Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


LCS: G2 Esports jdou osamoceně do čela

16.02.2017 - přečteno 1039x

Na dnešní den všichni fanoušci evropské LCS čekali. První kolo nového systému je u konce a jednotlivé týmy se utkávají napříč skupinami. Tento čtvrtek od 17:00 vypukne velká bitva dvou dosud neporažených týmů a také dvou velkých jmen aktuálně na třetích místech.

G2 Esports {#Evropská unie} 2:0 {#Evropská unie} Unicorns of Love

G2 Esports jako největší favorit soutěže, Unicorns of Love jako největší překvapení dosavadního průběhu. Střet dvou světů dnes uvidíme od 17:00 a nedá se říci, že by měl velkého favorita. Jednorožci sami prohlásili, že přípravu G2 určitě nepodcení a nehodlají hrát svým "chaos stylem", nemůže jim to však naopak uškodit? Hráči G2 by byli určitě rádi, kdyby soupeř najel na jejich notu a snažil se hrát jejich hru. Jak tohle klání může dopadnout?

Fnatic {#Evropská unie} 1:2 {#Dánsko} Splyce

Jeden by možná před sezónou očekával, že tyto dva týmy se budou prát o nejvyšší příčky. Realitou jsou aktuální třetí příčky a skóre 3-2 resp. 2-3., nic lichotivého. Splyce i přes totožnou sestavu z loňské sezóny zaostávají, ačkoliv potenciál vyhrávat hry proti týmům jako Fnatic tam stále je. Jeho dnešní soupeř naopak posílil o Broxaha a nebude chtít sérii ztratit.

Štítky:

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná

Obrázek uživatele huhy
4609 přísp.
#1 huhyje člen PLAYzone týmu 17.02.2017 - 11:56

no škoda, unicornům to včera moc nekvetlo SadPro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.