Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Vodafone Jarní sklizeň: Představení hráčů 2/2

13.04.2018 - přečteno 945x

Vrchol první části kvalifikace na největší domácí akci už je skoro tady. Vodafone Jarní sklizeň započne už v neděli, na co se můžeme těšit? Přečtěte si krátké medailonky další osmičky hráčů!

Konečné pořadí kvalifikace na Vodafone Jarní sklizeň - MČR 2018
# Hráč # Hráč # Hráč # Hráč
1. {#Česká Republika} Synek (1368) 6. {#Česká Republika} Jess (872) 11. {#Slovenská Republika} CHIPY (612) 16. {#Česká Republika} Mafy (396)
2. {#Česká Republika} Lotr Sniper (1279) 7. {#Česká Republika} bRoCk (796) 12. {#Česká Republika} Zverak (586) 17. {#Česká Republika} Tondass (390)
3. {#Slovenská Republika} Butimk (1091) 8. {#Česká Republika} Paradox (755) 13. {#Slovenská Republika} Blek123 (537) 18. {#Česká Republika} OlasCZ (376)
4. {#Slovenská Republika} xXUnSeenXx (1022) 9. {#Česká Republika} Mára Škvára (700) 14. {#Česká Republika} nico cz YTB (482) 19. {#Slovenská Republika} bruty (338)
5. {#Slovenská Republika} danoboss (954) 10. {#Česká Republika} Demon (621) 15. {#Slovenská Republika} N°1 (455) 20. {#Česká Republika} Timii (313)

Prvních osm hráčů máme představeno, další osmička před námi. Ani zde nechybí hráči Zetka a ani zde nechybí relativně neznámá jména. Silní hráči jsou tu ale samozřejmě všichni, pojďme si je tedy představit.

Mára Škvára:

Další hráč ze stáje Zetka a bronzový medailista z posledního ročníku, to je Mára Škvára. Se ziskem rovných 700 MČR bodů dosáhl v kvalifikaci na Vodafone Jarní sklizeň na deváté místo, to z něj ale rozhodně nedělá outsidera – o postupová místa by měl Mára vážně zabojovat.

Demon:

Demon je jediný reprezentant celku Inaequalis na Vodafone Jarní sklizni. Během jarní části se Demon vyformoval v elitního hráče CZ/SK scény, na Sklizeň ale jako přední favorit rozhodně nejede. Už postup ze skupiny by byl u tohoto hráče velkým překvapením. 

CHIPY:

Kapitán celku eSuba a snad nejoblíbenější hráč z celé šestnáctky na Sklizni. CHIPY byl také jedním ze čtyř CZ/SK hráčů na mega LAN akci V4 Future Sports Festival, kde ale vyhořel a z turnaje odešel bez jediné výhry. Na sklizni to od něj rozhodně neočekávame – mezi nejžhavější kandidáty na postup sice nepatří, na místa z LB by ale měl dosáhnout bez problémů. 

Zverak:

Další a také poslední hráč na sklizni, který reprezentoval CZ/SK scénu na V4 FSF. Ani Zverakovi to moc nevyšlo, na rozdíl od CHIPYho si ale připsal alepsoň jednu výhru – a to právě proti němu. I Zverak byl minulou sezónu naprosto neznámý, stejně jako spousta jeho kolegů se ale dokázal vypracovat v jednu ze známých tváří domácí scény. Dotáhne pěkně rozjeté jaro až na postup na MČR? Nejspíše ne, ale postup do play-off Sklizně by mu vyjít měl. 

nico cz YTB:

Jeden z bezesporu nejtalentovanějších hráčů naší scény, který se ale neumí moc chovat. Po excesu na jednom turnaji z dílny ESL na něj čekal kick z týmu Giant eSports, tam se ale před nedávnem zase vrátil. Jak bude jejich jméno reprezentovat na Sklizni? Dost možná velmi dobře, postup u něj není vůbec nereálný.

N°1:

Další donedávna naprosto neznámé jméno, které do začátku letošní MČR kvalifikace hrávalo pouze ladder. S příchodem jara ale začalo zářit a po stříbru na UNIZA Masters a dalším stříbru na finále turnajové série (na obou akcí bral zlato danoboss) se o něm začalo mluvit jako o obří hvězdě. S postupem času jsme o něm slyšet přestávali, na Sklizeň jde ale i tak s velkými ambicemi. Postoupí na MČR? Nejspíše ne, ale potrápit ostatní hráče by měl určitě.

MAFY:

Jediný hráč na sklizni, reprezentující nový tým Tiberius eSport. MAFY je pro všechny velká neznámá, která na Sklizni nemá co ztratit – jeho postup by bylo obří překvapení.

Tondass:

Tondass je další hráč, kterého stál exces na turnaji v ESL místo v Giant eSports – z týmu raději sám odešel. Jenže, zatímco nico byl nabrán znova, Tondass nyní reprezentuje Cyber Gaming. To nic neupírá na tom, že je to velmi kvalitní hráč, který si jde na Sklizeň minimálně pro místo v play-off! 

Celý turnaj budete moci samozřejmě sledovat, v neděli začínáme ve 14:00 a komentáře se pro vás zhostí trojice FiFqo, Mishkin a Danys. Chcete-li se podívat na nejlepší CZ/SK Clash Royale a něco se i přiučit, nalaďte si stream CoolPrima. Dost možná se také jedná o jeden z posledních turnajů této po dlouhé době zábavné a nepředvídatelné mety, což dělá Sklizeň ještě zajímavější.


Štítky:

Související články:

Nenašly se žádné související články.

Hodnocení

Váš hlas: Žádná

Dosud nebyly vloženy žádné komentáře.
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.