Obrázek uživatele Anonym
Zadejte své uživatelské jméno pro PLAYzone.cz.
Zadejte své heslo.


Rozpis základních skupin

Skupina A

# Název týmu Body Zápasy Rozdíl ve skóre
1. Česká RepublikaeSuba 15 5 5-0-0 80:18
2. Slovenská RepublikaIllusion Wolf 12 5 4-0-1 67:46
3. Česká RepublikaBuchticky a klobasky 9 5 3-0-2 61:62
4. Česká RepublikaSvedkovia Liehovovi 6 5 2-0-3 63:57
5. Evropská unieehn 1 5 0-1-4 44:79
6. Slovenská RepublikaFRAGSTARS team 1 5 0-1-4 26:79

1. kolo

22.04. 10:00 Slovenská RepublikaFRAGSTARS t.. [4:16] Svedkovia L.. Česká Republika 0
22.04. 10:00 Česká RepublikaBuchticky a.. [16:14] ehn Evropská unie 3
22.04. 10:00 Česká RepublikaeSuba [16:3] Illusion Wolf Slovenská Republika 0

2. kolo

22.04. 11:00 Česká RepublikaeSuba [16:1] FRAGSTARS t.. Slovenská Republika 0
22.04. 11:00 Česká RepublikaSvedkovia L.. [14:16] Buchticky a.. Česká Republika 0
22.04. 11:00 Slovenská RepublikaIllusion Wolf [16:8] ehn Evropská unie 1

3. kolo

22.04. 12:00 Česká RepublikaBuchticky a.. [2:16] eSuba Česká Republika 0
22.04. 12:00 Evropská unieehn [5:16] Svedkovia L.. Česká Republika 0
22.04. 12:00 Slovenská RepublikaFRAGSTARS t.. [4:16] Illusion Wolf Slovenská Republika 2

4. kolo

22.04. 13:00 Česká RepublikaeSuba [16:2] ehn Evropská unie 0
22.04. 13:00 Slovenská RepublikaFRAGSTARS t.. [2:16] Buchticky a.. Česká Republika 0
22.04. 13:00 Slovenská RepublikaIllusion Wolf [16:7] Svedkovia L.. Česká Republika 0

5. kolo

22.04. 14:00 Česká RepublikaSvedkovia L.. [10:16] eSuba Česká Republika 0
22.04. 14:00 Evropská unieehn [15:15] FRAGSTARS t.. Slovenská Republika 0
22.04. 14:00 Česká RepublikaBuchticky a.. [11:16] Illusion Wolf Slovenská Republika 0

Skupina B

# Název týmu Body Zápasy Rozdíl ve skóre
1. Česká RepublikaeEriness E-BLUE 15 5 5-0-0 65:10
2. Česká RepublikaGunrunners.AOC 12 5 4-0-1 55:38
3. Česká RepublikaRuhes.eu 9 5 3-0-2 45:40
4. Slovenská Republikatroublemakers 6 5 2-0-3 28:52
5. Slovenská RepublikaWormz 3 5 1-0-4 16:64
6. Česká RepublikaeXfury.FPS 0 5 0-0-5 0:5

1. kolo

22.04. 10:00 Slovenská Republikatroublemakers [16:4] Wormz Slovenská Republika 0
22.04. 10:00 Česká RepublikaRuhes.eu [3:16] eEriness E-.. Česká Republika 1
22.04. 10:00 Česká RepublikaGunrunners... [1:0] eXfury.FPS Česká Republika 0

2. kolo

22.04. 11:00 Česká RepublikaGunrunners... [16:6] troublemakers Slovenská Republika 0
22.04. 11:00 Slovenská RepublikaWormz [3:16] Ruhes.eu Česká Republika 0
22.04. 11:00 Česká RepublikaeXfury.FPS [0:1] eEriness E-.. Česká Republika 0

3. kolo

22.04. 12:00 Česká RepublikaRuhes.eu [9:16] Gunrunners... Česká Republika 0
22.04. 12:00 Česká RepublikaeEriness E-.. [16:1] Wormz Slovenská Republika 3
22.04. 12:00 Slovenská Republikatroublemakers [1:0] eXfury.FPS Česká Republika 0

4. kolo

22.04. 13:00 Česká RepublikaGunrunners... [6:16] eEriness E-.. Česká Republika 0
22.04. 13:00 Slovenská Republikatroublemakers [5:16] Ruhes.eu Česká Republika 0
22.04. 13:00 Česká RepublikaeXfury.FPS [0:1] Wormz Slovenská Republika 0

5. kolo

22.04. 14:00 Slovenská RepublikaWormz [7:16] Gunrunners... Česká Republika 0
22.04. 14:00 Česká RepublikaeEriness E-.. [16:0] troublemakers Slovenská Republika 0
22.04. 14:00 Česká RepublikaRuhes.eu [1:0] eXfury.FPS Česká Republika 0

Skupina C

# Název týmu Body Zápasy Rozdíl ve skóre
1. Slovenská RepublikaAlza.eXtatus 13 5 4-1-0 79:24
2. Česká RepublikaIron Branch 13 5 4-1-0 79:40
3. Slovenská RepublikaNineLives 9 5 3-0-2 61:41
4. Slovenská Republikavodky5 6 5 2-0-3 42:57
5. Slovenská RepublikaSMK TEAM 3 5 1-0-4 42:64
6. Slovenská RepublikaTEAM Penta Dym 0 5 0-0-5 3:80

1. kolo

22.04. 10:00 Slovenská Republikavodky5 [5:16] Iron Branch Česká Republika 2
22.04. 10:00 Slovenská RepublikaTEAM Penta .. [1:16] NineLives Slovenská Republika 0
22.04. 10:00 Slovenská RepublikaAlza.eXtatus [16:4] SMK TEAM Slovenská Republika 2

2. kolo

22.04. 11:00 Slovenská RepublikaAlza.eXtatus [16:1] vodky5 Slovenská Republika 1
22.04. 11:00 Česká RepublikaIron Branch [16:0] TEAM Penta .. Slovenská Republika 0
22.04. 11:00 Slovenská RepublikaSMK TEAM [4:16] NineLives Slovenská Republika 0

3. kolo

22.04. 12:00 Slovenská RepublikaTEAM Penta .. [1:16] Alza.eXtatus Slovenská Republika 0
22.04. 12:00 Slovenská RepublikaNineLives [10:16] Iron Branch Česká Republika 0
22.04. 12:00 Slovenská Republikavodky5 [16:8] SMK TEAM Slovenská Republika 0

4. kolo

22.04. 13:00 Slovenská RepublikaAlza.eXtatus [16:3] NineLives Slovenská Republika 0
22.04. 13:00 Slovenská Republikavodky5 [16:1] TEAM Penta .. Slovenská Republika 0
22.04. 13:00 Slovenská RepublikaSMK TEAM [10:16] Iron Branch Česká Republika 2

5. kolo

22.04. 14:00 Česká RepublikaIron Branch [15:15] Alza.eXtatus Slovenská Republika 0
22.04. 14:00 Slovenská RepublikaNineLives [16:4] vodky5 Slovenská Republika 0
22.04. 14:00 Slovenská RepublikaTEAM Penta .. [0:16] SMK TEAM Slovenská Republika 0

Skupina D

# Název týmu Body Zápasy Rozdíl ve skóre
1. Česká RepublikaInside Games MSI 14 5 5--1-0 65:31
2. Slovenská RepublikaRagged.sk 12 5 4-0-1 56:38
3. Slovenská RepublikaRHINOS 9 5 3-0-2 48:46
4. Slovenská RepublikaDEFEATERS 6 5 2-0-3 38:52
5. Slovenská RepublikaBEATERS 2 5 1--1-4 29:64
6. Slovenská RepublikaRed Datura 0 5 0-0-5 0:5

1. kolo

22.04. 10:00 Slovenská RepublikaRagged.sk [16:2] DEFEATERS Slovenská Republika 0
22.04. 10:00 Slovenská RepublikaBEATERS [1:0] Red Datura Slovenská Republika 0
22.04. 10:00 Slovenská RepublikaRHINOS [4:16] Inside Game.. Česká Republika 0

2. kolo

22.04. 11:00 Slovenská RepublikaRHINOS [11:16] Ragged.sk Slovenská Republika 0
22.04. 11:00 Slovenská RepublikaDEFEATERS [16:4] BEATERS Slovenská Republika 0
22.04. 11:00 Česká RepublikaInside Game.. [1:0] Red Datura Slovenská Republika 0

3. kolo

22.04. 12:00 Slovenská RepublikaBEATERS [4:16] RHINOS Slovenská Republika 0
22.04. 12:00 Slovenská RepublikaRed Datura [0:1] DEFEATERS Slovenská Republika 0
22.04. 12:00 Slovenská RepublikaRagged.sk [7:16] Inside Game.. Česká Republika 0

4. kolo

22.04. 13:00 Slovenská RepublikaRHINOS [1:0] Red Datura Slovenská Republika 0
22.04. 13:00 Slovenská RepublikaRagged.sk [16:9] BEATERS Slovenská Republika 0
22.04. 13:00 Česká RepublikaInside Game.. [16:9] DEFEATERS Slovenská Republika 0

5. kolo

22.04. 14:00 Slovenská RepublikaDEFEATERS [10:16] RHINOS Slovenská Republika 0
22.04. 14:00 Slovenská RepublikaRed Datura [0:1] Ragged.sk Slovenská Republika 0
22.04. 14:00 Slovenská RepublikaBEATERS [K0:0] Inside Game.. Česká Republika 0

Skupina E

# Název týmu Body Zápasy Rozdíl ve skóre
1. Evropská unieTeam Universe 15 5 5-0-0 80:26
2. Česká RepublikaFraternitas 12 5 4-0-1 68:39
3. Česká RepublikaTeam ICE Dragons 9 5 3-0-2 62:50
4. Slovenská Republikaenics. 6 5 2-0-3 50:63
5. Česká Republikamixando 3 6 1-0-5 51:85
6. Slovenská RepublikaDo Zad Gaming 3 6 1-0-5 37:85

1. kolo

22.04. 10:00 Evropská unieTeam Universe [16:4] Do Zad Gaming Slovenská Republika 0
22.04. 10:00 Česká RepublikaTeam ICE Dr.. [16:6] enics. Slovenská Republika 3
22.04. 10:00 Česká Republikamixando [8:16] Fraternitas Česká Republika 0

2. kolo

22.04. 11:00 Česká Republikamixando [7:16] Team Universe Evropská unie 1
22.04. 11:00 Slovenská RepublikaDo Zad Gaming [6:16] Team ICE Dr.. Česká Republika 0
22.04. 11:00 Česká RepublikaFraternitas [16:5] enics. Slovenská Republika 3

3. kolo

22.04. 12:00 Česká RepublikaTeam ICE Dr.. [16:6] mixando Česká Republika 0
22.04. 12:00 Slovenská Republikaenics. [16:6] Do Zad Gaming Slovenská Republika 0
22.04. 12:00 Evropská unieTeam Universe [16:4] Fraternitas Česká Republika 0

4. kolo

22.04. 13:00 Česká Republikamixando [9:16] enics. Slovenská Republika 0
22.04. 13:00 Evropská unieTeam Universe [16:4] Team ICE Dr.. Česká Republika 0
22.04. 13:00 Česká RepublikaFraternitas [16:0] Do Zad Gaming Slovenská Republika 0

5. kolo

22.04. 14:00 Slovenská RepublikaDo Zad Gaming [5:16] mixando Česká Republika 0
22.04. 14:00 Slovenská Republikaenics. [7:16] Team Universe Evropská unie 0
22.04. 14:00 Česká RepublikaTeam ICE Dr.. [10:16] Fraternitas Česká Republika 0

Skupina F

# Název týmu Body Zápasy Rozdíl ve skóre
1. Slovenská RepublikaGarmez.ECLOT 13 5 4-1-0 79:35
2. Slovenská RepublikaOVERWALK 13 5 4-1-0 79:37
3. Slovenská RepublikaGGEZ 7 5 2-1-2 63:67
4. Česká RepublikaZero Damage 4 5 1-1-3 53:69
5. Slovenská RepublikaTa soo 3 5 0-3-2 49:77
6. Slovenská RepublikaJamesonPower 1 5 0-1-4 41:79

1. kolo

22.04. 10:00 Česká RepublikaZero Damage [10:16] GGEZ Slovenská Republika 5
22.04. 10:00 Slovenská RepublikaTa soo [3:16] Garmez.ECLOT Slovenská Republika 0
22.04. 10:00 Slovenská RepublikaOVERWALK [16:2] JamesonPower Slovenská Republika 0

2. kolo

22.04. 11:00 Slovenská RepublikaOVERWALK [16:5] Zero Damage Česká Republika 1
22.04. 11:00 Slovenská RepublikaGGEZ [15:15] Ta soo Slovenská Republika 1
22.04. 11:00 Slovenská RepublikaJamesonPower [8:16] Garmez.ECLOT Slovenská Republika 0

3. kolo

22.04. 12:00 Slovenská RepublikaTa soo [1:16] OVERWALK Slovenská Republika 0
22.04. 12:00 Slovenská RepublikaGarmez.ECLOT [16:2] GGEZ Slovenská Republika 1
22.04. 12:00 Česká RepublikaZero Damage [16:6] JamesonPower Slovenská Republika 1

4. kolo

22.04. 13:00 Slovenská RepublikaOVERWALK [15:15] Garmez.ECLOT Slovenská Republika 0
22.04. 13:00 Česká RepublikaZero Damage [15:15] Ta soo Slovenská Republika 1
22.04. 13:00 Slovenská RepublikaJamesonPower [10:16] GGEZ Slovenská Republika 1

5. kolo

22.04. 14:00 Slovenská RepublikaGGEZ [14:16] OVERWALK Slovenská Republika 1
22.04. 14:00 Slovenská RepublikaGarmez.ECLOT [16:7] Zero Damage Česká Republika 1
22.04. 14:00 Slovenská RepublikaTa soo [15:15] JamesonPower Slovenská Republika 0

Skupina G

# Název týmu Body Zápasy Rozdíl ve skóre
1. Slovenská RepublikaDark Tigers 13 5 4-1-0 79:25
2. Slovenská RepublikaMajestic Lions 13 5 4-1-0 79:42
3. Česká RepublikaiNsight 9 5 3-0-2 67:46
4. Česká RepublikaROG.female 6 5 2-0-3 43:62
5. Slovenská RepublikaBratislavske Cavale 3 5 1-0-4 44:69
6. Slovenská RepublikaPower-Rangers 0 5 0-0-5 12:80

1. kolo

22.04. 10:00 Slovenská RepublikaPower-Rangers [5:16] Bratislavsk.. Slovenská Republika 1
22.04. 10:00 Česká RepublikaiNsight [5:16] Dark Tigers Slovenská Republika 0
22.04. 10:00 Slovenská RepublikaMajestic Li.. [16:6] ROG.female Česká Republika 0

2. kolo

22.04. 11:00 Slovenská RepublikaMajestic Li.. [16:1] Power-Rangers Slovenská Republika 1
22.04. 11:00 Slovenská RepublikaBratislavsk.. [8:16] iNsight Česká Republika 6
22.04. 11:00 Česká RepublikaROG.female [0:16] Dark Tigers Slovenská Republika 0

3. kolo

22.04. 12:00 Česká RepublikaiNsight [14:16] Majestic Li.. Slovenská Republika 1
22.04. 12:00 Slovenská RepublikaDark Tigers [16:3] Bratislavsk.. Slovenská Republika 0
22.04. 12:00 Slovenská RepublikaPower-Rangers [3:16] ROG.female Česká Republika 0

4. kolo

22.04. 13:00 Slovenská RepublikaMajestic Li.. [15:15] Dark Tigers Slovenská Republika 0
22.04. 13:00 Slovenská RepublikaPower-Rangers [1:16] iNsight Česká Republika 1
22.04. 13:00 Česká RepublikaROG.female [16:11] Bratislavsk.. Slovenská Republika 0

5. kolo

22.04. 14:00 Slovenská RepublikaBratislavsk.. [6:16] Majestic Li.. Slovenská Republika 0
22.04. 14:00 Slovenská RepublikaDark Tigers [16:2] Power-Rangers Slovenská Republika 0
22.04. 14:00 Česká RepublikaiNsight [16:5] ROG.female Česká Republika 1

Skupina H

# Název týmu Body Zápasy Rozdíl ve skóre
1. Slovenská RepublikaTHC TANK 12 5 4-0-1 78:41
2. Slovenská RepublikaTeam Global esports 12 5 4-0-1 69:43
3. Evropská unieInvactus 12 5 4-0-1 72:51
4. Česká RepublikaEXORS Gaming 4 5 1-1-3 59:71
5. Slovenská RepublikaProteox 3 5 1-0-4 38:77
6. Slovenská RepublikaSecond2none 1 5 0-1-4 46:79

1. kolo

22.04. 10:00 Slovenská RepublikaSecond2none [5:16] Team Global.. Slovenská Republika 1
22.04. 10:00 Česká RepublikaEXORS Gaming [16:8] Proteox Slovenská Republika 2
22.04. 10:00 Slovenská RepublikaTHC TANK [14:16] Invactus Evropská unie 2

2. kolo

22.04. 11:00 Slovenská RepublikaTHC TANK [16:8] Second2none Slovenská Republika 1
22.04. 11:00 Slovenská RepublikaTeam Global.. [16:7] EXORS Gaming Česká Republika 0
22.04. 11:00 Evropská unieInvactus [16:7] Proteox Slovenská Republika 0

3. kolo

22.04. 12:00 Česká RepublikaEXORS Gaming [12:16] THC TANK Slovenská Republika 1
22.04. 12:00 Slovenská RepublikaProteox [7:16] Team Global.. Slovenská Republika 1
22.04. 12:00 Slovenská RepublikaSecond2none [5:16] Invactus Evropská unie 0

4. kolo

22.04. 13:00 Slovenská RepublikaTHC TANK [16:0] Proteox Slovenská Republika 1
22.04. 13:00 Slovenská RepublikaSecond2none [15:15] EXORS Gaming Česká Republika 0
22.04. 13:00 Evropská unieInvactus [8:16] Team Global.. Slovenská Republika 0

5. kolo

22.04. 14:00 Slovenská RepublikaTeam Global.. [5:16] THC TANK Slovenská Republika 1
22.04. 14:00 Slovenská RepublikaProteox [16:13] Second2none Slovenská Republika 0
22.04. 14:00 Česká RepublikaEXORS Gaming [9:16] Invactus Evropská unie 0