Projekty PLAYzone

www.playzone.cz - Největší česko-slovenský esportový portál PLAYzone.cz je nejnavštěvovanější čistě esportový portál na Česku a Slovensku. Denně pro své návštěvníky přináší články, turnaje a soutěže. Nabízí také komunitní podporu. www.shop.playzone.cz - Herní příslušenství a oblečení PLAYzone Shop je internetový obchod především s esportovým zbožím - herním oblečením včetně týmových dresů domácí i zahraniční scény či unikátními streamerskými předměty.
www.coolliga.cz - Česko-slovenská esportová liga COOL ligy jsou prestižní online soutěže v nejoblíbenějších esportových titulech s pravidelnými živými streamy a podporou TV Prima, která z nich přináší televizní výstupy. www.dev1s.com - Herní brýle, podložky a příslušenství DEV1S je značka bývalého profesionálního hráče Ivana "Dev1" Lazarova, nyní populárního streamera a komentátora. Vyrábí vlastní herní příslušenství, které chrání zdraví hráčů a pomáhá jim v lepších výkonech.
www.mcrpc.cz - Mistrovství ČR v počítačových hrách Mistrovství České republiky v počítačových hrách je nejvýznamnějším esportovým eventem s každoročním offline vyvrcholením na brněnském výstavišti v několika herních titulech. www.herniatrakce.cz - Moderní forma zábavy Herní atrakce nabízejí moderní oživení jakékoliv akce, zábavy či veletrhu. Zajišťují nejen pronájem, ale i odbornou instalaci, obsluhu a případně také návrh řešení na míru klienta včetně programu akce.
www.mcrmobil.cz - Mistrovství ČR v mobilních hrách Mistrovství České republiky v mobilních hrách je mladším sourozencem MČRPC a zaměřuje se výhradně na soutěže v mobilních titulech. Finále se rovněž hraje na brněnském výstavišti. www.zivestreamy.cz - Realizace živých streamů z akcí Živé streamy realizují online přenosy z jakýchkoliv typů akcí (herních i neherních) skrze Twitch, Youtube či Facebook. Nabízejí i následnou postprodukci a výrobu videa.
www.pzchallenge.cz - Největší BYOC LANka v Česku PLAYzone Challenge je největší lanpárty na česko-slovenské scéně. Jde o návrat k původním kořenům, kdy se vše důležité hrálo offline a také ambici vybudovat mezinárodní akci. www.playzone.agency - Pořádání herních eventů Agentura PLAYzone je významným organizátorem herních eventů v Česku a na Slovensku. V oboru se pohybuje již přes 10 let a nabízí online i offline realizace na nejvyšší úrovni.