Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Golden podepisuje s Cloud9, pokračuje i STYKO

10.08.2018 - přečteno 1681x

Americká organizace Cloud9 dnes oficiálně rozšiřuje svou trojčlennou CS:GO sestavu na čtyřčlennou. Smlouvu u týmu totiž dostal švédský IGL Golden, který se tak stává stabilním a plnohodnotným členem CS:GO sekce.

UPDATE: Organizace Cloud9 oficiílně oznámila, že STYKO zůstane v řadách týmu až do konce září. Potvrdily se tak spekulace, že STYKO odehraje s americkým týmem FACEIT London Major a Blast Pro Series Istambul.


Už téměř půl roku uběhlo od doby, co jeden z klíčových hráčů Cloud9, Stewie2K, odešel od týmu k Brazilcům z SK Gaming. Od té doby hledá Cloud9 stabilního pátého hráče. Od ESL One Cologne u Američanů zaskakoval Slovák STYKO, po odchodu dalšího klíčového hráče k Brazilcům, tarika, navíc tým povolal také švédského IGL Goldena. A právě ten se stává stabilním členem sestavy.

Golden strávil většinu tohoto roku v týmu fnatic, kterému pomohl například k vítězství na IEM Katowice na WESG World Finals. Po svém konci ve fnatic odehrál turnaj ELEAGUE Premier jako stand-in s týmem Cloud9. Teď už je tedy jasné, že Golden se v černo-modrém dresu představí také na zářijovém FACEIT Majoru.

„Coachové, hráči, i já sám jsme uchvácení profesionalismem a strukturou, kterou Golden do našeho týmu přinesl. Naše organizace se těší na posun, který zažijeme s Goldenem, jakožto součástí Cloud9. Vítej, Goldene!“

- Jack Etinne, CEO a majitel Cloud9

Tým Cloud9 nijak nekomentoval situaci ohledně STYKA, který odehrál s Cloud9 poslední dva turnaje. Podle reportů od několika zahraničních zdrojů by však měl STYKO zůstat v týmu minálně do konce září. Už příští týden by měl s týmem zahájit bootcamp v Kalifornii jako přípravu na zářijový FACEIT Major a BLAST Istambul. Právě tyto dva turnaje nejspíš rozhodnou o budoucnosti slovenského střelce v americkém týmu.

Sestava týmu Cloud9 bude během září následující:

{#Spojené státy americké} Timothy "autimatic" Ta
{#Spojené státy americké} Will "RUSH" Wierzba
{#Spojené státy americké} Tyler "Skadoodle" Latham
{#Švédsko} Maikil "Golden" Selim
{#Slovenská Republika} Martin "STYKO" Styk - stand-in

Zdroj: Cloud9.gg

Štítky:

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná

Dosud nebyly vloženy žádné komentáře.
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.