Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Vodafone Jarní sklizeň: Jak vypadají skupiny?

14.04.2018 - přečteno 822x

Hlavní událost jarní sezóny v Clash Royale už je skoro tady! Vodafone Jarní sklizeň vypukne již zítra, na co se můžete těšit? Jak už asi všichni víte, na úvod budou hráči rozděleni do čtyř skupin po čtyřech. To opravdu není žádná horká novinka, nyní už ale známe také jejich podobu. Nejsilněji vypadá bezpochyby hned skupina A, kde na sebe narazí jedni z hlavních favoritů na postup, danoboss a UnSeen. Doplňují je dva rovněž velmi silní hráči, nico CZ YTB a Zverak. Kdo podle nás postoupí do play-off? Bez debat dvojice danoboss – UnSeen, souboje ale očekáváme velmi vyrovnané.

To ve skupině B to zase vypadá celkem jednoznačně. Jak reprezentant Inaequalis Demon, tak hráč z celku Tiberius eSport Mafy moc nadějí nemají. Do play-off podle nás projde Zetko a Giant eSports, konkrétně tedy Jess s Butimkem.

Skupina A
Skupina B
# Název Z V P B
# Název Z V P B
1. {#Slovenská Republika} xXUnSeenXx 0 0 0 0 1. {#Česká Republika} Mafy 0 0 0 0
2. {#Slovenská Republika} danoboss 0 0 0 0 2. {#Slovenská Republika} Butimk 0 0 0 0
3. {#Česká Republika} nico cz YTB 0 0 0 0 3. {#Česká Republika} Jess 0 0 0 0
4. {#Česká Republika} Zverak 0 0 0 0
4. {#Česká Republika} Demon 0 0 0 0
           
           
Skupina C
Skupina D
# Název Z V P B
# Název Z V P B
1. {#Česká Republika} Tondass 0 0 0 0 1. {#Slovenská Republika} CHIPY 0 0 0 0
2. {#Česká Republika} Mára Škvára 0 0 0 0 2. {#Česká Republika} Paradox 0 0 0 0
3. {#Česká Republika} bRoCk 0 0 0 0 3. {#Slovenská Republika} N°1 0 0 0 0
4. {#Česká Republika} Lotr Sniper 0 0 0 0
4. {#Česká Republika} Synek 0 0 0 0

I skupina C je celkem napěchována. O postup do play-off zde bojují mistr i bronzový medailista z posledního ročníku MČR, bRoCk a Mára Škvára. Konkurenta jim dělá nabušený Lotr sniper a Tondass, který se na Sklizeň dostal díky odřeknutí účasti ze strany Bleka123. To ale neznamená, že skončí na posledním místě. Ve skupině C se může stát naprosto cokoliv, kdo postoupí do play-off si tvrdit tedy vážně netroufáme.

A skupina D? To bude tak trochu střet protikladů. Dva před jarem naprosto neznámí, ale velmi silní hráči z celku Loogle, N°1 a Paradox, zde narazí na domácí stálice, Synka s CHIPYm. I zde to bude velmi vyrovnané, na rozdíl od Céčka ale trochu méně nevyzpytatelné – na postup by zde nejspíše měla dosáhnout zkušenější dvojice CHIPY, Synek. 

Na Sklizni zkrátka hrají samí kvalitní hráči, o kterých jste pravděpodobně už párkrát slyšeli. Jestli ale ne, přečtěte si krátké medailonky hráčů z první i druhé osmičky dle jarního MČR bodování, abyste věděli, na koho se můžete zítra těšit.

Celý turnaj budete moci samozřejmě živě sledovat, začínáme ve 14:00. Komentáře se pro vás zhostí trojice FiFqo, Mishkin a Danys. Chcete-li se podívat na nejlepší CZ/SK Clash Royale a něco se i přiučit, nalaďte si stream CoolPrima. Dost možná se také jedná o jeden z posledních turnajů této po dlouhé době zábavné a nepředvídatelné mety, což dělá Sklizeň ještě zajímavější.

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná

Dosud nebyly vloženy žádné komentáře.
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.