Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Čtvrteční čtvrtá kvalifikace do RoG COOL ligy

08.03.2017 - přečteno 4742x

Úspěšné zakončení herní Hearthstone sezóny pod záštitou Prima COOL se velmi povedlo a začátek roku přináší další nová překvapení. Je tu ROG COOL Liga!


Esport se dotýká oblíbené stanice čím dál tím více. Kromě přenosů z nejprestižnějších herních turnajů jsme mohli na Prima COOL vidět i vyvrcholení ligy ve hře Hearthstone a kdo nedorazil na místo, ten prohloupil. Ale nová sezóna je zde a s novým partnerem přináší Prima COOL i nové soutěže.

Republic of Gamers znáte jako oblíbenou herní značku, která podporuje jen ty nejlepší tuzemské hráče a streamery. Právě oni se rozhodli podpořit novou League of Legends ligu, která začne už toto pondělí!

Herní systém

 • 1. fáze

- Čtyři online kvalifikace se uskuteční každou následující čtvrtek - z každé kvalifikace postoupí 2 nejlepší týmy do další fáze turnaje
- Kvalifikace se hraje BO1, finále se hraje BO3
- Vítěz kvalifikace vyhraje 1 500 Kč

Kvalifikace #1 - 16. února
Kvalifikace #2 - 23. února
Kvalifikace #3 - 1. března
Kvalifikace #4 - 9. března

 • 2. fáze

- Osm týmů si zahraje upravený Swiss formát turnaje - Zápasy se hrají BO3, 2 vítězství stačí k postupu do semifinále
- Semifinále se odehraje online, finále turnaje se pak odehraje na LAN finále - Prima COOL Day - 1. dubna, Malá sportovní hala, Praha Výstaviště

Ceny

Herní týmy si už v kvalifikaci přijdou na finanční odměnu. Vítěz získá na své konto 1 500 Kč, prohra pak obdrží věcný balíček od našich partnerů. Celková dotace turnaje je 43 500 Kč.

 • 1. místo - 20 000 Kč
 • 2. místo - 10 000 Kč
 • 3. místo - 5 000 Kč
 • 4. místo - 2 500 Kč
 • 5. - 8. místo - Věcný balíček od našich partnerů a vstup na Prima COOL Day zdarma

MČR body

Tento "šampionát" bude mít i bodové zastoupení v rámci MČR sezóny. Bodování je připraveno pro osmičku týmů, kteří se popasují s nástrahami první herní fáze (online kvalifikace).

 • 1. místo - 250 MČR bodů
 • 2. místo - 200 MČR bodů
 • 3. místo - 150 MČR bodů
 • 4. místo - 100 MČR bodů
 •  5. - 8. místo - 50 MČR bodů (to jsou ti, kteří neprojdou Swiss částí turnaje)

Turnaje probíhají na portálu Prima COOL a PLAYzone.cz, kde se hráči registrují a zjistí základní informace o turnaji. Všechny informační články, rozhovory a podrobnosti naleznete na Prima COOL. První turnaj začíná už tento čtvrtek a my budeme rádi, když se jej zúčastníte!

Všechny dodatečné informace naleznete na tomto odkazu.

REGISTRUJTE SE NA STRÁNKÁCH PLAYZONE.CZ DO PRVNÍHO TURNAJE

Související články:

Hodnocení

Váš hlas: Žádná

Obrázek uživatele H3zy
3 přísp.
#1 H3zy 16.02. - 23:41

Máte tam napsáno "Kvalifikace se uskuteční každou následující středu", ale datumy co tam máte napsaný odpovídají čtvrtku.Obrázek uživatele huhy
4463 přísp.
#2 huhyje člen PLAYzone týmu 17.02. - 10:57

H3zy: Máte tam napsáno "Kvalifikace se uskuteční každou následující středu", ale datumy co tam máte napsaný odpovídají čtvrtku.

díky, fixed Smiley se do poslední chvíle nevědělo, který to nakonec bude den, bohužel tady nám to uteklo a nepřepsali jsme to.. ThinkPro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.