Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


EasyAntiCheat

Jak zapnout Anticheat

Klient musíte vždy spustit jako první, až pak spustíte samotnou hru, jinak se vám nepůjde napojit na server!

Anticheat

V každém turnaji i lize je využíván EasyAntiCheat, který jsou všichni hráči POVINNI před zápasem zapnout. 

 STÁHNOUT EasyAntiCheat

  • Stačí si pouze stáhnout anticheat na výše uvedeném odkaze přes službu Steam, poté již pouze anticheat zapnout a vyčkat na hlášku "Ready. Start start the game." V tuto chvíli je anticheat plně připraven a můžete spustit hru a následně se napojit na server.
  • Zápas se musí odehrát na PLAYzone serveru, pouze tam Anticheat funguje! Porušení tohoto pravidla se bude trestat vyloučením týmů z turnaje. Pokud nebude server funkční nebo nastane jiný problém s Anticheatem, tak po domluvě s adminem se může zápas odehrát na jiném serveru, pod podmínkou, že všichni hráči povinně dodají demo a screenshoty ze zápasu.

Možné chyby Anticheatu

  • Většinu problémů s anticheatem řeší vypnutí antivirusového programu či přidání EACu do vyjímek.
  • "Fatal Error: NET_QueuePacket: WSAENETDOWN", pokud nastane tato chyba tak otevřete spouštěcí řádek (msconfig) a napište tam netsh winsock reset.
  •  Chyba "knihovna Kernel32.dll." - Musíte nainstalovat Windows XP service pack 2 a 3 (samozřejmě pro hráče, kteří mají Windows XP).
  • Hra může padat s antivirem NOD32 nebo Avast. Pokud se tak stane, tak antivirus vypněte a restartujte počítač. Tato chyba je ale nejméně pravděpodobná.
  • ESL Wire ve spuštěných programech. EasyAntiCheat vám nebude fungovat, pokud máte spuštěný ESL Wire. Takže stačí pouze program ESL Wire vypnout (v procesech) a restartovat PC. Poté můžete zapnout EAC. Většinou se ESL Wire zapíná po spuštění počítače, tomu zamezíte napsáním msconfig do spouštěcího řádku, vyberete Po spuštění a odškrtnete ESL Wire.
 Pokud ani jedna z výše uvedených řešení nepomůže, tak zkuste tuto cestu: cmd.exe > ipconfig /flushdns