FAIL adminů?
1356 příspěvků
10. 07. 2012 - 01:11

Zdravím všechny Jelikož už je celkem dost pozdě a děcko urvi se strašně nudí , tak bych chtěl napsat něco pánům adminům , nechci jim nadávat nebo něco takového , to v žádném případě , jen bych chtěl upozornit jakých chyb by se měly vyvarovat. Vím , někteří jsou přijatí teprve nedávno , ale bude to snad i pro ně přínosem.Dnes jsem si chtěl zahrat s klukama nightcup.V druhém kole jsme narazili na nějaké enemy , prohrali jsme a nějak se nám nezdáli tak jsme zažádali o demo i sg ( mě šlo hlavně o demo podívat se na nějaké situace kde se mi něco nezdálo ). Pokud vím podle pravidel se minimálně sg má dodat do začátku dalšího zápasu chlapci to dodali asi 5 minut po , já bych to nijak nehrotil , pro mě bylo důležité že vůbec dodal , chtěl jsem se jen podívat na demo. odkaz na zápas : http://www.playzone.cz/turnaj/zapas/48353644#comments Dále jak jsem se díval hral team RASTABOYS proti teamu Corps.sk BLUE ve 3.kole . Corps prohrali a z jejich strany šlo rozhodně o pokus o kontumaci nevyvedlo se , soupeř všechno dodal v pořádku , ale díky blbosti admina , dokázali zkontumovat zápas ve svůj prospěch. A kvůli čeho? Jen kvůli toho , že se cap1 spletl a nejdříve dodal sg v čas , ale v .jpg , hned jak si toho všiml tak upnul správný sg , tolerantní admin by tohle neřešil a pochopil by , že se člověk dokáže splést , ale jelikož se tady najednou tak strašně lpí na pravidlech a slovo fairplay už nezná význam na těhlech "důležitých" turnajích o něco barevné do profilu , admin to nesmyslně zkontumoval. odkaz na zápas : http://www.playzone.cz/turnaj/zapas/48353639#commentsJen bych chtěl podotknout , že by admin měl přistupovat ke každému zápasu se stejným metrem , to že nám dodali média až po 5-8 minutách , nikdo neřešil. Nemluvě o tom , že na jednom z sg nešlo rozeznat model , ale to že cap1 dodal sg v .jpg a urychleně upnul správný , za to je tady kontuma. O.oTímhle bych jen chtěl upozornit nové adminy i ty starší u kterých se někdy objeví nějaký "kiks". Přistupujte ke všemu profesionálně a se stejným odstupem , určitě si nechcete udělat špatné jméno a stát se středem pozornosti ( tou špatnou stránkou )Nepsal jsem to proto , že by mi vadilo , že jsme nepostoupili a nezkontumovali jsme ten zápas , mě jde jen o princip a o to jak se přistupuje k jednotlivým zápasům.Možná vám to přijde divné , aby vám tady 16ti leté děcko urvi psal nějaké moudra a poučoval ostatní , ale já v té hlavě prostě nemám nasráno a umím si ledacos vysvětlit sám , ale tohle mi prostě hlava nebere.Dobrou noc přeje Urvi))))) PEACE   

Kdo to má číst ty voe? :D

update: počky, ty si tohle všechno vyplodil jen kvůli tomu hloupému protestu se špatným sg? Tohle si kluci už dávno vyjasnili. Chybu uznali obě strany pokud vím. :)

Přijde mi divné, když nám tady 16ti leté děcko urvi píše nějaké moudra a poučoval ostatní, i když prostě nemá nasráno a umí si ledacos vysvětlit sám, ale tohle mu prostě hlava nebere.

Dobrou noc přeju Urvi))))) PEACE

Toho si já cením. Dal sis s tím určitě dost práce, ale tady by se to pár lidem nemuselo moc líbit. :D

myslim si ze se tu lidi batli skoro v kazdem NC kuli sg a jinym kravinam,tak proc by nemohl napsat radek o tom,ze v jednmom zapas hrac doda sg po 15zi muntach s nezretelnym modelem a nic se nedeje a v dalsim se to kontumuje kdyz je to o minutku pozdeji, thats all,kontumu nikdo z nas nechtel,nikdo to neresil v tu chvili,radsi si zbarvim steam do modra a vylizte me prdel

Tak tak :D , Ale chtěl bych urvonemu jen říct :good: :good: protože si to napsal velice pěkně a slušně, pustil li bych se do toho já, mám ban za 100 let za vulgaritu... protože Jmenovitě Greener dostal práva a je z toho celej hotovej, že si to i vyfotil a zarámoval... Hráč nám také dodal vše v pořádku, ale chyběl mu tam net_graph... důvod? ti co hrajou sem tam ESL, vědí, že se to nesmí, je to (cheat), když to umíte používat. Ale co chci říct je to, že admini by neměli řešit pravidla, ale měli by opravdu přejít na fair play hraní, to samé se nám stalo na lance, kde janny nám kdysi skontumoval zápas ve finále kvůli toho, že nám chyběl netgraph u SG ... prostě uplná blbost.

Opravdu Klobouk dolů, hned bych si tě nominoval na admina ;) .. Aspoň někdo s rozumem.

Net_graph a cheat? :D Vůbec nevíš, proč tady chtějí sg s net_graphem a proč ho na esl nemůžeš mít a jestli ano, tak cheat není moc výstižný. ;)

V podstatě se to dá považovat za cheat , já jen vím , že třeba když je okolo tebe nějak více hráčů/protihráčů tak se ti tam něco zvětšuje , nevím co nevyznám se v tom až tak :)

Přesně tak, když jdou kolem tebe enemy, zvětšují se ti čísla (nevím které), a takhle se jednoduše pozná, zda hráč má zapnutý NG nebo ne. a nugget já chápu, že tobě net_graph nic neříká, protože ti stačilo WH :) pokud je mi známo (http://www.youtube.com/watch?v=LZ-PizVzMG0) jestli to jsi ty :) (http://www.youtube.com/watch?v=gfj7D61yQeY) ale tak to se tu neřeší. net_graph je cheat. ;) a urvone pěkně napsáno. tím to uzavíram :D