1. Tipsport COOL liga: Výsledkový servis (léto)

Konečná tabulka po 14. kole soutěže
# Název týmu Z V VP PP P + - +/- B
1. SINNERS (SIN) 14 13 0 0 1 220 134 +86 39
2. CZC.eSuba (ESB) 14 8 1 0 5 190 169 +21 26
3. Sampi (SMP) 14 7 1 0 6 208 190 +18 23
4. Enterprise (EP) 14 6 2 1 5 201 190 +11 23
5. Dark Tigers (DTG) 14 6 0 0 8 187 192 -5 18
6. Eclot Gaming (ECT) 14 5 0 1 8 186 195 -9 16
7. eEriness MARVO (EE) 14 2 2 2 8 170 221 -51 12
8. Sazka.BRUTE (BRT) 14 2 1 3 8 160 231 -71 11
Výpis všech vzájemných zápasů a výsledků
X ECT BRT ESB SIN EE SMP EP DTG
ECT X 20:22
16:10
12:16
10:16
13:16
9:16
16:3
16:13
11:16
14:16
5:16
12:16
16:8
16:11
BRT 22:20
10:16
X 6:16
4:16
7:16
10:16
15:19
16:19
16:12
9:16
17:19
5:16
7:16
16:14
ESB 16:12
16:10
16:6
16:4
X 16:12
5:16
19:16
16:5
16:12
4:16
16:12
11:16
12:16
11:16
SIN 16:13
16:9
16:7
16:10
12:16
16:5
X 16:3
16:10
16:13
16:14
16:4
16:13
16:12
16:5
EE 3:16
13:16
19:15
19:16
16:19
5:16
3:16
10:16
X 12:16
14:16
16:19
16:10
16:14
8:16
SMP 16:11
16:14
12:16
16:9
12:16
16:4
13:16
14:16
16:12
16:14
X 12:16
19:16
16:14
14:16
EP 16:5
16:12
19:17
16:5
12:16
16:11
4:16
13:16
19:16
10:16
16:12
16:19
X 16:13
12:16
DTG 8:16
11:16
16:7
14:16
16:12
16:11
12:16
5:16
14:16
16:8.
14:16
16:14
13:16
16:12
X
Aktuální sestavy účastníků letní sezóny 1. Tipsport COOL ligy

Eclot Gaming

 Česká republika K1-FiDa
 Česká republika noobiq
 Slovensko ZEDc
 Česká republika Fizarezi
 Česká republika MoriiSko

Trenér

 Česká republika TheMix
Náhradník #2

Přestupy: 2/2
Hosté: 2/2

Sazka.BRUTE

 Česká republika fredi
 Česká republika Crazyy
 Česká republika suplicK
 Česká republika KWERTZZ
 Česká republika zur1s

 Česká republika Pepik

 Slovensko carnyL
 Česká republika m0nnlich3r

Přestupy: 1/2
Hosté: 1/2

CZC.eSuba

 Slovensko The eLiVe
 Česká republika blogg1s
 Česká republika Levi
 Slovensko NIO
 Slovensko luko

 Slovensko benq1

Náhradník #1
Náhradník #2

Přestupy: 2/2
Hosté: 2/2

SINNERS

 Česká republika ZEDKO
 Česká republika beastik
 Česká republika SHOCK
 Česká republika CaNNiE
 Česká republika NEOFRAG

 Česká republika efron

Náhradník #1
Náhradník #2

Přestupy: 2/2
Hosté: 2/2

eEriness MARVO

 Česká republika Zajda
 Česká republika replay
 Česká republika stinx
 Česká republika desty
 Česká republika Valencio

Trenér

Náhradník #1
Náhradník #2

Přestupy: 2/2
Hosté: 2/2

Sampi

 Česká republika Fraged
 Česká republika Pechyn
 Česká republika kinzo
 Česká republika bery
 Česká republika Dytor

 Slovensko d0di

 Česká republika nykr
Náhradník #2

Přestupy: 2/2
Hosté: 2/2

Enterprise

 Česká republika twist
 Česká republika forsyy
 Slovensko xperrience
 Slovensko lucasp
 Slovensko system

 Slovensko mgnt

 Slovensko rko
Náhradník #2

Přestupy: 1/2
Hosté: 2/2

Dark Tigers

 Slovensko MAXX
 Česká republika Lastík
 Slovensko zyored
 Česká republika manguss
 Slovensko WEAMO

Trenér

Náhradník #1
Náhradník #2

Přestupy: 2/2
Hosté: 2/2

Pozn.: Číslo před lomítkem u přestupů a hostování znamená, kolik má tým ještě možností

Transfer log:

  • 7. 9. – tým Sazka.BRUTE – host zur1s (za hráče BLUEE)
  • 7. 9. – tým Dark Tigers – zur1s odchází z pozice kouče
  • 7. 9. – tým Dark Tigers – Majky odchází z pozice náhradníka
  • 9. 9. – tým Sazka.BRUTE – zur1s novým členem základní sestavy (mínus BLUEE)
  • 1. 10 – tým Enterprise – mgnt se stává novým koučem (mínus teCkoO)

1. kolo: pondělí 10. srpna
18:15  Česká republika Sazka.BRUTE 22:20 Eclot Gaming  Česká republika Inferno Záznam Demo
19:30  Slovensko CZC.eSuba 12:16 Dark Tigers  Slovensko Nuke Záznam Demo
20:45  Česká republika eEriness MARVO 12:16 Sampi  Česká republika Dust 2 Záznam Demo
22:00  Česká republika Sazka.BRUTE 17:19 Enterprise  Slovensko Overpass Záznam Demo
2. kolo: čtvrtek 13. srpna
18:15  Česká republika Eclot Gaming 12:16 CZC.eSuba  Slovensko Mirage Záznam Demo
19:30  Slovensko Dark Tigers 14:16 Sampi  Česká republika Nuke Záznam Demo
20:45  Česká republika Eclot Gaming 5:16 Enterprise  Slovensko Mirage Záznam Demo
22:00  Česká republika Sazka.BRUTE 15:19 eEriness MARVO  Česká republika Inferno Záznam Demo
3. kolo: pondělí 17. srpna
18:15  Česká republika eEriness MARVO 16:19 CZC.eSuba  Slovensko Mirage Záznam Demo
19:30  Česká republika Sampi 12:16 Sazka.BRUTE  Česká republika Inferno Záznam Demo
20:45  Česká republika Eclot Gaming 16:3 eEriness MARVO  Česká republika Dust 2 Záznam Demo
22:00  Slovensko Enterprise 16:13 Dark Tigers  Slovensko Mirage Záznam Demo
4. kolo: čtvrtek 20. srpna
18:15  Česká republika Sazka.BRUTE 6:16 CZC.eSuba  Slovensko Train Záznam Demo
19:30  Slovensko Enterprise 19:16 eEriness MARVO  Česká republika Inferno Záznam Demo
20:45  Slovensko Dark Tigers 16:7 Sazka.BRUTE  Česká republika Mirage Záznam Demo
22:00  Česká republika Sampi 16:11 Eclot Gaming  Česká republika Dust 2 Záznam Demo
5. kolo: pondělí 24. srpna
18:15  Česká republika eEriness MARVO 16:14 Dark Tigers  Slovensko Mirage Záznam Demo
19:30  Česká republika SINNERS 16:7 Sazka.BRUTE  Česká republika Overpass Záznam Demo
20:45  Slovensko Enterprise 16:5 Sazka.BRUTE  Česká republika Overpass Záznam Demo
22:00  Slovensko CZC.eSuba 16:12 SINNERS  Česká republika Vertigo Záznam Demo
6. kolo: čtvrtek 27. srpna
18:15  Česká republika SINNERS 16:4 Enterprise  Slovensko Overpass Záznam Demo
19:30  Slovensko Dark Tigers 8:16 Eclot Gaming  Česká republika Mirage Záznam Demo
20:45  Česká republika SINNERS 16:3 eEriness MARVO  Česká republika Inferno Záznam Demo
22:00  Česká republika Sampi 13:16 SINNERS  Česká republika Inferno Záznam Demo
7. kolo: pondělí 31. srpna
18:15  Slovensko CZC.eSuba 16:12 Sampi  Česká republika Nuke Záznam Demo
19:30  Slovensko Dark Tigers 12:16 SINNERS  Česká republika Mirage Záznam Demo
20:45  Česká republika Eclot Gaming 16:10 Sazka.BRUTE  Česká republika Dust 2 Záznam Demo
22:00  Slovensko Enterprise 12:16 CZC.eSuba  Slovensko Overpass Záznam Demo
8. kolo: čtvrtek 3. září
18:15  Česká republika Sampi 16:14 eEriness MARVO  Česká republika Inferno Záznam Demo
19:30  Slovensko Enterprise 13:16 SINNERS  Česká republika Inferno Záznam Demo
20:45  Slovensko Dark Tigers 16:11 CZC.eSuba  Slovensko Nuke Záznam Demo
22:00  Česká republika SINNERS 16:13 Eclot Gaming  Česká republika Mirage Záznam Demo
9. kolo: pondělí 7. září
18:15  Česká republika eEriness MARVO 19:16 Sazka.BRUTE  Česká republika Inferno Záznam Demo
19:30  Česká republika Sampi 14:16 Dark Tigers  Slovensko Inferno Záznam Demo
20:45  Slovensko Enterprise 16:12 Eclot Gaming  Česká republika Inferno Záznam Demo
22:00  Česká republika SINNERS 16:5 CZC.eSuba  Slovensko Mirage Záznam Demo
10. kolo: čtvrtek 10. září
18:15  Slovensko CZC.eSuba 16:5 eEriness MARVO  Česká republika Train Záznam Demo
19:30  Česká republika Eclot Gaming 9:16 SINNERS  Česká republika Mirage   Demo
20:45  Česká republika Sazka.BRUTE 9:16 Sampi  Česká republika Mirage Záznam Demo
22:00  Slovensko Dark Tigers 16:12 Enterprise  Slovensko Inferno Záznam Demo
11. kolo: pondělí 14. září
18:15  Česká republika Eclot Gaming 14:16 Sampi  Česká republika Nuke Záznam Demo
19:30  Slovensko CZC.eSuba 16:4 Sazka.BRUTE  Česká republika Overpass Záznam Demo
20:45  Česká republika SINNERS 16:5 Dark Tigers  Slovensko Mirage Záznam Demo
22:00  Česká republika eEriness MARVO 16:10 Enterprise  Slovensko Nuke Záznam Demo
12. kolo: čtvrtek 17. září
18:15  Slovensko Enterprise 16:12 Sampi  Česká republika Mirage Záznam Demo
19:30  Slovensko Dark Tigers 16:8 eEriness MARVO  Česká republika Inferno Záznam Demo
20:45  Česká republika Sazka.BRUTE 10:16 SINNERS  Česká republika Nuke Záznam Demo
22:00  Slovensko CZC.eSuba 16:10 Eclot Gaming  Česká republika Nuke Záznam Demo
13. kolo: pondělí 21. září
18:15  Česká republika Sampi 16:4 CZC.eSuba  Slovensko Nuke Záznam Demo
19:30  Česká republika eEriness MARVO 10:16 SINNERS  Česká republika Mirage Záznam Demo
20:45  Česká republika Sampi 19:16 Enterprise  Slovensko Dust 2 Záznam Demo
22:00  Česká republika Eclot Gaming 16:11 Dark Tigers  Slovensko Inferno Záznam Demo
14. kolo: čtvrtek 24. září
18:15  Česká republika SINNERS 16:14 Sampi  Česká republika Nuke   Demo
19:30  Česká republika eEriness MARVO 13:16 Eclot Gaming  Česká republika Nuke   Demo
20:45  Slovensko CZC.eSuba 11:16 Enterprise  Slovensko Overpass   Demo
22:00  Česká republika Sazka.BRUTE 16:14 Dark Tigers  Slovensko Inferno   Demo