STRIKER ADMINA NA BATERKY.
154 příspěvků
28. 06. 2012 - 19:40

Zdravím,ZÁPAS: http://www.playzone.cz/turnaj/zapas/48352660Opět a znovu co čtu fórům tak s dalším NC, přišla další krásná věc od pana admina Strikera. Abych vám popsal situaci, dohrajeme zápas, že jo potom žádosti. Náš hráč prvně dodal sg ve špatném formátu, potém reuploadoval ve správném formátu. Mezi tím jsme dali žádost o sg a dema od hráčů z protějšího teamu. Sg pozdě ale na to se už při kontumaci nedívalo. Ano, dostáváme se ke kontumaci. V protestu stálo "NEDODÁNÍ MEDÍÍ HRÁČE DIABOL". Diabol? Vidíte někde v komentu "diabol sg+demo"? Asi za 2 minuty byl zápas zkontumován, bez údání komentáře admina. Jdu tedy na mIRC, a zde je další prohřešek pana admina, proč pak není na mircu když tam má být? Jo, on hraje další kolo NC! :). No nic kašlu na to a zabalím to. Ještě taková maličkonst na konec, nechtěli jsme to vytahovat ale do zápasu nastoupil MU cheatera. http://www.playzone.cz/uzivatel/sc0rp1onhttp://www.playzone.cz/uzivatel/respirezzzNejspíš má změněnou IP, ale v BZ ho lidé co ho znali poznají. Čégo, myslím si, že admin nemůže zvládnout hraní + řízení turnaje, tak si vyber strikere, čést.

* sg jsme dostali pozdě. Jinak čekám další sloh od strikera v podobě "Protože se A+B nedá napsat A*B zápas byl zkontumován neboť C se dělí pomocí D.".

Enemy zkontumují a poté se ani na další zápas nenapojí, shořte v pekle čuráci

Hlavně mě tu mudrci jako jsou az_ ani nezačínejte psát ty vaše chytrý sračky, prostě se podívejte a nic mi nemůže vyvrátit.

Jestli mě někdo zkontumujete na MH, beru teleskop a pojedu za váma kdekoliv po čr, když mě proserete těch 300 za mh+cestu, tak dalších prosraných x stovek za cestu mě už nezjebe. Naučte se, střílet pak můžete mluvit zmrdi.

Nevím do píče, ta vaše zasraná ironie mě už taky nebaví. Má bejt na mircu není, zkontumuje to za nedodání medií od hráče který dodat neměl. No prostě mi řekni, že to není zpíčený.

Nepiš sračky Striker je dobrej admin aji jako člověk není debil, což se o tobě timhle projevem říct nedá.

8, Jo, sedím tu od 4 sháním hráče jak čurák a pak dostanu kontumaci a oni ani hrát nejdou, jo nemám právo být naštavenej fakt že né.

Tak běž mlátit do dveří to prej ve vzteku pomáhá, ale takhle tu zatim čtu jen topiky o Strikerovi jako by byl nějaká mediální hvězda :rtfm:

#10 myslím, že tady jde spíš o MU zabanovanýho cheatera a nesmysluplnou kontumaci. ;)

Pan hráč diabol si dal SG v .jpg a dal ho zpět do .bmp, takže kvalita zůstala špatná -> regulérní kontumace.

Multiúčty se ODJAKŽIVA řeší po turnaji :) Enjoy!

Tak ten, za koho to dodával, na tom celkem nezáleží kdo co, kontumace byla na místě :)

Ale stejně, proč jsi nebyl na mircu? Mohli jsme to probrat tam a vyhnout se tomuto cirkusu na fórům.

cirkus na fóru jsi zvolil ty, já dal vyjádření do protestu, kam se dostane kapitán týmu, takže nepotřebuju nic jinýho vysvětlovat.

Na mircu jsem byl, bohužel jsem zapomněl, že v autojoin channelech nemám #playzone.cs