Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


NA LCS 4. týden: Druhý den

12.02.2018 - přečteno 8154x

4. týden NA LCS je tu již o tomto víkendu a nás čeká velký boj o první místo v tabulce. Proti sobě se totiž postaví všechny tři týmy se skóre 5:1. I další týmy ale čekají mimořádně důležité souboje. Kvůli BO1 systému se to možná nezdá, ale máme za sebou už třetinu zápasů. I když se o téměř všech týmech dá říci, že mají potenciál, do play-off se dostane jen šest nejlepších.

Například týmy TSM a CLG budou chtít tento týden ukázat, že problémy z počátečních zápasů jsou zažehnány a vítězná vlna pokračuje. Ostatní týmy na druhou stranu musí získávat důležité výhry, zvlášť je li jejich ambicí dostat se do play-off. Jediným odepsaným týmem nejspíš bude Golden Guardians, který ještě nevyhrál ani zápas a prochází si interními potížemi.

Zápas týdne tento týden bude souboj o první místo mezi Cloud9 a Team Liquid. I kdyby TL vyhráli, musí první místo ještě obhájit v nedělním souboji s Echo Fox. Čeká je tedy velmi těžký týden a to by mohlo ovlivnit sílu jejich přípravy na jednotlivé týmy. Impact se však před jejich zápasem cítí víc než vklidu. „Cloud9 my moc nechybí. Řekl bych že hrají tak trochu hloupě a příští týden je přejedeme. řekl korejský toplaner po poslední výhře nad GGS.

Cloud9 jsou ale aktuálně ve skvělé formě. V souboji se můžeme těšit na velký souboj botlinek, který dost možná rozhodnou celý zápas. Papírově nevyrovnané se pak mohou zdát souboje solo linek. Licorice se totiž postaví tomu, jehož v off-season musel nahradit. Impact aktuálně ale neukazuje nijak dominantní výkony a aktuální meta mu ani nějaké velké carry představení nedovoluje.

Naopak dlouhodobě silným pilířem týmu Cloud9 je midlaner Jensen, který by si měl proti Pobelterovi porazit s grácií. Pokud se jeho týmu podaří správně exekuovat jejich dlouhodobou taktiku gankování midu a late-game týmových kompozicí, mohl by zápas snadno jít v jejich prospěch. Hráči TL se ale jistě bez boje nevzdají a v jarním splitu to byli většinou právě oni, kteří diktovali tempo hry.

Aktuální tabulka
# Tým Skóre
1.  Cloud9 1
2.  Echo Fox 7 - 1
3.  Team Liquid 5 - 3
4.  100 Thieves 4
5.  Clutch Gaming 4 - 4
6.  Team SoloMid 4 - 4
7.  Counter Logic Gaming 5
8.  FlyQuest 3 - 5
9.  OpTic Gaming - 6
10.  Golden Guardians 7

Harmonogram:

Sobota 10. ledna
23:00  Team SoloMid 0 vs. 1  Clutch Gaming
0:00  Cloud9 1 vs. 0  Team Liquid
1:00  OpTic Gaming 1 vs. 0  Counter Logic Gaming
2:00  100 Thieves 0  vs. 1  FlyQuest
3:00  Echo Fox 1  vs. 0  Golden Guardians
           
Neděle 11. ledna
23:00  FlyQuest  0 vs. 1  Cloud9 
0:00  Golden Guardians 1 vs. 0  100 Thieves
1:00  Team SoloMid 1 vs. 0  Counter Logic Gaming
2:00  Team Liquid  0 vs. 1  Echo Fox
3:00  OpTic Gaming  0 vs. 1  Clutch Gaming

Stream:

Štítky:

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná

Dosud nebyly vloženy žádné komentáře.
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.