Registrace 09.10.2017 21:00-12.10.2017 17:55
Potvrzeni učasti před začátkem turnaje 12.10.2017 17:00-12.10.2017 17:55
Počet hráčů v turnaji/maximální počet 28/32
Hraje se systémem Single Elimination
Minimální/maximální počet hráčů v týmu 1/1
Admini turnaje skeri93, jerabina

Každý čtvrtek v 18:00 čeká na všechny hráče jeden z největších domácích turnajů. První turnaj mimo sezónní cyklus jistě nabídne spoustu napínavých soubojů.  Zkuste i vy své balíčky, a soutězte proti těm nejlepším hráčům!

Formát turnaje:

Hráči jsou náhodně rozlosováni do Single Elimination pavouka a posléze soutěží ve formátu Standard Conquest BO5 s banem. Pro provedení picků a banů využijte webu třetí strany. Pro zobrazení videa vysvětlujícího systém Conquest BO5 můžete kliknout zde.

Pravidla turnaje:

Turnaje se řídí obecnými pravidly pro hru Hearthstone: Heroes of Warcraft.

• Hráči nesmí odejít během zápasu z challenge.
  • Při remíze v zápasu následuje rematch se stejným Deckem i Hrdinou.
  • Pokud se jeden z hráčů během hry odpojí, má 1 minutu na připojení zpět do hry, pokud tak neučiní nebo to nestihne, prohrává daný zápas.
  • Vítěz duelu má povinnost při zadání výsledku nahrát screenshot s oznámením výhry z tří zápasů.
  • Čekací doba na soupeře před začátkem série: max. 15 minut. Pokud se soupeř nehlásí na Battle netu (nebo IRC), napište pod váš zápas, že jste odeslali pozvánku do hry a následně po 15 minutách máte právo na freewin.
  • Hráči jsou povinni být k dispozici do 00:00, poté je možné zbývající zápasy odložit, ale pouze po domluvě s adminem. Pokud hráč odejde před 00:00 a nebude nijak kontaktovat hráče či admina, může dostat diskvalifikaci z turnaje.
  • Při porušení některých z pravidel může dojít k diskvalifikaci hráče z turnaje.
  • V případě, že se hráč účastní i jiného turnaje a potřebuje během turnaje na PLAYzone použít jiný účet, musí o tom spravit adminy i soupeře.

Komunikace s adminem

• Pokud hráč potřebuje komunikovat s adminy, musí tak učinit přes IRC channel nebo oficiální protest. Hráči mají po dohrání zápasu deset minut na zadání protestu. Pozdější stížnosti budou brány v potaz pouze v případě hrubého porušení pravidel (posoudí admin).
  • Komunikace s adminem: IRC channel - playzone.hs - skeri93

Jak hrát turnaj na PLAYzone:

• Registrace
    • V turnaji je vyžadováno vyplněné Game ID (herní účet) ve tvaru Nick#číslo (např. Capsior#2486). Oba údaje najdete po přihlášení na Battle Net.
    • Game ID zadáte na PZ webu ve svém profilu.
  • Příprava na turnaj
    • Před začátkem turnaje je potřeba potvrdit účast v turnaji (pokud není uvedeno jinak).
    • Na stránce turnaje v pravém sloupci (musíte být přihlášeni na PZ webu) najděte odkaz "Můj účet". V něm následně potvrdíte účast v turnaji.
  • Nalezení soupeře
    • 1. možnost - V položce "Můj účet" máte rozpis svých plánovaných zápasů.
    • 2. možnost - Klikněte v pravém sloupci na "Rozpis play-off", v něm najděte svůj nick a nick svého soupeře.
    • Seznamu hráčů (v pravém sloupci) najdete GAME ID svého soupeře.
    • Vysvětlivky
      • TBA - váš soupeře bude teprve určen
      • freewin - nemáte soupeře, automaticky postupujete do dalšího kola
    • V detailu vašeho zápasu vidíte Game ID vašeho soupeře. Pomocí něho si přidejte soupeře do přátel na Battle netu a pošlete mu výzvu ke hře.
  • Zadávání výsledků
    • Vítězové - Po kliknutí na váš zápas (přes "Můj účet", nebo přes výpis zápasů v play-off) klikněte na Zadat výsledek. V následném kroku přiložíte soubor (screenshot s vaší výhrou) a zadáte výsledek (3-0, 3-1, 3-2).
    • Poražení - Po kliknutí na váš zápas klikněte na "Potvrdit výsledek" (je potřeba, aby vítěz nejprve výsledek zadal). V následujícím kroku výsledek potvrdíte.