. Tento host nesmí mít na portálu PLAYzone žádný ban, jinak nebude host povolen. Tým tedy musí nastoupit se čtyřmi hráči registrovanými v turnaji + má možnost jednoho hosta.

 

Tresty a upozornění
 • Za nepotvrzení výsledku do 10 minut u zápasu obdrží kapitán týmu ban na 10 dní na veškéré turnaje pořádané PLAYzone.cz

 • Pokud se tým nedostaví na turnaj, jeho kapitán dostane ban na 7 dní na veškeré turnaje pořádané PLAYzone.cz
 • Jakákoliv urážka, narážka či poškozování cizí osoby bude trestáno banem (záleží na adminovi, jak dlouhý trest udělí).

 • Zneužití rconu se bude trestat i půlročním banem (pokud hráč jinému týmu změní během zápasu mapu, restartuje server, apod.).

 • Za nenahrání screenshotů ze zápasu bude následovat trest po kapitána až ve výši 7 dní.

Komunikace

Veškerá komunikace s adminem turnaje probíhá pouze přes soukromé zprávy nebo přes Steam.

Cautee, všetci čo chcete podať trestne oznámenie vo veci prečinu podvodu mi napíšte na FB : Facebook.com/Feivesh nech to spiseme spolu a podáme to hromadne
Hostnu zda někdo bude potřebovat --> http://steamcommunity.com/profiles/76561198045351269/
vstup zaplacen.. hotel taky.. a tyden pred.. hele kvalda :D na kterou ani nevime jestli stihame dorazit z prace :DDDDD GG WP!
Kdyby kdokoliv potřeboval muzu hostnout http://steamcommunity.com/profiles/76561197997367245/ :beer:
Kdyby někdo potřeboval rád hostnu :guns: http://steamcommunity.com/profiles/76561198131251516/
A co sa podava na chlapcov, ktori dlzia 25 euro viac ako rok?? Dufam, ze ich mas pripravene so sebou ak postupis. Inak mi treba novu klavesnicu....tak si to rozmysli...GL