Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Clash Royale Vodafone YOU FEST kvalifikační turnaj #2 - Playoff

Informace

Hra
Clash Royale
Pravidla Obecná pravidla Clash Royale
Začátek turnaje 25.09.2017 20:00
Registrace 14.09.2017 12:00-14.09.2017 12:00
Počet hráčů v turnaji/maximální počet 32/32
Hraje se systémem Double Elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu 1/1
Admini turnaje skeri93, jerabina

Sezona MČR se blíži ke konci a tak je čas na něco opravdu speciálního! Ve spolupráci s Vodafone jsme pro vás připravili dvojici kvalifikačních turnajů na festival You FEST. Stovky hráčů ale jen osm postupujích, přijď nám ukázat že #jetovtobě a zabojuj o svojí porci slávy.


Neděle 17.9.2017   20:00 1.kvalifikační turnaj
Pondělí 18.9.2017   20:00 Playoff 1. kvalifikačního turnaje
Neděle 24.9.2017   20:00 2. kvalifikační turnaj
Pondělí 25.9.2017   20:00 Playoff 2. kvalifikačního turnaje


První z vrcholů letošního roku je tady! Na festivalu Vodafone YOU FEST se uskuteční offline finále pro 16 hráčů, kteří vzejdou ze dvou kvalifikačních turnajů. Samotné finále je oceněno nejvyšší třídou MČR bodů, kvalifikace však nikoliv, tudíž o motivaci získat místo mezi šestnácti nejlepšími má každý postaráno! Z každé kvalifikace postoupí osm hráčů a 30.9. se v Praze porvou o MČR body a titul šampiona!

 

Registrace do turnaje:

Do turnaje bude na finále automaticky pozvaných a dle bodování i nasazených TOP 32 hráčů z předchozí kvalifikace. V případě informování předem o nemožnosti zúčastnit se turnaje bude namísto daného hráče přizvaný náhradník, další hráč v pořadí. V případě odřeknutí na poslední chvíli slot hráče automaticky propadává.

Předpokládaná délka turnaje je 3 hodiny.

Průběh turnaje:

Pro účast v turnaji je potřebné se přihlásit do klanu PLAYzone2, lokace Evropa, kde se odehrájí všechny zápasy Winners bracketu, pokud poprvé prohraje přechází do klanu PLAYzone3 (viz. pavouk turnaje). Pro udržení pořádku a spam free zóny bude klan invite only a hráči budou po vypadnutí z turnaje automaticky vyhozeni z klanu.

Všechny zápasy budou hrané systémem Double Elimination (v případě dvou proher hráč vypadává z turnaje) BO5 - na tři vítězné zápasy. Své zápasy každý hráč najde v ovládacím panelu turnaje, v rozpisu play-off.

Osm nejlepších hráčů z tohoto turnaje postupuje na LAN finále, které se uskuteční 30.9. v Praze. Pokud hráč odřekne svou účast připadne jeho slot hráči, kterého porazil v souboji o postup. Ohledně informací o finálovém turnaji budete kontaktování po skončení turnaje.

Komunikace s adminem turnaje:

Komunikace probíhá na PLAYzone.cz přes soukromé zprávy, administrátora turnaje naleznete v hlavičce turnaje. Po dohrání zápasu má každý hráč 10 minut na případné protesty. Pozdější stížnosti budou brány v potaz pouze v případě hrubého porušení pravidel (posoudí admin).

V případě otázek je taktéž možné vstupit do Facebook skupiny vytvořené speciálně pro tento turnaj (po jeho skončení bude smazána). Všem účastníkům skupina přijde soukromou zprávou.

Před samotným turnajem všem doporučujeme podrobně nastudovat Turnajová pravidla finále turnajové série. Neznalost pravidiel neospravedlňuje!

Jak hrát turnaj na PLAYzone krok za krokem:

  • 1) Registrace


    • Pro přihlášení na turnaj je potřeba být registrován na portálu www.playzone.cz.
    • V turnaji je vyžadováno vyplněné Game ID (např. Jožo12, nikoliv #V4XY6G87A, v případě shody Jožo12#V4XY6G87A), které zadáte na webu ve svém profilu.
  • 2) Příprava na turnaj


    • Patnáct minut před začátkem turnaje je potřeba přijít na stránky PLAYzone a v soukromé zprávě si vyzvednout název turnaje a heslo.

Dosud nebyly vloženy žádné komentáře.
Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.