Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Nová mapa a dvě zbraně odhaleny!

06.12.2017 - přečteno 1985x

Dlouho očekávaná mapa do hry PUBG z pouštní lokality je zde, společně s exkluzivní zbraní Win94! Mapa se jmenuje Miramar a je opravdu zajímavá!

Vývojářům šlo hlavně o to, aby se mapa co nejméně podobala Erangelu, naopak byla spíše jeho protikladem, stromům a lesům tedy museli říct ne. To pravé ořechové pro ně byla právě poušť. Odhalena byla kompletní minimapa, proto si pojďme říct něco k nejhlavnějším a největším oblastem Miramaru.

Los Leones: Největší město mapy plné nákupních center, stavenišť i komerčních budov. Nedostatku napínavých přestřelek z vysokých budov se jistě nemusíme bát.

El Pozo: Město známé hlavně pro své průmyslové a zábavní čtvrti, ovšem i motocyklistická aréna Luchador nadchne nejednoho návštěvníka. Najít zde můžeme také ruiny starých, dlouho opuštěných textilních továren.

Monte Nuevo: Dříve obléhané město, dnes již zchátralé zdi slouží pouze ke krytí hráčů před nepřáteli.

Valle der Mar: Městečko hned vedle moře, příjezdová cesta na vedlejší ostrůvek přes most De Toro. Na západ od tohoto mostu leží škola a směrem na východ zase najdete překrásný kostel. Hlavním kontrolním bodem je právě De Toro, jakožto jediná přímá cesta na již zmíněný ostrov.

San Martin: Války přeměnily toto dříve klidné město na válečnou zónu, nyní je plné bariér a důležitých kontrolních bodů, které byste měli mít pod kontrolou.

Pecado: Turistická denistace, která návštěvníky láká hlavně na svoje největší kasino v regionu. Agresivní hráči se vrhnou právě tam či do arény, ti důmyslnější spíše do hotelu mezi nimi.

Chumacera: Tovární oblast, velmi zajímavé místo pro lootění, hodně zde riskujete, avšak máte mnoho možností, jak toto město využít ve svůj prospěch.

Na mapě dále můžete najít Campo Militar, tedy vojenskou základnu, známou již z Erangelu, nebo také vězení či přístav. Na pár obrázků přímo ze hry se můžete podívat níže.

Další novinkou, která byla odhalena, je zbraň Win94. Exkluzivní právě pro pouštní mapu, najít jí můžete náhodně vygenerovanou ve světě. Podívat se na ní můžete na obrázku níže. Její real-life protějškem je Winchester 1894.

Nová zbraň Win94.

Druhou novou zbraní v arzenálu je R45, šestiranný revolver, opět do hry přidaný pouze pro Miramar. Bude využívat munici .45 ACP, bude vybaven rychlonabíjením a bude možno vybavit ho red dotem. I tentokrát se jedná o volně se vyskytující zbraň a na Miramaru nahradí revolver R1895 z mapy Erangel. Zbraň dnes představila NVIDIA na GeForce.com.

Nová zbraň R45.

Novinek je spousta a verze 1.0 se nazastavitelně blíží, co nás ještě čeká je prozatím ve hvězdách. Všechny z výše zmíněných změn můžeme nejspíše očekávat v příštím testovacím týdnu, o kterém vás samozřejmě budeme informovat.

Štítky:

Související články:

Nenašly se žádné související články.

Hodnocení

Váš hlas: Žádná

Dosud nebyly vloženy žádné komentáře.
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.