Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Hry

Clash Royale
Clash Royale

Vítejte ve světě populární mobilní hry Clash Royale od společnosti Supercell. Na bázi světa Clash of Clans, Clash Royale je sběratelská karetní hra, kde vyzýváte soupeře v reálném čase. Ničte jejich věže, braňte ty své! Jsi připraven vstoupit do arény?

Počet hráčů na PLAYzone.cz: 6608
Počet turnajů na PLAYzone.cz: 176
Počet serverů na PLAYzone.cz: 6
→ Více o hře
Counter-Strike: Global Offensive
Counter-Strike: Global Offensive

Je tomu již pět let, co nám Valve představilo nejnovější díl ze série Counter-Strike: Global Offensive je jednou z nejhranějších online stříleček a stále ve svém žánru nemá konkurenci. Ať už preferujete Teroristy nebo Counter-Teroristy, své si najde každý hráč na nespočetném množství herních map a různých módu, které tato hra nabízí.

Počet hráčů na PLAYzone.cz: 33658
Počet turnajů na PLAYzone.cz: 1852
Počet serverů na PLAYzone.cz: 66
→ Více o hře
DotA 2
DotA 2

DotA 2, neboli Defence of the Ancients , je pokračováním legendární mapy pro WarCraft 3. Bude určena pro majitele PC i Mac a plánované vydání je prozatím stanoveno na rok 2011. Na vývoji se podílí i většina autorů původní DotA hry včetně legendárního IceFroga.

Počet hráčů na PLAYzone.cz: 3855
Počet turnajů na PLAYzone.cz: 82
→ Více o hře
Fortnite
Fortnite

Jak už název Fortnite: Battle Royale napovídá, jde o hru z oblíbeného žánru Battle Royale, aneb kdo ze sto hráčů žije poslední, vyhrává. Narozdíl od svého největšího konkurenta (PUBG) je zcela zdarma. Vybrat si můžete ze tří herních modů, Solo, Duo a Squad. Ve hře nenajdeme pohled z první osoby, nýbrž pouze ten z třetí.

Počet hráčů na PLAYzone.cz: 1170
Počet turnajů na PLAYzone.cz: 2
→ Více o hře
Hearthstone
Hearthstone

Hearthstone - online hra od firmy Blizzard ze světa Warcraftu nabízí kombinaci těch nejvyšších kvalit - karetní hru, svět Warcraftu, jednoduchost a nepřeberné množství zábavy.

Počet hráčů na PLAYzone.cz: 7209
Počet turnajů na PLAYzone.cz: 451
→ Více o hře
Heroes of the Storm
Heroes of the Storm

Heroes of the Storm - je nově vznikající MOBA hrou od společnosti Blizzard. Spojuje v sobě prvky ze všech her od Blizzardu, nabízí veliké množství hrdinů a možností hry.

Počet hráčů na PLAYzone.cz: 783
Počet turnajů na PLAYzone.cz: 24
→ Více o hře
League of Legends
League of Legends

League of Legends je nejhranější online hrou světa. Tato veleúspěšná MOBA nabízí přes 130 unikátních šampionů, které je možné hrát v nespočtu herních módů na čtyřech mapách. Hra inspirovaná mapou Warcraft III je navíc zcela zdarma a svou sílu ve hře nejde zvýšit ani mikroplatbami jako u mnohých jiných online titulů.

Počet hráčů na PLAYzone.cz: 35858
Počet turnajů na PLAYzone.cz: 1034
Počet serverů na PLAYzone.cz: 24
→ Více o hře
Overwatch
Overwatch

Overwatch je multiplayerová first-person-shooter (FPS) hra společnosti Blizzard, která byla odhalena na BlizzConu 2014 a oficiální vydání hry bylo 24. května 2016. Hra spočívá v boji dvou šestičlenných týmů na různorodých mapách v několika herních módech.

Počet hráčů na PLAYzone.cz: 891
Počet turnajů na PLAYzone.cz: 38
→ Více o hře
PlayerUnknown's Battlegrounds
PlayerUnknown's Battlegrounds

PUBG je herní kometou roku 2017 z nového žánru Battle Royale her. Titul z dílny Brendana Greena je možné hrát sám, v duu či ve squadu až 4 hráčů. Cílem hráče v herních módech z pohledu první či třetí osoby je zvítězit, tedy během 30minutové hry eliminovat všechny nepřátele z mapy a být posledním přeživším

Počet hráčů na PLAYzone.cz: 3241
Počet turnajů na PLAYzone.cz: 29
→ Více o hře
Rocket League
Rocket League

Multiplayerová, futuristicky sportovní, akční hra od Firmy Psyonix je pokračování na hru Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars z roku 2008. Hráči mají možnost si vybrat z několika druhů vozidel. Pomocí nich mají za úkol dostat míč do soupeřovy branky.

Počet hráčů na PLAYzone.cz: 1347
Počet turnajů na PLAYzone.cz: 116
→ Více o hře
Smashing Four
Smashing Four

Smashing Four je všestranná mobilní hra, v níž si budujete družinu čtyř hrdinů a bojujete proti jiným hráčům. Každý hrdina je obdařen speciální schopností, kterou je potřeba odemknout, abyste naplno využili jeho potenciál v soubojích. Každá aréna je jedinečná a určitým způsobem ovlivňuje průběh zápasu. Hra je dostupná zdarma pro mobilní zařízení se systémy Android a iOS.

Počet hráčů na PLAYzone.cz: 222
Počet turnajů na PLAYzone.cz: 4
→ Více o hře
StarCraft 2
StarCraft 2

Starcraft 2 - pokračování úspěšné real-time strategie z roku 1998. Hra navazuje na datadisk Brood War. Opět se setkáváme se starými známými hrdiny a třemi nesmiřitelnými rasami. Těmi jsou Terrani, Protssové a Zergové.

Počet hráčů na PLAYzone.cz: 2527
Počet turnajů na PLAYzone.cz: 630
→ Více o hře
Vainglory
Vainglory

Vainglory poprvé uzřela světlo světa při představení iPhonu s pořadovým číslem 6, kdy demonstrovala výkon nového zařízení od společnosti Apple. Hra se po časové exkluzivitě velmi rychle dostala i na zařízení se systémem Android a dnes je jednoznačnou jedničkou mezi MOBA mobilními hrami. Za kvalitu ručí SuperEvil MegaCorp, kterážto pod sebou sdružuje bývalé zaměstnance Blizzardu, Riotu či Rockstaru.

Počet hráčů na PLAYzone.cz: 193
Počet turnajů na PLAYzone.cz: 6
→ Více o hře
Warcraft 3
Warcraft 3

Warcraft III: Reign of Chaos - je počítačová real-time strategie vydaná spolešností Blizzard Entertainment 3.června 2002. O rok později pak následoval datadisk Warcraft II: The Frozen Throne, který patří společně s hrou Starcraft mezi nejhranější strategii v historii počítačovách her.

Počet hráčů na PLAYzone.cz: 1603
Počet turnajů na PLAYzone.cz: 48
→ Více o hře