tomasoff, nugget unbaned?
1308 příspěvků
28. 06. 2012 - 23:28

Zdravím,mohl bych vědet (pokud to není tajné) proč hráči tomasoff http://www.playzone.cz/uzivatel/jokyer (http://forfairplay.com/STEAM_0:0:14112382)nugget http://www.playzone.cz/uzivatel/nugget-1 (http://forfairplay.com/TEAM_0:1:40158254)dostali unban, vždyť ban dle ffp je dvouletý ne? Každopádně to moc nechápu. Děkuji předem za slušné odpovedí. 

:D nugget byl celou dobu spornej :D a tomassof cheater :) každopádně je to jedno, jestli o dva cheateri min bo víc, je to tu zahaxované od hlavy až k patě

V pohodě. Já jen, že se mi nezdá, že najednou po roce dostanou unban (docela se divím proč archivujete, tak stará dema). Hlavně mi příjde, že nugget tu psal dost dlouho dobu, že chce aby se to demo přezkoumalo (svými slovy). Dost mi příjde divné, že playzone CHH tým v roce 2011 demo posoudí jako CHEATING (i po přezkoumání) a v roce 2012 ffp CHH tým rozhodne, že to stejné demo je čisté. Zvláštní, že se to nestalo v jednom případě. Nechci tu rozjíždět nějaký flejm, ale tohle mi příjde fakt nepochopitelný. O tom torickovi, který se nedořešil radši nic neříkám.

hodne dobryyyy.nugget online unban.torick co jezdi na lanky wcgcka ban :)) why not GL pz:)) snad ta scena pomoci vam se ''zvedne''a najdou se ty mlade talanty :)ale stejne dostanou ban :)) protoze na tadyty scene vladno0u jen 2 hrace oskar a guardian a spicka pz chh :))

Nevím, jestli jste někdo, kdo tady píše, viděl nuggetovo demo, ale kdo to viděl, tak určitě uvažoval o tom, jestli byl ten ban oprávněný, protože na tom demu byly vcelku defaultní akce, které při hře dělá kdejaký hráč při kontrolování pozic...

takže v tom případě dejte UNBAN i mi DÍKY ...... nemate nikdo dukaz nebo demo že jsem byl zaply...... . PLAYZONE ADMINI UŽ JSOU JAKO POLITICI

no jo no největší problém je ted že tomasoff a striker jsou velicí kamaradi víš? :) znaji se i osobně .. ;) ale to tu asi nikdo neví.... ale tak co už dejte unbany tqěm co jsou zaplý a ti co jsou CLEAR tak jim nechte bany stakovou práci tuto ligu do pul roku nebude hrát nikdo ............. a hlavně e je to Nejhranejší portál na SK A CZ scéně..... je tu sotva 16 teamu na NC .... ale tak co admini si to dělají jak chtěji -> Na každou svini se vaří voda.

Největší problém je, že existují lidi jako jsou petík, kteří si zapnou a pak kolem sebe ještě kopou aby dostali unban. Trochu se zamysli a už sem radši nepiš. Jděte hrát u2 tam se hraje online cb. Ale že by od nich byla nějaka lan akce, to nic. Celkově ffp je sračka když tam dělaj chh bývalí nebo současní cheateři. Ať si kdo řiká co chce, rip si zapíná i když má všude kamarády a ban nedostane. Polovina chh tam ve hře neumí ani zatáčet ale rozhoduje o tom kdo dostane ban.

Já bych pochopil princip, který se dělal v případ hráče "fighters-quild" u hráče "falco" - dostal ban s tím, že má možnost se ukázat na MH, a v případě stejně dobré hry jako na online dostat unban, ale tohle je opravdu nad mé chápání.

352 příspěvků
29. 06. 2012 - 10:26 #576184

Co už :). Janny odešel, přišel crl se strikerem a dodělávají to ještě rychleji než to šlo. Ať hitachi na to hodí bobek taky a jsme na publicu :). A raději budu emigrovat do ruska než se dívat na děti, které si musí něco dokázat... už, aby apokalypsa 2012 začala.