Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Hearthstone Global Games: Rozcestník

10.04.2017 - přečteno 3722x

SKUPINA H

SKUPINA D
# Název V P +/-
# Název V P +/-
1. {#Ukrajina} Ukrajina 2 0 6:2
1. {#Slovenská Republika} Slovensko 1 0 3:0
1. {#Česká Republika} Česká republika 1 0 3:2
2. {#Maďarsko} Maďarsko 1 0 3:2
3. {#Bělorusko} Bělorusko 0 0 0:0
3. {#Korejská republika} Jižní Korea 1 1 3:4
4. {#Německo} Německo 0 1 2:3
4. {#Hong Kong} Hongkong 0 0 0:0
4. {#Filipíny} Filipíny 0 1 2:3
4. {#Portugalsko} Portugalsko 0 0 0:0
6. {#Chorvatsko} Chorvatsko 0 1 0:3
6. {#Řecko} Řecko 0 2 3:6

 

Zápasy českého týmu
11.04. 10:00 {#Česká Republika} Česká republika 3:2 {#Filipíny} Filipíny Detail
25.04. 16:00 {#Česká Republika} Česká republika vs. {#Chorvatsko} Chorvatsko Detail
03.05. 18:00 {#Česká Republika} Česká republika vs. {#Bělorusko} Bělorusko Detail
24.05. 18:00 {#Česká Republika} Česká republika vs. {#Ukrajina} Ukrajina Detail
07.06. 18:00 {#Česká Republika} Česká republika vs. {#Německo} Německo Detail

 

Zápasy slovenského týmu
18.04. 13:00 {#Slovenská Republika} Slovensko 3:0 {#Korejská republika} Jižní Korea Detail
10.05. 14:00 {#Slovenská Republika} Slovensko vs. {#Řecko} Řecko Detail
16.05. 10:00 {#Slovenská Republika} Slovensko vs. {#Hong Kong} Hongkong Detail
07.06. 16:00 {#Slovenská Republika} Slovensko vs. {#Portugalsko} Portugalsko Detail
14.06. 16:00 {#Slovenská Republika} Slovensko vs. {#Maďarsko} Maďarsko Detail

 

Jaromír "Jarla" Vyskočil je zkušeným českým hráč ladder hráčem, každou sezónu se pokouší o umístění na více serverech současně. V minulém roce se Jára svými stabilními výsledky a aktivním sbíráním HWC bodů probojoval na všechny sezónní Preliminaries, bohužel to ani jednou nedokázal přetavit v postup na Championship. Největším úspěchem na domácím poli je pro hráče týmu eSuba druhé místo z loňských Alza Battlegrounds, na velký triumf ještě Jára čeká.

Pokud budete hledat populárního českého Hearthstone streamera, jako první na vás vyskočí Petr "CzechCloud" Žalud, jeden z průkopníků domácí scény jakožto strůjce a kapitán prvního velkého týmu eSuba koncem roku 2013. V čele eSuby už nějakou dobu nestojí, nicméně jeho osoba je vidět stále více a více, a to díky své pozici populárního streamera a komentátora. Jeho největším a často omílaným úspěchem Hearthstone kariéry je vítězství na LanCraftu Summer 2014.
Mikuláš "Pokrovac" Dio je z hlediska věku benjamínkem českého výběru, jeho zkušenosti by mu však mnozí mohli závidět. Na scénu Miki prorazil v roce 2015, kdy se poprvé podíval na zahraniční akce. Highlightem jeho kariéry není žádná domácí akce, nýbrž Europe Winter Championship v roce 2016, kde byl pouze dvě série od postupu na BlizzCon. V šampionátu se blýsknul také letos v únoru, kdy ovládl Swiss a následně padnul ve čtvrtfinále. Po dlouhém působení v eSubě v lednu přestoupil do Misfits.
Není možná tak populární jako CzechCloud, o to lepším je Stanislav "StanCifka" Cifka hráčem. Bývalý hráč Magic the Gathering přesedlal na Hearthstone a už od prvních turnajů prokazoval své vytříbené dovednosti. Na streamech jej vždy poznáte podle množství ovoce na hracím stole. Současný hráč týmu Misfits byl v jednu chvíli dokonce nejlepším hráčem světového žebříčku, na svém kontě má vítězství z turnajů, jako je DreamHack Bucharest nebo první sezóna StarSeries. Díky svým zkušenostem je Standa papírovým tahounem české reprezentace.

Richard "Ritchie" Fusko se do slovenského výběru dostal automaticky díky nasbíraným HCT bodům ze začátku letošní sezóny. Bývalý šachista se Hearthstone čistě pro zábavu věnuje od roku 2014. Mimo umístění v turnajích o HCT body jsme jej nemohli vidět na žádné větší akci, primárně se soustředí pouze na ladder. Sám hráč prozradil, že dlouho nad účastí v HSGG váhal, i přes nabitý časový harmonogram si ale možnost reprezentovat proti těm nejlepším ujít nenechal.
Bývalý hráč Teamu Universe nebo Fraternitas, to je Matúš "Naturelord" Hodermarský. Ze slovenského výběru jde beze sporu z hlediska lokální scény o největší jméno a pro mladého karbaníka je velkou příležitostí se ukázat světu. Pro dřívějšího hráče Warcraftu 3 je mimo pravidelného umisťování v legendárním ranku největším úspěchem TOP4 z Mistrovství ČR 2016, kde prohrál až proti samotnému mistrovi Mattymu.
Pro neznalé bude jméno Ivana Flocha velkou neznámou, opak je však pravdou. Ačkoliv se přední hráč Magic the Gathering hraní své klasiky nevzdal, i přes omezené časové možnosti mezi slovenskou elitu v Hearthstone patří. Na domácí scéně za sebou má vystoupení jen několik, jako je finále 4FANS Invitational 2016, mimo to se podíval i na DreamHack Winter 2015. Pokud přípravě na nové expanzi věnuje dostatek času, mohlo by jít o tahouna čtyřčlenného výběru.
Spolužák nezvoleného reprezentanta martima z ECLOTu Pavel "Pavel1111" Benedek se do výběru dostal podobným způsobem jako Ritchie. Mezi jeho hlavní aktivity patří pravidelné umisťování se v legendě, společně se zahraničními online turnaji o HCT body. I v jeho případě je pro CZ/SK komunitu velkou neznámou, která může všechny jen překvapit. K tomu by mohla dopomoci jeho všestrannost, dle svých slov se nebojí žádného balíku, což je po příchodu Un’Gora určitě velikým plusem.

Štítky:

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná

Dosud nebyly vloženy žádné komentáře.
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.