Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Chystá se fnatic ke změně sestavy?

13.03.2018 - přečteno 857x

Od vítězství týmu fnatic na IEM Katowice neuběhly ještě ani dva týdny, už se ale začalo spekulovat o změně v sestavě. Podle zdrojů se totiž tým chystá zbavit Goldena, kterého má nahradit Xizt.

Tým fnatic hraje v momentální sestavě od srpna loňského roku, kdy se Maikil "Golden" Selim přesunul z Academy týmu do hlavního týmu, aby nahradil Olofmeistera. Teď to ale vypadá, že se zestava bude měnit znova. Světem CS:GO se totiž začaly šířit informace, podle kterých na Goldenovo místo přijde Richard "Xizt" Landström.

Plány na přestup jsou dost překvapivé - přece jenom teprve před dvěma týdny ukončili fnatic dvouleté čekání na trofej, když i s velkou zásluhou Goldena zvítězili na IEM Katowice. Objevily se ale informace, podle kterých tým trápí problémy mimo hru, nejspíše se tedy jedná o neshody mezi hráči. Fnatic mají ještě šanci získat titul na WESG, který by měl být posledním turnajem pro tuto sestavu.

Do legendárního týmu by měl tedy přijít Richard "Xizt" Landström, který převezme také Goldenovu IGL pozici. Pro Xizta není prostředí týmu fnatic vůbec neznámé - hrál za něj až do roku 2012, kdy přešel z CS 1.6 na CS:GO a přestoupil do týmu NiP. V něm poté dělal IGL a získal spoustu úspěchů, tento únor jej však v sestavě nahradil dennis. Teď to ale vypadá, že Xizt bude pokračovat v kariéře právě u fnatic, který byl pro jeho bývalý tým největším rivalem.

Tým fnatic se nejspíše bude objevovat v této sestavě:

{#Švédsko} Freddy "KRiMZ" Johansson
{#Švédsko} Jesper "JW" Wecksell
{#Švédsko} Robin "Flusha" Rönnquist
{#Švédsko} Jonas "Lekr0" Olofsson
{#Švédsko} Richard "Xizt" Landström

{#Švédsko} Jimmy "Jumpy" Berndtsson - coach

Štítky:

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná

Obrázek uživatele BajoOoz0Rd
309 přísp.
#1 BajoOoz0Rd 13.03. - 16:39

facepalmPro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.