Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Hry

Clash Royale
Clash Royale

Vítejte ve světě populární mobilní hry Clash Royale od společnosti Supercell. Na bázi světa Clash of Clans, Clash Royale je sběratelská karetní hra, kde vyzýváte soupeře v reálném čase. Ničte jejich věže, braňte ty své! Jsi připraven vstoupit do arény?

Počet hráčů na PLAYzone.cz: 4376
Počet turnajů na PLAYzone.cz: 92
Počet serverů na PLAYzone.cz: 6
→ Více o hře
Counter-Strike: Global Offensive
Counter-Strike: Global Offensive

Už je tomu třináct let, co se zrodil Counter-Strike, který se v roce 1999 rychle stal nejhranější týmovou online střílečkou a svého času byl opravdovou legendou různých herních turnajů. V roce 2004 vyšla hra Counter Strike:Source a nyní v roce 2012 vychází jeho nástupce s názvem Counter-Strike Global Offensive.

Počet hráčů na PLAYzone.cz: 30550
Počet turnajů na PLAYzone.cz: 1650
Počet serverů na PLAYzone.cz: 66
→ Více o hře
DotA 2
DotA 2

DotA 2, neboli Defence of the Ancients , je pokračováním legendární mapy pro WarCraft 3. Bude určena pro majitele PC i Mac a plánované vydání je prozatím stanoveno na rok 2011. Na vývoji se podílí i většina autorů původní DotA hry včetně legendárního IceFroga.

Počet hráčů na PLAYzone.cz: 3765
Počet turnajů na PLAYzone.cz: 82
→ Více o hře
Hearthstone
Hearthstone

Hearthstone - online hra od firmy Blizzard ze světa Warcraftu nabízí kombinaci těch nejvyšších kvalit - karetní hru, svět Warcraftu, jednoduchost a nepřeberné množství zábavy.

Počet hráčů na PLAYzone.cz: 6525
Počet turnajů na PLAYzone.cz: 396
→ Více o hře
Heroes of the Storm
Heroes of the Storm

Heroes of the Storm - je nově vznikající MOBA hrou od společnosti Blizzard. Spojuje v sobě prvky ze všech her od Blizzardu, nabízí veliké množství hrdinů a možností hry.

Počet hráčů na PLAYzone.cz: 717
Počet turnajů na PLAYzone.cz: 24
→ Více o hře
League of Legends
League of Legends

League of Legends, další z řady populárních her založených na principu legendární Doty. V této freewarové hře si dosyta užijete skvělých herních zážitků. Zejména proto, že LoL je plně otevřena nováčkům a rekreačním hráčům.

Počet hráčů na PLAYzone.cz: 33071
Počet turnajů na PLAYzone.cz: 918
Počet serverů na PLAYzone.cz: 24
→ Více o hře
Overwatch
Overwatch

Overwatch je multiplayerová first-person-shooter (FPS) hra společnosti Blizzard, která byla odhalena na BlizzConu 2014 a oficiální vydání hry bylo 24. května 2016. Hra spočívá v boji dvou šestičlenných týmů na různorodých mapách v několika herních módech.

Počet hráčů na PLAYzone.cz: 793
Počet turnajů na PLAYzone.cz: 38
→ Více o hře
Rocket League
Rocket League

Multiplayerová, futuristicky sportovní, akční hra od Firmy Psyonix je pokračování na hru Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars z roku 2008. Hráči mají možnost si vybrat z několika druhů vozidel. Pomocí nich mají za úkol dostat míč do soupeřovy branky.

Počet hráčů na PLAYzone.cz: 1172
Počet turnajů na PLAYzone.cz: 116
→ Více o hře
StarCraft 2
StarCraft 2

Starcraft 2 - pokračování úspěšné real-time strategie z roku 1998. Hra navazuje na datadisk Brood War. Opět se setkáváme se starými známými hrdiny a třemi nesmiřitelnými rasami. Těmi jsou Terrani, Protssové a Zergové.

Počet hráčů na PLAYzone.cz: 2504
Počet turnajů na PLAYzone.cz: 630
→ Více o hře
Vainglory
Vainglory

Vainglory poprvé uzřela světlo světa při představení iPhonu s pořadovým číslem 6, kdy demonstrovala výkon nového zařízení od společnosti Apple. Hra se po časové exkluzivitě velmi rychle dostala i na zařízení se systémem Android a dnes je jednoznačnou jedničkou mezi MOBA mobilními hrami. Za kvalitu ručí SuperEvil MegaCorp, kterážto pod sebou sdružuje bývalé zaměstnance Blizzardu, Riotu či Rockstaru.

Počet hráčů na PLAYzone.cz: 183
Počet turnajů na PLAYzone.cz: 6
→ Více o hře